Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana'da ne nerede yenir, nereye gidilir?
« önceki   123 ... 373839   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 38
Murat Ds
3 ay önce - Sal 30 Nis 2019, 01:27

Yolum düşerse Adana’ya gideceğim inşallah.

Misafir a3c

3 ay önce - Sal 07 May 2019, 16:09

Adanada açık büfe uygun fiyatlı iftar nerede yapabiliriz? Teşekkürler

kaan0703
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 16:29

burger home adana markasıymış harbiden lezzetli hamburgerleri var bizim yöreye özgü gibi, paranızı mc donald veya buna benzer yabancı markalara kaptırmayın hamburger yemek istediginizde aklınıza bu gelsin lezzet de çok iyi turgut özalda varmıs ben barlar sokagının karsı arasıdakı yani ziyapaşadakinde bulundum digerlerini tam bilemiyorum

ilker0101
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 17:36

Kesinlikle,bu tarz burgerciler MC'den de Burger King'den de açık ara iyiler,hatta tur felan bindirirler lezzet olarak.Ekmeğinden etine,içinde kullandıkları sostan yeşilliğe soğana kadar kaliteli ve lezzetli.Burger boyutları da resimlerdeki gibi gerçekten,minnacık değiller ekmeği felan büyük...

Ama işte fiyatları da diğerlerine gör 6-7 TL pahalı ve menü içinde içecek ve patates kızartması olmuyor malesef(kampanyalar hariç),onları da ayrı ayrı parayla satıyorlar.Yani standart bir et burger 27-28 TL'den aşağı değil.

Resul GUL

2 ay önce - Sal 21 May 2019, 17:54
Adana Yüzevler Kebap

Adana nın En Eski ve Elit Kebaçılarından birisi
Mekan Reşatbey de yer almaktadır

Resul GUL

2 ay önce - Prş 30 May 2019, 00:01
Kuyu Kokoreç ve Paça

Kuyu Kokoreç Adana da 2 yerde vardı Biri Gazipaşa da Diğeri Turgut Özal Bulvarı nda..

Gazipaşa daki Kapanmış Biz de Turgut Özal daki mekana gitmeye başladık

Turgut Özal daki Mekandan bir kare..

2-3 haftada bir burada bir Paça yerim Çorbası güzel Şırdan denemedim Ama Kokoreç fena değildi..

(+)

onurnazliaka
2 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 22:07

Beyzade Kebap

(+)

(+)

(+)

(+)

Daha önceki sayfalarda ziyaret etmeyi planladığımı belirttiğim Beyzade Kebap'ın Turgut Özal şubesine en sonunda gittim. Bir kına gecesinin ardından yenecek olan kebabın adresi, şehir dışından gelen diğer misafirlerin yolları bilmemesi üzerine benim en öne düşmem ve ısrarımla Beyzade Kebap olarak belirlendi.

Tıpkı diğer kebapçılarda olduğu gibi Beyzade de ikramlar dikkati çekiyor. Öncelikle bir bardak altı lahmacun. Ardından da beş çeşit güzel ikram ve bol limon. Sonrasında ise ana yemekler. Pek çok misafir Adana kebap söyledi ve gün içindeki ikinci Adana kebaplarını yediler, lezzetini gayet başarılı buldular. Ben ve bir arkadaşım ise farklılık olması adına ciğer ve kaburga söyledik. Bunlar da oldukça güzeldi, özellikle kemiksiz kaburgayı çok beğendim. Tabi kaburga biraz yağlı olur, herkese hitap etmeyebilir ancak benim için böyle bir sorun yoktu.

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Adana'da da yemek fiyatları arttı. İki sene önce 18 TL olan kebapların fiyatı şimdi 1,5 katına çıktı. Bu doğrultuda Beyzade Kebap'ta da Adana kebap 27 TL idi, ciğer de sanırım aynı fiyattı. Kaburga ise 30 TL'ydi. Bunları artık göze alıyoruz, çünkü hiçbir yerde ucuzu yok. Artık ucuzluğundan ziyade verdiğimiz paranın karşılığını alma derdindeyiz. En azından bu tip yerler onu sağlıyor, memnuniyeti ön planda tutuyor. Beyzade Kebap'tan da oldukça memnun kaldım, aylar önce burayı öneren kişiye hak verdim. Geniş mekânı, temizliği ve servis kalitesinin de yüksek olması gibi unsurlarla memnuniyet düzeyim daha da arttı. Bir sonraki ziyaretimde de uğrayabileceğim bu işletmeyi sizlere rahatlıkla öneriyorum.

Resul GUL

2 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 08:22

Beyzade, Adana da yediğim Kebaplar içinde En Mezesi bol olan kepabçılardan birisi..

En fazla Mezeyi de Gönül de gördüm Tabi Parası da biraz daha fazlaydı, diğer Kepabçılarda göre

Bir de Dede Kebap var Mezesin de başka Kebapçı da olmayan fesleğenli makarnası ile meşhur Kebabı da fena değil Parası da bir tık yüksek Turgut Özal daki Mekanlar biraz pahalı..

Mustafabey 01

2 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 09:20

Değişik yerlerde bir çok mekanda kebap yedik bazı yerlerde meze çok geliyor ama etin kalitesi iyi olmuyor, çoğu yer aynı şeyleri veriyor
Turgut özaldaki Kolcuoğlu ve Telliderede eski şahin karo yanına açılan Bala Kebap lezzet olarak diğerlerinden daha güzeldi, hayal parkın karşında Gültekinin yerine gelen Haşim usta da fena değildi bana göre

Resul GUL

2 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 12:09

Bala kasabı Kurttepe deydi Demek orada açıldı Kurttepe deki yeri yıkılıp Yerine Konut Projesi yapılacak sanırım Tekrar aynı yere gelirler mi bilmem.

sayfa 38
« önceki   123 ... 373839   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET