Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 330
gökhan gülşin

3 ay önce - Sal 07 May 2019, 23:42

Demirspor yönetimi Ümit Özat'ın sözleşmesini 1 yıl daha uzattı.

klubnika01
3 ay önce - Çrş 08 May 2019, 00:22

Alıntı:
Onca para harcandı dünya yıldızı diye yutturulan Anderson getirildi güya direkt çıkılacaktı play off'a bile kalınamadı.

Koca şehirde bir tek maçlara sen gidiyormuş gibi yazıyorsun sanki tek taraftar senmişsin!! şimdilerde maçlara gitmeme nedenim passoligdir elektronik tasma takmak ve bu yandaşların paralı kölesi olmak istemiyorum ama senin gibiler bir kısım taraftarın bu kararına saygı da duymaz o ayrı bir konu

Bak şu görüntüye ne diyorsun?
https://www.haberturk.com/adana-haberleri/6793577 ...ikret-yeni

Bekir Çınar'ın kemikleri sızlamıştır güya ırkçılığa karşıydınız endüstriyel futbola karşıydınız duruşunuz belliydi bunun için Livorno'yu çağırmış özel maç ayarlamıştınız maçta Güler Zere için bile özgürlük pankartları açmıştınız ezilen kim olursa sahip çıkıyordunuz halkın takımıydınız sosyal mesajlarınız gırla gidiyordu aradan geçen sürede ne değişti kime ne teklif edildi de saf değiştirildi? Hani ADS siyaset üstüydü?

Hani ''ne hakemlerle ne siyasetle şampiyonluklar gelmesin bize!'' deniliyordu ne oldu?

Niye taraf olma ihtiyacı hissedildi? yoksa Murat Sancak tarafından BERtaraf edilmekten mi korkuldu?

Alın işte seçimleri karşı taraf kazandı şimdi o grup ne hissediyordur..

Şimdi kulübün Nilay Ateşoğullarına neden teslim edilmediğini daha iyi anladım ama onlar için önemli olan ADS değil ranttır rant nerdeyse onlar ordadır yarın ADS kapanırsa bunlar rant için ''YENİ ADANA DEMİRSPOR'' diye çakma takımı bile desteklerler.

Dağ gibi taraftarmış dün Mersinliler öyle diyordu.

Artık seçim bitti deniz bitti bundan sonra Sancak isterse tek hareketiyle ADSyi bitirir şahsa bağlı olmak işte böyle bişeydir ki o Sancakların kim olduğu ve hangi amaca hizmet ettiği belli Star Gazetesini al oku ne demek istediğimi anlarsın son yıllarda kapanan isim değiştiren kulüplerin çoğu bu zihniyetin yüzünden bu hallere düşmüştür Bkz Gaziantep=Belediye=Kızıllar=kapanış süreci.

Deplasmanları eksik yazmışsın Mardin deplasmanını unutmuşsun Kayseri Elektrikspor, Fırat Üniversitesi, İskenderun Demirçelik, Mersin İY, Soma Linyit, Yeni Afyon, Karaman, Niğdespor, Sankospor, Adıyamanspor, vs vs hepsine gidildi ama bu saydığım takımlar tarih oldu kapandılar ders alınmadı mı?

Tesislerin tapusunu almışmış ne malum satıp oraya otel dikmeyeceği?

Kimse ayranım eşki demez yakında borcun ne olduğu ortaya çıkar sadece uygun zamanı bekle.

Demirsporu Allahın oğlu bitiremez herşeyi biliyorsan bunuda bilmen lazım.bu zamana kadar ne badireler atlattı bu takım bitmedi bir kişi tarafındanmı bitirilecek boş konuşuyorsun.bu boş konuşmanın en büyük kanıtıda tesisin yerine otel dikebileceği.yahuu tesis tapusu Adana Demirspor kulübünde neyin kafasını yaşıyorsun sen hala bana mersinden adanaspordan afyondan ıvır zıvırdan örnekler veriyorsun birde.bunların camia gücünü toplasan Demirsporun kıyısından geçemezler.ayrıca başkana karşı art niyetli olduğun ilk kelimenden belli oldu.''güya direk çıkacaktık''.kongre konuşmasını aç baştan izle direk çıkacağız diye bir cümle varmı.asıl hedef ikinci sene ilk sene olursada güzel olur diyor.elektronik tasma olayınca gelince avrupada herkes tasma takıyor alemin tek akıllılar buna karşı gelenler yani öylemi siz evinizden izleyeme devam edin ozaman takımınızı.ayrıca ben hükümet yanlısı falanda değilim onuda bil.Allahına kadar sol görüşlü muhalif bir insanım.ama sapla samanı ayırmasını bilecek herkes eleştirmek için boş konuşmayacak.varsa borçların arttığına dair bilgisi paylaşacak.varsa bu kulüpten rantları ıspatlayacak.hç kusura bakma bu kulübü aytaç duraklar mustafa tunceller adem atılganlar sözlüler bitiremediyse kimsede bitiremez daha sen rahat ol evinde destelemeye devam et takımını.2 hafta sonra play off a kaldığımızda yine yazarım.selametle.


Misafir 042

3 ay önce - Çrş 08 May 2019, 00:31

haşa Allahın oğlu mu var da bitiremez diyorsun Allaha şirk koştuğundan haberin var mıMustafabey 01

3 ay önce - Çrş 08 May 2019, 10:06

Alıntı:

Ne yapsalardı maç mı satsalardı?


Buna maç satma denmez! Aynı şehrin diğer takımına destek verme denir, bu işler parayla pulla olmaz hatır için olur, gün gelir devran döner aynı durumda adanaspor olur bu seferde demirspor aynı şeyi yapar. Hadi derbide berabare kaldın bari altınordu maçında mücadele et yenilme destek ol, böyle yapmazsanız devam burda senelerce, zaten çıksalarda seneye geri gelecekleri bir mucize olmazsa belli ama bir umut bekliyoruz.
Alıntı:


Demirsporu Allahın oğlu bitiremez


Yazdığınız yazılara biraz dikkat edin,
Allah c.c.tektir doğmamıştır, doğrulmamıştır eşi benzeri ve oğlu filanda yoktur


Murat Ds
3 ay önce - Çrş 08 May 2019, 10:11


(+)Türk futboluna ve Adana Demirspor’a geleceğin yıldızlarını kazandırmak isteyen Adana Demirspor Futbol Akademisi 2019-2020 sezonu seçmelerini yapmaya hazırlanıyor.

2019-2020 sezonu Adana Demirspor Seçmeleri 8-9 Haziran tarihlerinde Adana Demirspor Tesisleri’nde gerçekleşecek olan seçmeler ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir.

Adana Demirspor Futbol Akademisi Seçme Tarihleri (8-9 Haziran)

2003-2004 doğumlular 08:30 - 10:30

2005-2006 doğumlular 11:00 - 12:30

2007-2008 doğumlular 17:00 - 18:30

2009-2012 doğumlular 18:30 - 19:30

Seçmelere katılacak futbolcu adaylarının mutlaka yanında bulunması gerekenler:

-Kişisel antrenman malzemeleri

-Sporcunun nüfus cüzdan fotokopisi

-Sağlık raporu

*Seçmelere katılacak kaleci ve futbolcu adayları gerekli olan sportif ekipmanlarını yanında getirecektir.

*Herhangi bir sağlık kuruluşundan alınacak ‘’Spor yapabilir’’ ibareli sağlık raporu mutlaka 2019 yılı içerisinde alınmış olmalıdır.

*Seçmeler için herhangi bir nam ve isim altında ücret alınmamakta olup seçmeler ücretsizdir.

İrtibat, Bilgi ve Sorularınız için:

Telefon: 0 (541) 783 1940

Email: info@adanademirspor.org.trads 1940
3 ay önce - Çrş 08 May 2019, 22:34

Alıntı:
Demirsporu Allahın oğlu bitiremez herşeyi biliyorsan bunuda bilmen lazım.bu zamana kadar ne badireler atlattı bu takım bitmedi bir kişi tarafındanmı bitirilecek boş konuşuyorsun.bu boş konuşmanın en büyük kanıtıda tesisin yerine otel dikebileceği.yahuu tesis tapusu Adana Demirspor kulübünde neyin kafasını yaşıyorsun sen

Sanırım ''Allahın kulu''demek istedin yoksa bu laflar bambaşka yerlere gider.

Sana ne kadar biten bitirilen takımları saysam nafile ama şunu bil kişilerin yaptığı hataların bedelini kulüpler ödüyor o borçlar puan silme cezaları transfer yasakları kişilere değil kulüplere veriliyor.

Tesisin tapusunun ADS kulübünde olduğundan bahsetmişsin peki ADS'nin tapusu kimde? Sancaklarda değil mi? o araziye otel yapılmasına karşıyım ama çoğu kişinin orda gözü var kulüp borçları dağ gibi olursa burası elden çıkabilir demek istedim çünkü satıp paraya çevrilecek bir orası var.

Ve Sancak yarın ''ben yoruldum bırakıyorum'' derse yerine kim gelecek? Belediye de küstürüldü neyse bir kaç haftaya kadar belli olur bakalım transferde kimlerle anlaşılacak gidenlerin içerde alacağı kalacak mı? bunlar çok önemli.


salihhr

3 ay önce - Pzr 12 May 2019, 21:39

Adana Demirspor 2-0 Balıkesirspor (33. Hafta)

Adana Demirspor'un Play-off kalıp kalmayacağı son hafta belli olacak. şuan 7. sırada haftaya Gençlerbirliği deplasmanında kazanıp Altınordu ya da Gazişehir'in puan kaybetmesini bekleyecek.ads 1940
3 ay önce - Pzr 12 May 2019, 22:03

Nafile çabalar bunlar sezon zaten haftalar önce bitmişti bu ligde ilk 2 için oynamıyorsanız gerisi fasa fiso.

İbrahim Abi

3 ay önce - Prş 16 May 2019, 16:36

Teknik dörektör Ümit Özat’tan 'ırkçı' eleştirilerine cevap:

Alıntı:
Oruç tutan futbolcuları düşünmek zorundayız.

Adana Demirspor teknik direktörü Ümit Özat, geçtiğimiz hafta yaptığı "Oruç tutan oyuncularımıza Ramazan'da ayrıcalık tanımalıyız." açıklamasından sonra kendisini 'Chrsitmas' örneği verdiği için ırkçılıkla suçlayanlara, "Bu ırkçılık değil, Müslümanlık" diyerek cevap verdi.

Özat, "Elalemin yedi yabancının her şeyini, Christmas'ını düşünüyoruz. İngiltere'de, İtalya'da, İspanya'da oynayan oyuncu Christmas'ta ülkesine gitmiyor ama maalesef bizde gidiyorlar. Lige neden ara veriyoruz? O arada oynayalım o zaman. Ligler daha çabuk bitsin. Bizim oyuncularımıza da Ramazan'da bir ayrıcalık yapalım." dedi.

Ramazan ayının Müslümanların önemli bir değeri olduğunu hatırlatan Özat, şunları söyledi:

"Orucun, Müslümanlar için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Elhamdulillah Müslümanız. Bizim oyuncumuzun da Ramazan'ını düşünmek zorundayız. Oyucular gerçekten ağır bir iş yapıyorlar. Yüksek kaloriler yakarak antrenmanlara katılıyorlar. Mevsimsel şartları da göz önünde bulundurmak zorundayız. Ne yani? İnanan bu adamlara oruç tutma mı diyeceğiz? Türkiye Futbol Federasyonu, bu konu ile ilgili bir adım atarak düzenleme yapmalı."


Murat Ds
3 ay önce - Cmt 18 May 2019, 17:35

İYS Gençlerbirliği: 0 Adana Demirspor’umuz: 1 Pote 7’sayfa 330
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET