Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 20
Ülkücü Teoman
1 hafta önce - Çrş 15 May 2019, 17:18

Aranızda üniversite okuyan varsa, büyükşehir belediyesi üniversitenin girişine yakın iftar veriyor haberiniz olsun
Akşam için yemek parası olmayan oradan yararlansın

serkan33

1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 01:22

Her ulusal bayramda güreşten başka bir etkinlik yapmak bilmeyen bir zihniyetten kurtulup orkestra-tiyatro-dans gösterilerine kavuşmak, böyle basit konularda bile vizyon gerçekten önemli bir kere daha bunu anladım...Gösteriler Mezitli Sahili Babil sitesi önündeki açık alan olan Cumhuriyet Gösteri Merkezi'nde, etkinlikleri 3 belediye ortak düzenliyor.

aykutsan
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 03:40

Serkan33 bir sineklerle mücadele edemediniz.ortalık böcek ve yılan kaynıyor.Bunları yapmazsanız koltuğunuzu kaybedebilirsiniz.

hasanpozan
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 11:32

Alıntı:
Serkan33 bir sineklerle mücadele edemediniz.ortalık böcek ve yılan kaynıyor.Bunları yapmazsanız koltuğunuzu kaybedebilirsiniz.

Serkan33'ün Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu bilmiyordum bilseydim daha farklı davranırdım

serkan33

1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 11:56

O sinekle mücadele kışın yumurtlamadan yapılacaktı canım bunu akıl edemeyecek kadar siyasi olarak gözüne perde inmişse zaten sana birşey anlatılmaz kendimi yoramam.

syblal
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 16:43

Son günlerde Mersin kamuoyu ve sosyal medyada Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin haşere ile mücadele konusunda yeterli ilaçlama yapmadığı yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

Kamuoyunu yanlış bilgilendirmeye yönelik yapılan ve açıkça kurumumuzu hedef gösteren söz konusu bu iddialar nedeniyle tarafımızca açıklama yapma gereği duyulmuştur.

Özellikle sosyal medyada yer alan söylem ve görseller gerçeği yansıtmadığı gibi tarafımızca ilaçlama yapılmadığı doğrultusundaki iddialar da mesnetsiz niteliktedir.

Mersin genelindeki mevcut haşere artışı ile ilgili yapılan incelemelerde, haşerelerin mevsim geçişine ve göç dalgasına bağlı olarak artış gösterdiği tespit edilmiştir. Son iki gün içerisinde yoğun olarak gözlenen sinek türü Mersin ilinde ilk kez karşılaşılan olağan dışı bir durumdur. Söz konusu durum nedeniyle kurumumuzun ilgili dairesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından ilaçlama çalışmaları arttırılarak devam etmektedir.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak ilaçlı mücadele ile artış gösteren olağandışı haşere popülasyonu en kısa sürede azaltılacaktır.

13 ilçenin tamamında sürdürülen haşere ile mücadele çalışmaları kapsamında toplam 375 personel, 98 ilaçlama aracı, 72 ULV, 10 pulvarizatör, 8 mist blower, 8 termal fog, 33 holder, 25 atomizör ve 50 el dumanlaması gibi teçhizatlar ile çalışmalar hız kesmeden sürdürülmektedir.

İl sınırları içerisinde yer alan bütün mahallelerde ergin ve sivrisinek mücadelesi 100 bin üreme noktasında, kaynağın türüne göre 12 ay boyunca, gece-gündüz devam etmektedir.

Kamuoyuna duyurulur.

aykutsan
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 19:36

Alıntı:
Serkan33'ün Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu bilmiyordum bilseydim daha farklı davranırdım

Duyumlar aldım Vahap seçer'in yeğeniymişsin.Bütün ne olup bitenden haberin varmış.

Emre hazar
1 hafta önce - Cum 17 May 2019, 05:30

Alıntı:
Son iki gün içerisinde yoğun olarak gözlenen sinek türü Mersin ilinde ilk kez karşılaşılan olağan dışı bir durumdur.

Sinekler bile evrim geçirmiş.

serkan33

1 hafta önce - Cum 17 May 2019, 19:31

Geçen Pazartesi günü komisyona sevk edilen borçlanma yetkisi önerisi komisyonda reddedilmiş, bunun üzerine bugünkü Meclis toplantısında reddedilen kararın tekrardan görüşülmek üzere komisyona iadesi kararlaştırılmış.

Boşa çabalıyorlar, o yetkiyi vereceksiniz zaten, güya gövde gösterisi yapıyorlar süreci uzatarak, halk yemez bu gösterileri, Başkan ne dedi; borçlanılacak para ile esnafa olan borçlar ödenecek, en çok esnafa borç da Anamur-Bozyazı-Silifke taraflarındaymış yani önergeyi reddeden malum partinin yönettiği ilçeler, esnaf yüzünüze tükürür bir daha ki Meclis toplantısında da yine reddederseniz az akıllı olun bence

seyfettin033
1 hafta önce - Cum 17 May 2019, 23:37

Meclis gündemini takip ediyorum. Herkes farklı yorumluyor. (Meclis Üyeleri)

Büyük çoğunluk geçmiş dönemdeki borçlar hakkında bilgi almak istiyor fakat belediye başkanı olayı biraz uzatıyor. Denetim istiyorlar, sanki önceki başkanın ihale olaylarını halk tarafından bilinmesini istemiyor gibi.

Meclis üyelerini de anlam veremiyorum. Önceki dönemde yine borçlanmaya izin vermişler şimdi bir önceki dönemin alacak vereceklerini istiyorlar.

Denetim yapılacaksa Macit bey zamanını da kontrol ettirsin.

Belediye şuan çok kötü durumda bugün başkan otobüslerde klima açılmadığını sosyal medyadan şikayet geldiğini bu ve buna benzer şikayetlere çözüm bulamıyor iken; eğer borçlanma almazsa, ilerleyen süreçte batacak ve hizmet üretemeyecek...

sayfa 20
« önceki   123 ... 192021 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET