Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 18
Misafir b0e

1 hafta önce - Cmt 11 May 2019, 18:36

Tahminime göre bu işleri yapan firma iş makinelerini ve işçileri dönüşümlü olarak bu projelerde kullanıyor,10 gün bir yerde sonra başka bir yerde şeklinde.

Misafir 942

1 hafta önce - Pzr 12 May 2019, 03:47

Turkmenbasi bulvarinda
Ben esnaf olarak zararım büyük 6 aydır mağazama müşteri girmiyor çamurdan ve tozdan mütevellit dolaysıyla işi alan firma ve adana büyükşehir belediyesini zararımı karşılamak üzere dava açacağım başka şansım kalmadı ben batmak üzereyim malesef...

worldisblack
1 hafta önce - Pzr 12 May 2019, 08:13

Bahçesaray Kebap?

Misafir 942

1 hafta önce - Pts 13 May 2019, 00:23

Maalesef bahçesaray kebap ta batmak üzere...

0zcn
1 hafta önce - Sal 14 May 2019, 16:23

Sözlüye dava açılması lazım.

Atakan0001
1 hafta önce - Çrş 15 May 2019, 22:34

Bu isi cukurova üniversitesindeki mühendislik okuyan çocuklara versen en fazla 1 ayda biterdi çünkü yaşları küçük anlamazlar bazı şeylerden saf ((temiz))olur o yaştaki çocuk..gerisini anlayan anladı.. bu ne ya köydemi yasiyoz bu halk da çok sessiz hiç tepki yok.

hsahin01
1 hafta önce - Cmt 18 May 2019, 07:30

Forum içinde bu işleri takip eden belediye çalışanı veya proje yetkilileri vardı ve eleştirilere hemen cevapta geçirmiyorlardı şimdi kimse kalmadı galiba..

Yazık günah, bu kadar olmaz hiçmi bir yetkili geçmiyor o yoldan..

burak t

4 gün önce - Pts 20 May 2019, 17:22

Ben olsam hiçbir projeye başlamadan bir an önce burayı bitiririm cünkü bu yol artık adananın ana damarlarından birisi... ankarada izmirde 3-4 ayda battı cıktı yapılıyor bizzat şahit oldum...eger denildigi gibi belediyelik olaysa mümkünse o büyükşehir yazısı kalksın sadece belediyesi kalsın koskoca adanaya insanına ve esnafa yapılan çileye yazık...

Resul GUL

4 gün önce - Pts 20 May 2019, 18:05
Adana Türkmenbaşı Bulvarı TAG Otoyol Bağlantı Projesi

Türkmenbaşı Bulvarı TAG Otoyol Bağlantı Projesi devam ediyor

Mersin Yönü Giriş ve çıkışlar biraz Daha ilerlemiş görünüyor

Gaziantep Yönü ise daha geri aşamada Bu yönlerde Bayağı iş var gibi..

Şantiye Alanındaki Tabela..

Burası Türkmenbaşı ndan Mersin Yönüne doğru çıkış için yapılan Bağlantı Yolu Asfaltı dökülmüş..

Bu kısımsa Mersin yönünden Türkmenbaşı na giriş Bağlantı Yolu Buraya da Asfalt için hazırlık yapılıyor..

Diğer Yönleri de çektim Hazırlayınca paylaşacağım..

.

hsahin01
4 gün önce - Sal 21 May 2019, 07:21

Karayollarının yaptığı yerlerde çalışma var.
Belediyenin yapacağı yerler durdurulmuş.
Kesin bir talimat var ki o kadar esnaf ve o bölgede oturan insanların şikayeti dikkate alınmıyor.
Bu konu da valilik müdahale edemiyor mu?

sayfa 18
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM