Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
05yusuf09

1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 02:43

Helal olsun kızlarımıza, yürekten tebrikler! 👊

Darısı erkek takımımıza inşallah 💙💛💙💛

Emir ERTEN
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 08:17

Aslında basketbolda play off sistemini kaldırmak lazım. 8. Takım sezon boyunca yan gelip yatıyor. Kimi zaman fark yiyor ama play offta şampiyon olma ihtimali doğuyor.

Bu play off çok iyi birşey madem futbolda niye yok?

ERTUĞRUL
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 08:21

Yan gelip yatan takım için örnek verebilir misin?
Hedefi olan takımlar saha avantajını ele geçirmek için tüm maçlarını kazanmaya çalışıyorlar.
Diğer takımlar güçleri nispetinde mücadele ediyor.

Haldun Turan

1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 09:57

Alıntı:
Annemin rahatsızlığı dolayısı ile hastanedeydim.
Maçı seyredemedim,sonucunu öğrenecek zamanım olmadı.
Sağ olsun Haldun kardeşim mesaj atmış şimdi öğrenmiş oldum.

Derya abi annenize geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim.

Emir Erten dün bana dersimi aldım demişdin o yüzden saçma sapan gereksiz çıkışlar yapma dilersen.

Çünkü yazdığında mantık yok

Metin Sipahioğlu: Türkiye’nin en fazla şampiyon olan kadın basketbol takımına sahibiz.

Yönetim Kurulu Üyelerimizden Metin Sipahioğlu, şampiyonluk sonrası duygularını Fenerbahçe Televizyonu ile paylaştı.

Sezon içindeki kırılma anlarına vurgu yapan Sipahioğlu, “Sezon boyunca çok zorlu süreçlerden geçtik.

Bu takım çok güzel sözleri hak ediyor. Özellikle Galatasaray ile oynadığımız yarı final serisinin 4. maçında çok ciddi bir karakter ortaya koydular.

Ev sahibi avantajını tekrar aldılar, geldiler ve burada finale kaldılar.

Hatta son maçın son 3 dakikasında da karakter göstererek işi bitirdiler.

Çukurova’da çok ciddi bir yapılanma yapan bir ekip. WNBA’de oynamış oyuncuları var.

Aynı zamanda ev sahibi avantajı onlardaydı. Takım yine karakter göstererek oradaki ikinci maçta ev sahibi avantajını almasını bildi.

Burada da şampiyonluğu aldı. Oyuncularımıza ve teknik ekibimize, hepsine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkanımız Ali Koç ve Başkan Vekilimiz Semih Özsoy’a desteklerinden ötürü teşekkür eden Yöneticimiz, “Kendi adıma çok özel iki teşekkür etmek istiyorum.

Bir tanesi Sayın Başkanımıza. Kulübümüze maddi ve manevi çok ciddi fedakarlıklar yaptı.

Branş olarak ne zaman kapısını çalsak her zaman yardımcı oldu. İkinci özel teşekkürüm de bugün burada olmayan, Final-Four’a erkek basketbol takımımızla giden Başkanvekilimiz Sayın Semih Özsoy’a.

Şubeyi o yönetiyor, ben sadece ona yardımcılık yaptım. Çok tecrübeli bir isim.

Çok doğru anlarda, çok doğru müdahaleleriyle bizi yönlendirdi.

Ona da çok teşekkür ediyorum. 14’üncü kupamız. Şu anda Türkiye’nin en fazla şampiyon olan kadın basketbol takımına sahibiz.

Taraftarımıza kupamız armağan olsun” diyerek sözlerini noktaladı.

Minik taraftarımız, imzalı Birsel Vardarlı Demirmen formasının sahibi oldu!

Ali clarkkent
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 10:33

Takımımın kızlarını bu başarılarından dolayı tebrik ederim. İnşallah daha nice başarılara. Sporun her alanında.

Darısı futbol takımımızın başına diyelim.

ahmetsever
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 10:53

Teşekkürler, kızlar

Emeği geçenlere teşekkürler

Abdullah4434
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 14:56

Kızlarımız maşallah duble yapmışlar nazar degmesin, tebrik ediyorum

mehmet güngör bağ
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 15:05

Alıntı:
Fb Kadınlarını tebrik ederim ama sevinç gösterilerini abartmamak gerekir. Nihayetinde bir spor müsabakası. Sevinç nidalarını tadında bırakmak gerekir.

Çukurova olarak bu sene dillere destan bir performans sergiledik ama sonunu getiremedik. İki testiden birisi kırılacaktı sonuçta.

En son Emir ERTEN tarafından Çrş 15 May 2019 23:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Alıntı:
Aslında basketbolda play off sistemini kaldırmak lazım. 8. Takım sezon boyunca yan gelip yatıyor. Kimi zaman fark yiyor ama play offta şampiyon olma ihtimali doğuyor.

Bu play off çok iyi birşey madem futbolda niye yok?

Emir bey;

Lütfen bilginiz olduğu alanlar ile ilgili
Düşüncelerinizi yazarsanız
Daha şık olur

“Sizin tabirinizle yan gelip yatan Basketbol
Takımları ve Basketbolcular var” ise

Bana göre sizde yan gelen yatan
Basketbol yorumu yazanlardansınız.

Sizin bu sayfalarda (Basketbol Sayfaları)
mesajlarınızı son dönemlerde pek görmüyoruz

nevrans Hakan

1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 17:58

Fenrbahçenin şampiyonluğunu canı gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim.

TunaKarahan
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 18:43

Kadınlar Basketbol Süper Ligi Şampiyonu Fenerbahçe! 🏆🏀

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET