Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1421
Will Hughes
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 17:45

tolgahan'ın yedek kaleci olarak kalmasını isterdim açıkçası kalsa da gitsede 1 kaleci alınması lazım petkoviç ten sonra kalecı sorununu bir türlü halledemedik.

ayrıca rochet'te gönderilmeli boşa kontejyanı işgal ediyor.

okka58
1 hafta önce - Cum 17 May 2019, 06:41

Doğru yabancı kontenjanlarimizi o kadar verimli kullaniyoruz ki rochet gidince oraya tam süper lig düzeyinde kaliteli bir oyuncu alır yönetim ! Ayrıca Tolgahan gibi güven veren , kalede ki soğukkanlı duruşuyla defans oyuncularına rahatlatan bir kaleci gidince biz ne yapacağız? Umarım futbol dehası hakan keleş de bizi terk etmez. Onun dünya futboluna kazandırdığı 4-6-0 sistemi için dünya ona minnettar. He gerçi Barça da forvetsiz oynuyordu di mi? En büyük başkan bizim başkan sloganlarıyla yazımı sonlandırıp. Herkese hayırlı günler , hayırlı cumalar dilerim.

Will Hughes
1 hafta önce - Cum 17 May 2019, 07:40

ayrica giresun'da hiç bir şey gösteremeyen cryiac'da büyük ihtimalle dönecek bunlar kontratı devam eden oyuncular göndermek kolay olmaz verilen 650.000 euro bonservis yazık günah.

Kanfory Sylla
1 hafta önce - Cum 17 May 2019, 17:47

Arkadaşlar ben de isterim tabi ki takımımıza güzel ve faydalı oyuncular gelmesini. Ama kulübün buna imkanı yok. Yani şu takımda 15 oyuncu seneye de muhtemelen devam edecek takımla. Bunlar arasında da kendime göre takıma faydalı olabilecek oyuncuları yazdım. Ayrıca şunu da belirtmek lazım. Fizik gücü açısından çok çok eksigiz. Bilhassa merkez orta saha bölgesine boylu oyuncular almamız lazım. 185 -190 cm arası boyda merkez orta saha oyuncuları kafa toplarına sahip olmamızı sağlayacaktır. Bizim merkez orta saha oyuncularımız ise cılız ve zayıf. Hakan arslan, N'dinga, Rybalka, Mert Hakan. Solda Emre Kılınç, sağda Diabate. İşte bizim en büyük handikapimiz da bu zaten. Fizik gücünü arttırmaya yönelik transferler lazım takıma. Ligimizde fizik gücünü yüksek tutan takımlar hep iş yapar. Şampiyonluğa oynadığımız sene de hatırlayın. Oyuncularımız çok güçlü ve kuvvetliydi. Mehmet Yıldız , Balili, Kamanan ,Herve Tum, Bilica aklıma gelenlerden birkaçı.
Premier ligden, İspanya liginden yine oyuncu kiralanabilir gelecek sezonda. Faydalarını görüyoruz.

tugberk5
1 hafta önce - Cum 17 May 2019, 17:48

gelecek sezon takımın başında erol bulutu görmeyi isterim.çok zeki ve iyi hamleleri olan genç bir hoca.yeniliğe de açık.rıza hocadan daha faydalı olabilr

kayrakemal
1 hafta önce - Cum 17 May 2019, 19:34

Ne zaman şu takımda profesyonel bir scouting yapılanması olur o zaman transferlerden medet umarım. Malum geçen sene şef scout olan Hakan Keleş şuanda takımın teknik direktörü

sahinok
1 hafta önce - Pzr 19 May 2019, 01:44

Son hafta gs maçını kazanmamız çok zor. Ankaradan en az beraberlikle ayrılmamız lazım. Yani nerdeyse düşeceğiz ligden. Bu büyük başarıdan dolayı sorumluları kutluyorum ...

MUAMMER TÜRK
6 gün önce - Pzr 19 May 2019, 15:22

Sivasspor %95 ligde kalmıştır,bu yüzden sosyal medyada boş yere milletin birbirini kırmasına gerek yok,sivassporun küme düşmesi çok çok olağan üstü güçlerin devreye girmesiyle olur ve öyle 1 ihtimali düşünmek bile istemiyorum,samsunsporu hatırlayın,küme düşmesi neredeyse imkansızdı,ancak sivassporu yenemedi,sivasspor da yenince küme düştü,olmaz olmaz diye birşey yok,aynı şey ankaragücü içinde geçerli,göztepe-bursaspor maçından ve erzurum-fb maçından sonra eğer onlarda 1 puan alamazlarsa sıkıntı olur,beraberlik halinde bu 2 güzide takım enazından bu sezon ligde kalmayı garantileyecekler,ben beraberlik sonucunun bozulmayacağını tahmin ve ümit ediyorum,yalnız şuda var,bizim oyuncular nasılsa ligde kaldık,nasılsa ankaragücü bizi yenmez diye vurdumduymaz şekilde oynamaması gerekiyor,1 puanı almak bu kadar zor olmamalı,son 4 haftadakiberaberlik ,beğenmesekde ,oynanan oyun hoşumuza gitmesede ,aldığımız 4 puan +malatya galibiyeti sivassporu enazından bu yıl ligde tutacaktır sanıyorum,hayırlısıyla ligi kazasız belasız bitirsekde önümüze baksak ...

Gelecek sezona dair içimde en küçük heyecan yok maalesef,daha şimdiden kulüp bütçesi,toplanamayan puanlar ve kur farkı yüzünden enaz 3.5- 4 milyon ero açık verdi ,geçen sezonun bütçe açığını robinhodan gelen parayla kapattılar,bu para nerden baksan enaz 3 4 futbolcunun alınmayacağını yada ,ucuzunda ucuzu futbolcular alınacağını işaret ediyor,özellikle ligin 2.yarısındaki performansıyla hakan keleşi beğenmesekde,ligde kalırsak bunuda ağırlıklı olarak hakan hocaya borçluyuz sayıyorum,benim gözümde yönetim ve yönetim içindeki ferasetten,basiretten,liyakattan,futboldan,futbolcudan bi haber kişiler sayesinde maalesef bu takım gönüllerde küme düşmüştür,temennimiz ve duamız fiilende düşmemek içindir ,eğer o saçma sapan 4-6-0 taktiğiyle alınan 4 beraberlik olmasaydı şimdi 2.ligden futbolcu bakıyor olacaktık,umarım yönetim tekrar böyle hatalara düşmez,artık taraftarın böyle bir stresi kaldırmaya gücünün yeteceğini düşünmüyorum.

sinan5858
6 gün önce - Pzr 19 May 2019, 18:04

Ligde kalmayı garantiledik

talha58
6 gün önce - Pzr 19 May 2019, 18:05

Neyse bizim maçı oynamadan kaldık ligde inşallah. Yarın maçı güzelce bitirelim ve gelecek seneyi konuşmaya başlayabiliriz ondan sonra.

sayfa 1421
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET