Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Yeni Stadyum Projesi
« önceki   123 ... 454647

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 47
osb 1012
2 ay önce - Cmt 30 Mar 2019, 13:30

anlıyorum abi seni sende beni anlıyorsundur adam akıllı başkan gelmedi sadece yapan eden şuan yılmaz bey var am oda devletin belediyesi diye saglam bir akış geliyorda öyle yapılıp ediliyor birde bazı şeylerin hep seçimden sonra seçilirsem denmesinden usandım hep aynı şeyler hep karalamalar ya temiz siyaset bile yok kimse kimseyi karalamasın kardeşim herkesin hatası var çok başkan denilince de keşke benim gönlüm ahmet akın olsa yeni soluk gelse idi ama oda olmadı işte o adm eminim birşeyler yapacaktı öyle hisediyorum ama eliyle kaybetti işte malumkişiler benim derdim şehir abi para pul kalıcı bugun hafta sonu al bak gezecek alan yok çoluk çocuk on burda yaylada m kuvvetler avlu ee ezberledik sıkılıyoruz şehirde sosyal aktivite birşey yok yada dostlarınla mangala gider gülersin başka eğlencemiz kalmadı

ahmet sert

2 ay önce - Cmt 30 Mar 2019, 15:03

Osb seni çok iyi anlıyorum ama bunun yolu doğru insanları iş başına getirmek ve sabırlı olmak.Maalesef beklemekten başka çaremiz yok, ben de istiyorum bazı şeylerin çabuk olmasını ama bir anda olmuyor işte.Apartmanımıza yönetici seçiyor gibi düşünüp, en iyi şehrimizi kim yönetir, kim nasıl proje açıkladı, ne kadarını, nasıl gerçekleştirebilir diye düşünüp seçim yapmak zorundayız.Yoksa anlık kızgınlıklarla, kırgınlıklarla yapacağımız seçimler bizi çok daha büyük çözümsüzlüklere, mağduriyetlere götürür, anladığını düşünüyorum.Üzülüyorum bizi aptal yerine koymaya çalışmalarına, hiçbir şey açıklamadan, hamasetle, sloganik cümlelerle seçilmek bu kadar kolay olmamalı, bu şehrimizin kaderini etkileyecek bir seçim, yoksa sen de ben de birşey açıklamayıp, talana son, vurgun düzenine son vb.sloganik cümleler kurup, hiçbir proje açıklamayıp işi, mevcut çalışanlarla götürürüz bir şekilde, aman dikkat...

Çağdaş DOĞULU
1 ay önce - Prş 16 May 2019, 22:35

Twitter da Stadyumlar sayfasında Süper Lige çıkan Denizlispor un Stadı resimli paylaşımın altında dikkat çekici bir yorum:

Afacan Bartu
1 ay önce - Cum 17 May 2019, 01:06

Balıkesirspor amatöre düşüyorsa artık yeni Stadyum kesin yapılır .

sayfa 47
« önceki   123 ... 454647
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET