Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Geneyik
« önceki   123 ... 3536373839   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 36
Mahmut Göksu
3 ay önce - Pts 13 May 2019, 11:23

Alıntı:
Beştepe mah oska benim evim 7 sitesinin arka tarafında büyük çaplı bir çalışma var yol açıyorlar temel kazıyorlar. Ne olduğu hakkında bilgisi olan varmı?

Antepia'nın arkasını dolanan yol açıyorlar birde oraya yanlış hatırlamıyorsam okullar yapıyorlar

Bymesut33
3 ay önce - Sal 14 May 2019, 17:44

Bugün mutait firmaya sordum. Yan taraftaki villalarin aynısınin yapıldığını tekrar site kurulacağını söyledi. Okul zaten yapılmış bitmiş

cüdane
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 17:51

s.a antepia, onkoloji bölgesinde şu an eğitimin aktif olduğu "ortaokul" var mı? Yeni okul yapılıyorsa bu sene eğitim başlar mı?

alper0027
2 ay önce - Pzr 09 Hzr 2019, 21:07

Geneyik İmar'ı 6 kat olarak düzenlenmiş askıya çıkmış.

Bymesut33
2 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 00:39
Geneyik

Fatma Şahin bu bölge ye neden önem vermiyor? Onkoloji bölgesine. Bir park yapmak bir yaya yolu yapmak bu kadar mı zor? 2 sene önce oska dan ev aldım. Hala bir çivi cakilmadi buralara. Evi aldım ama iyimi yaptım kötü mü yaptım ben bile anlayamadım. Resmen mahrumiyet bölgesi buralar

Mahmut Göksu
2 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 10:06

Evet dediğiniz doğru ben daha o bölgeye tramvay niye ulaşmıyor diye eleştiriyorum ama park yok doğru düzgün yol yok hiç bir şey yok.

Şahinbey belediyesi Fatma şahinden daha çok alakadar olacaktır bence şahinbey beediyesine beyaz masada gibi birimlerden ulaşın.

Bir de hep şöyle bir söylenti var o bölgede fetönün çok arsası var diye bir şey yapmıyorlar diyorlar ne kadar doğrudur bilemem ama rivayet bu

Bymesut33
2 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 10:49

Evet fetö söylentilerini bende çok duydum. Bu sebepten talep olmuyor galiba. Geçtiğimiz seçimde de yine boş vaad verildi resmen. 2019 ilk çeyrek dediler. Hala birsey yok. Benim fikrime göre tramvay en az 4...5 senede anca gelir buraya sözde plan proje hazır ama 2 senedir daha 1 etabı bitiremediler. Seçim geliyor diye göz boyamak için tek sefer çalıştı o kadar. Şahinbey belediyesine bizzat gitmesem de defalarca aradım. Herkez başkasına yönlendiriyor telefonu. Bu bölge için bilgi veren birisine ulaşamadım bir türlü. Hayırlısı olsun

alper0027
2 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 11:39

Mahmut bey; Fetönün arsası mı kaldı, zaten bağlantılı şirket falan ne varsa el koyuldu. Tapu kayıtlarında da arsaların sahibi olan vatandaşlar belli zaten.Bölgedeki gecikmeler aksamalar belediyenin çalışma düzeninden kaynaklı, söylentilere itibar etmeyin.

Mahmut Göksu
2 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 14:28

Alıntı:
Mahmut bey; Fetönün arsası mı kaldı, zaten bağlantılı şirket falan ne varsa el koyuldu. Tapu kayıtlarında da arsaların sahibi olan vatandaşlar belli zaten.Bölgedeki gecikmeler aksamalar belediyenin çalışma düzeninden kaynaklı, söylentilere itibar etmeyin.

Khk ile şirketlere el konuldu.. Şahıs malları babalar gibi duruyor
Kim bilir kaç yüz dönüm arsaları var..
Kızılhisar girişlerinden bağ evleri bile duruyor.

Tabi belediyenin de tembelliği var büyükşehir panolara ilan vermekten başka bir şey yapmıyor. Asım Güzelbey başarısı ortada yok.

alper0027
2 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 23:44

Tapu kayıtları açık dediğiniz gibi olduğunu sanmıyorum. Asıl sorun piyasa şartları arz talep meselesi ve kaynak sıkıntısı. Belediyenin altyapı yapması için para lazım o para şuan belediyede yok herhalde.Müteahhitlerin inşaata başlaması için altyapının yapılmış olması gerekli başlıca sorunlar bunlar.

sayfa 36
« önceki   123 ... 3536373839   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET