Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1420
Kanfory Sylla
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:07

Arkadaşlar herkese merhaba, hayırlı ramazanlar.
Sivasspor en iyi uyumu Rıza hocayla yakalamıştır. Kurduğu takım ve oynattığı oyun gerçekten Sivasspor'a yakışır cinstendi. Hakan keleş'in taktiksiz oyunundan kat be kat daha iyidi. Umarım yeni sezonda takımımızın başında Rıza hocayı görmek nasip olur. Ben Rıza hocayla Sivasspor'un kanlarının çok iyi derecede uyuştuğunu düşünmekteyim.
Yeni sezonda takımımızda kalmasini istediğim oyuncular : Tolgahan, Ziya, Uğur, Bjasmyr, Papp, Erdoğan, Emre Kılınç, Muhammed Demir, Diabate, Hakan Arslan, Mert Hakan, Rybalka,N'dinga,Hugo ve Özer. Gerisi gerekmez.Transfer döneminde kadromuza iyi isimler katabileceğimizi düşünüyorum.

Bir de ekstradan bir şey soracağım size arkadaşlar. Sitede yorumları oylama yetkim yok. "Rumuzunuz site kurallarına uymuyor diyor. Peki rumuzu ne yapmalıyim? Nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

osman hacıoğlu
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:54
..

Sayın Kanfory Sylla, mevcut kadroyu korumuşsunuz. Yani seneye de aynı hamam aynı tas diyorsun. Tolgahan. Uğur. Ziya. Hakan. Papp bunlar bu ligin oyuncusu değil. Bunlar gibi oyuncu hatta daha iyileri alt lig de dolu. Tolgahan birkaç maç iyiydi ama kesinlikle güvenilecek bir kaleci değil. Eğer ki bu oyuncular seneye de olursa biz kafayı yemeye devam ederiz. Paul pappla mapla biz bir yere varamayız. Kaç yıldır çektiğimiz çile yeter. Açık söylüyorum bu oyuncular olacaksa ben o stada adım atmam. Yeter artık.

Svs196758
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 22:11

Ziyanın nesini kadroda tuttun demek ki sende futboldan anlamıyorsun konfory syla o kadar yazıp çizip eleştiri yapıyorsun yönetime eyvallah ama şu ziyanın artık ne faydasını gördünde kadroda tutuyorsun kocaman pes

sinan5858
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 22:49

Arkadaşlar hepimiz isteriz köklü değişiklikler ama biliyorsunuz ki bu bu imkansız yine min 15 oyuncu kalacak.

Danişmend Taylu
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 10:53

Sanki biz Ziya kalsın diyince kalacak ,gitsin diyince gidecek . Yıllardır iyi bir kaleci istiyoruz alan mı oldu.
Yönetim bildiğini okuyacak yine bosuna kendinizi yormayın.

kayrakemal
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 13:36

Tolgahan yüksek ihtimalle gelecek sezon takımdan ayrılacak.

cavdar5858
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 14:14

O bu değil de Şimdi Malatya Avrupa’ya mı gidiyor vizyonsuz yönetim gördüm de bizimki kadar vizyonsuzunu da görmedim ben

Will Hughes
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 17:45

tolgahan'ın yedek kaleci olarak kalmasını isterdim açıkçası kalsa da gitsede 1 kaleci alınması lazım petkoviç ten sonra kalecı sorununu bir türlü halledemedik.

ayrıca rochet'te gönderilmeli boşa kontejyanı işgal ediyor.

okka58
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 06:41

Doğru yabancı kontenjanlarimizi o kadar verimli kullaniyoruz ki rochet gidince oraya tam süper lig düzeyinde kaliteli bir oyuncu alır yönetim ! Ayrıca Tolgahan gibi güven veren , kalede ki soğukkanlı duruşuyla defans oyuncularına rahatlatan bir kaleci gidince biz ne yapacağız? Umarım futbol dehası hakan keleş de bizi terk etmez. Onun dünya futboluna kazandırdığı 4-6-0 sistemi için dünya ona minnettar. He gerçi Barça da forvetsiz oynuyordu di mi? En büyük başkan bizim başkan sloganlarıyla yazımı sonlandırıp. Herkese hayırlı günler , hayırlı cumalar dilerim.

Will Hughes
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 07:40

ayrica giresun'da hiç bir şey gösteremeyen cryiac'da büyük ihtimalle dönecek bunlar kontratı devam eden oyuncular göndermek kolay olmaz verilen 650.000 euro bonservis yazık günah.

sayfa 1420
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET