Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
cemsakar93
6 ay önce - Pzr 19 May 2019, 21:12

(+)

bu da taa nerelerden görüldüğüne dair.
Burası Çağlayan.
İstanbul Çağlayan adlı bir konu başlığı henüz açılmamış ayrıca.

Faruk

3 ay önce - Çrş 04 Eyl 2019, 23:15

(+)

Emir ERTEN
1 ay önce - Sal 12 Ksm 2019, 21:11

Skyland apartmanına gitmemek gibi kendimce bir karar almıştım çok önceleri. Dairelerden sürekli misafirlik davetleri geliyor fakat hep reddediyordum. Ta ki geçen şubat ayına kadar. Ünlü bir sima (İsim vermeyeyim reklam olmasın) muhabbet kuşunun yaş günü için düzenlediği özel bir geceye beni de davet etti. Israrlarına dayanamayıp gittim.

23. kattaki davette ortam her ne kadar elit olsa da bir ev sıcaklığından uzaktı. Yani nasıl diyeyim örneğin sade bir apartmanın herhangi bir dairesindeki salonda Isparta halı üzerine bağdaş kurup bir kolunu da çekyata dayayıp televizyon izlemenin lezzetini burada alamadım. Davetlilerin eve ayakkabılarıyla girmeleri ve etrafa sahte gülücükler saçmaları beni olumsuz yönde etkiledi. Samimiyetsizliğin doruklarındaydım o gece.

Birde her dairede mutlaka bir evcil hayvan beslenir. Alt katlardan gelen köpek sesleri kulağımda yankılandı. Böylesi müstakil ev hayvanlarının gökdelen yaşantısına entegre olmaları bir hayli zor olmalı. Hazırlopçu sahipleri pek üşengeç olmalarına rağmen hayvanlarına iyi bakıyorlar. Onları kırmızı well done etlerle, proteinli gıdalarla şımartıyorlar.

Mehmet Can
1 ay önce - Çrş 13 Ksm 2019, 12:49

Muhabbet kuşunun yaş günü mü

İnsanlar paralarını istedikleri gibi değerlendirebilirler tabi ama toplumdan da bu kadar da kopuk olmamak lazım. Ne fakirlik övücülüğü, ne elitizim ortasını bulmak lazım.

sayfa 13
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet