Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
Misafir f67

1 yıl önce - Çrş 14 Ksm 2018, 23:27

Metro da geldi. Fiyatlar artar mi

Misafir 96c

1 yıl önce - Prş 15 Ksm 2018, 14:45

Ankara'da hangi metro projesi yapılacak denipte üzerine uzun yıllar geçmeden yapılmış.Ovacik metrosunun en kötü 5 yılı var.Projeydi ihalesiydi başlamasiydi derken siz üzerine bir 5 yıl daha ekleyin.

Arda Beşir
12 ay önce - Pts 19 Ksm 2018, 17:59

Misafir 96c diğer metrolar ile farklı, hat çok uzun değil. Etlik-Ovacık metro hattı Şehir Hastanesi sebebiyle acil olarak 2019'da başlayıp 2021'de bitecek.

Kentakd
12 ay önce - Pts 19 Ksm 2018, 22:53

2021 çok komik bir tarih bana hiç inandırıcı gelmiyor kusura bakmayın.Seçim atmosferi başladı artık böyle şeyleri birileri ortaya atar durur.Üç kişiden biri kanmayıp diğer ikisi inansa politikacılar için kârdır.Her seçim öncesi olduğu gibi.Bölgeye metro geleceği gerçeği yadsınamaz bir gerçek.Fakat daha Ovacık’ta bir yerleşme doğru düzgün söz konusu değil.Bu gidişle de ancak dört,beş yıl içinde belli bir potansiyele gelir.Bunun içinde metronun çok elzem görülmediği düşüncesindeyim.Umarım ben yanılırımda sizin dediğiniz olur.Bugüne kadar çok yanılmışım olmasamda.

Arda Beşir
10 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 13:19

Ben dahil burada sızlanmak ile dert yakınmak ile olmuyor.
Hepimiz elimizi taşın altına koyalım.
Müteahhit abiler davet etsin, sıkıntılarını dile getirsin.
Arsa sahipleri dertlerini, isteklerini söylesin.
Ovacık, Haçıl, Karakaya, Bağlum, Dedeardı, Kösrelik, Hisar, Güzelyurt, Kafkas, Kuşcağız, Atapark, Yükseltepe, Şehit Kubilay, Sancaktepe.......

Dertlerini anlatmak ve sohbet etmek isteyen Keçiörenli kardeşlerimin davetlerine de çok teşekkür ederim.İcabet etmeye gayret edeceğim.Açık adreslerinizi ve telefonlarınızı da yazarsanız,arkadaşlarım planlamaya çalışacaklar.Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır... #Keçiören

Sokak aralarındaki sıkıntılarınızı ve otopark sorunlarınızı not ediyorum.Kentsel dönüşüm ve Sizleri rahatlatacak önlemler, önceliklerimiz arasında olacak,halledeceğiz Evvellalah! #Keçiören #ÖnceMilletÖnceMemleket

Arda Beşir
7 ay önce - Çrş 27 Mar 2019, 18:25

Altınok'un müjdesini verdiği Ovacık metrosu ile Yozgat Bulvarı ve civarında arsa fiyatları artar.

Aslan Sevda
6 ay önce - Pzr 19 May 2019, 18:20

mustafaunalin
1 ay önce - Prş 10 Ekm 2019, 00:58

Bu bulvarı yapımı devam eden yeni protokol yoluna bağlayacaklar mı acaba?İşlevini dahada artıracaktır şüphesiz yolun.

sayfa 15
« önceki   123 ... 131415
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet