Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya AntRay 3. Etap: Varsak-Otogar ve Otogar-Üniversite-Işıklar
« önceki   123 ... 102103104   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 103
M. Ali Özdoğan
2 hafta önce - Pts 06 May 2019, 18:17

Alıntı:
Yol yapmasın alt yapı olmasın hiçbirşey yapmasın chpli olsun yeter mi ?

yeterki chpli olsun yeter. muhidfinin ceketine bile oy veririm ben zihniyeti bir grup insanda var ancak bir grupta hizmete bakma eğilimi var bu da secimi değiştirmeye yetmiyor

Cihan3422
2 hafta önce - Sal 07 May 2019, 22:15

Ya siz nerden çıktınız merak ediyorum.
Bırakın artık işinize gücünüze bakın yeni başkan seçilmiş 5 sene ne olacak göreceğiz başarısız olursa farklı aday seçilir...Aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz bu ülkede sanki birtek a b partisi var...Bu bir hizmet seçimi burdan bile siyaset yapmaya meraklı toplumsunuz.Dünya bize bir yerleriyle gülüyor...Hele sizin gibi insamların turizm şehrimizde bu tarz hareketleri yapmaları düşündürüyor...Benim turist dostlarım var bu durumu açıklayamıyorum.Bana şunu sordular sizin ülkenizde seçimler bu şekilde mi yapılıyor diye.Yerin dibine girdim utandım.Yapmayın hele bu site başlı başına iktidar ve muhalif sempatizanlarının fanatiklerinin cirit atma yerine dönmüş...Arkadaşım futbol maçı mı bu!

Misafir 298

2 hafta önce - Çrş 08 May 2019, 21:08

biz chpliler olarak kendi adamımıza bakarız. hizmet yapıp yapmamasına değil. iki heykel yaptı mı bayılırız. sonra laf salatasıyla demogojiyle vatandaşı uyuturuz tekrar eçiliriz. tramvay yapmakla belediye kazanılsaydı menderes kaybetmezdi. ne zaman tramvay yapmaya kalktı kaybetti. ee devir böyle.

Misafir 513

2 hafta önce - Prş 09 May 2019, 04:57

ÖMER BEY ONUR BEY EDİZ BEY
ÇALIŞMALAR NE DURUMDA
BİR HAREKET VARMO EMRE BEY OTOGAR KAVŞAĞINDA BEN UMUTLUYUM
MUHİTTİN BÖCEK VARSAK DEPOLAMAYI İNCELEMİŞ BİLGİ ALMIŞ RAPORLARI İSTEMİŞ

Onur Taner

2 hafta önce - Cum 10 May 2019, 03:54

^^ DSİ kavşağının yakınında otursam da, işlerim nedeni ile çalışmaları pek aktif takip edemiyorum. Yine de en iyi tahminimce bu yaza doğru tamamen açılmasını umuyorum.

Akaydın dönemi ile de kıyaslarsak (test sürüşü sırasında da bir kaza çıkmazsa), en geç bu yılın sonuna doğru açılır.

Calisuyek
1 hafta önce - Pzr 12 May 2019, 01:55
Varsak etabı

Haberler bekliyoruz burası ne aşamada
Emre bey

emre_boduk
1 hafta önce - Pzr 12 May 2019, 14:07

Biraz sabır hersey önümüzdeki günlerde belli olmaya baslar

Hat yapılır durak yapılır tünel yapılır araç olmazsa bir işe yaramaz en kısa sürede araç alım işi çözülmesi umuduyla...

Calisuyek
1 hafta önce - Pzr 12 May 2019, 20:48
reklam_link alıntıdır

Alıntı:
3’üncü aşama raylı sistem hatları yapım işi için ek ödeneğin istenmesinde doğru bilgi alınması adına açıklama yapan Mali Hizmetler Daire Başkanı Selahattin Artun; “2018 yılında hafif raylı sistemin 3’üncü aşamasında 140 milyon Euro kredi kullanıldı. Bunun 87 milyon Erosu girmiştir. 77 milyon Euro hak edişe bağlı olarak ödenmiştir. Toplam 10 milyon Euro ilk bazda. Ulaşım daire başkanlığımız 2018 yılı bütçesini hazırlarken 561 milyonluk bir ödeme takvimi oluşturmuştur. Bu iş planı hazırlanırken 173 milyonluk hak ediş hazırlanmış, bütçe muhasebe yönetmeliği gereği 2018 yılında öngörülen ödenek kullanılmadığı zaman 2019 yılına devretmediği için birimimizce imhaya gitmiştir. Bahsi geçen konu dış kredisi hazır olup sadece bütçe tertibi açısından bir ödenek koyma durumudur. Herhangi bir borçlanma yoktur” diyerek herhangi bir dış borçlanma kararının alınmadığını ve alınmayacağını söyledi. (
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek başkanlığında toplanan Büyükşehir Belediye Meclisi, Mayıs ayı olağan devam meclisinde 33 maddeyi görüştü. 3’üncü aşama raylı sistem hatları yapım işi için açıklama yapan Mali Hizmetler Daire Başkanı Selahattin Artun; herhangi bir dış borçlanma kararının alınmadığını ve alınmayacağını söyledi.

Calisuyek
1 hafta önce - Prş 16 May 2019, 02:34
Antray 3 .etebı

Merhaba arkadaşlar
Güzel haberler sizde. Antray bekliyor
Makyol gülermak eli kolu bağlı gözü büyükşehirde ben inanıyorumki tecrübesiz bir
Akaydın sistemi işletir hale getirdiyse
Muhittin böcek neden olmasın

Onur Taner

3 gün önce - Çrş 22 May 2019, 04:26

Başkan değişti diye algı operasyonu yapanlar bu başlıktan ve forumdan defolup gidebilirler mi?

sayfa 103
« önceki   123 ... 102103104   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM