Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - Kuzey İmar Yolu
« önceki   123 ... 424344   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 43
alper23

1 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 16:40

Niye gızisin gardaş, ben arabamı öyle çukurlu bozuk yola sokmak istemem, dediğim budur, ama sizin zırt pırt burada yol şöyle böyle yazılarınızdan da sıkıldım, yalan yok. artık Belediye Başkanı değişti, ilgili mecralarda derdinizi anlatın, şansınızı bir daha deneyin bence, buradan pek bir netice alacağınızı zannetmiyorum açıkçası.

GD Uzmanı Selim
1 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 17:59

Yolun ikinci güzergahı ne zaman yapılacak, bilgisi olan varmı ?
Ayrıca Vehbi Şayet gidersen hastaneye inen kısmın fotoğraflarını da paylaşırmısın. Orta refuj eğer ki bozulmuş sa çok iş var demektir.

Hazar23
1 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 18:05

Kimse ağlayıp sızlamasın bu parti aralıksız 3 defa seçiliyor. Vekillerde hakeza öyle demek ki halk memnun.

GD Uzmanı Selim
1 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 18:09

Aynen Hazar23 gerek yok bu konulara girmeyelim hiç. Bizim bukalemunlarimiz, bizim kendini düşünen bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetindeki kendi içimizdekiler olduktan sonra adam yolda yapmaz, şeyin trene baktigi gibi bakıyorlar da der. Nasıl olsa ceketinin koysa alıyor.
Neyse neyse ..
Fotoğraf istiyorum arkadaşlar.

Hazar23
1 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 18:17

Valla adam mitinglerde hepimize sövse yine seçilir

Hazar23
1 ay önce - Cmt 20 Nis 2019, 01:58

(+)

Elazığ Belediyesi

destroy onurr
1 ay önce - Pzr 21 Nis 2019, 19:04

Yolun 2. Etabi bu yıl yapılacak mi ?

vehbiwow
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 02:52

Yolun bitti denilip açılan etabı berbat halde. Diğer etaplarını boşverin artık. 40 milyonluk çöp kaldı elazığa.Yolun %60 ı yamalarla dolu. Her tarafı yarık ve çökme oluşmuş. Çaydaçıra mahallesine yakın taraf sağlı sollu komple uçuruma göçmüş ve derin yarıklar oluşmuş yolun kenarlarındaki kaldırımlar uçuruma uçmuş. Çarşıdan mahalleye doğru yolun sağ tarafına inşaatlar harfiyat dökmeye başlamış. Zamanında doldurma işlemi yapılmadığı için yol diye birşey kalmadı. Aynı şekil üniversite tarafına da harfiyat dökülmesi gerekiyor yoksa büyük tehlike arz ediyor. Buraya yazıyorum yolun üniversite tarafı doldurulmadıkça üzerinde ağır vasıta vb. bulunduğu sırada yol araçlarla aşağı kayacak.

vehbiwow
6 gün önce - Cmt 18 May 2019, 12:43

40 milyon tl lik Kuzey enkaz yolu. Yolun büyük bölümü yama veya çökmüş. Orta refüj çoğu yerde bozulmuş. Para verip yapılan kaldırımlar yok olmuş. Molozlar dökülmüş. Yolun 3.şeridi yok olmuş. Yolun uçuruma bakan taraflarına dolgu yapılıyor.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Bahrielz
6 gün önce - Cmt 18 May 2019, 14:13

Krizin sebebini dışarıda aramak ahmaklık, aha da işte krizin canlı kanıtı.

sayfa 43
« önceki   123 ... 424344   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM