Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
osman akar
8 ay önce - Çrş 26 Arl 2018, 00:23

Alıntı:
Sektörü yeni bir soluk getirecek, segment standartlarını yeniden tanımlayacak

Yeni MAN TGE ile, ağırlıklı olarak lojistik, inşaat gibi sektörlerdeki yük taşımacılığı işinde fark yaratmanın yanı sıra otobüslerimizden edindiğimiz yıllara yayılan tecrübemizi de yolcu taşımacılığı alanına uygulayarak, sektöre yeni bir soluk getirmek niyetindeyiz.

9,3 ile 18,4 metreküp aralığındaki taşıma hacmi, 3,0 - 5,5 ton yük taşıma kapasitesi, 16-19 koltuk yolcu koltuğu sayısı, önden çekiş, arkadan itiş ve 4x4 çekiş sistemi seçenekleri ile ülkemiz müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğumuz Yeni MAN TGE’nin, segmentinde standartları yeniden tanımlayacağından emin olabilirsiniz.

Üstün teknolojili üretim

Yeni MAN TGE aracımız, Polonya Wrzesnia’da günümüz teknolojisinin elverdiği en yüksek standartlara sahip tesiste, çok profesyonel ve organize bir ekip tarafından üretiliyor. Üretim kalitesi ile bu alandaki standartları da farklı bir noktaya taşımış bulunuyor. MAN TGE, gövdesinden başlayarak birçok noktası lazerler ve dijital kameralarla tekrar tekrar kontrol edilerek üretiliyor. Üstün kalite standartlarına sahip yeni hafif ticari aracımız MAN TGE’yi müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yüksek performans, düşük maliyet

MAN Ailesi olarak ticari araç müşterilerimizin her zaman önceliklerinin bilincinde olduk. İşletmelerin öncelikli hedeflerinden biri olan karlılıklarını artırmak için de; doğru çözümleri ortaya koymaya, ihtiyaçlarını en optimum şekilde karşılayacak ürünleri müşterilerimizle buluşturmaya özen gösterdik. Yeni MAN TGE aracımızı da yine aynı felsefe ve ilkeler doğrultusunda oluşturduk. Bir yandan müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın ‘konfor’ ve ‘güvenlik’ ihtiyaçlarını karşılamaya azami özeni gösterirken, diğer yandan da düşük yakıt tüketimi ile vermiş olduğumuz ‘karlılık yaratma’ sözümüzü de yerine getirdik. Yeni MAN TGE’nin, sınıfındaki en düşük yakıt tüketimi, en düşük onarım ve bakım maliyetleri sayesinde, müşterilerimizin kazançlarına katkıda bulunacak harika bir ürün olduğunu açıklamaktan gurur duyuyoruz.

Standart sunulan EBA sistemi ile güvenli yolculuk

Yeni MAN TGE aracımızı tasarlarken her detayı, her eklentiyi önce güvenlik diyerek aracımızın bir parçası haline getirdik. Hiçbir kazanımın, müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın güvenlerini kazanmaktan daha önemli ve kalıcı olmadığının her zaman bilincinde olduk. Bu detaylı ve kapsamlı çalışmalar sonucunda tüm araçlarımızda Acil Durum Fren Desteğini (EBA) standart donanıma ekleme kararı aldık. EBA sistemi, mesafe sensörleri sayesinde; seyir halinde, çevresindeki araçları kontrol etme ve acil durumlarda otomatik frenleme yaparak durma mesafesini kısaltma becerileri ile sürücü ve yolcu güvenliğini artırmaktadır. Böylelikle ağır kaza ve hasarların önlenmesine ciddi anlamda katkı saylayarak, hem sürücülerin ve yolcuların can güvenliğine katkı yapmakta, hem de kazaları engelleyerek veya şiddetini ciddi oranda azaltarak, bakım ve onarım maliyetleri konusunda firmalara tasarrufu sağlamaktadır.
http://www.tasiyanlar.com/haber/14778-agir-ticari ...dirdi.htmlÇeşitli Versiyonlar ile satışa veriliyor...


Malp06
8 ay önce - Prş 27 Arl 2018, 01:44

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6931148#6931148
Ankara Mamak hattına dolmuş olarak hazırlanıyormuş bile.


osman akar
8 ay önce - Prş 27 Arl 2018, 21:00

Alıntı:
Ankara Mamak hattına dolmuş olarak hazırlanıyormuş bile.


M.B.Spirenter, Renault Master, İveco Daily'ye rakip olmak üzere anlaşılan ...Yani Volkswagen'in olmadığı bir sınıfta...M Ali Çelik
8 ay önce - Prş 27 Arl 2018, 23:14

MB sprinter ile aynı kaşa araç. Kardeşi de crafter

osman akar
8 ay önce - Prş 27 Arl 2018, 23:24

Alıntı:
MB sprinter ile aynı kaşa araç. Kardeşi de crafter


Her ikisi hatta üçü de dizayn olarak aynı yerden çıkmalar ancak Volkswagen Dolmuş Minibüs sınıfında nerede ise sıfır denecek kadar az. Tek lastikler servis olarak çok iyi satışta başka.....

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6931148#6931148

Bu model sanki Mercedes ve Crafter'dan daha uzun gibi geldi bana....Misafir c59

6 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 12:53
osman akar
5 ay önce - Pzr 24 Mar 2019, 00:15
Şehiriçi Otobüs modelleri ile ilgili güzel bir Video...osman akar
4 ay önce - Çrş 24 Nis 2019, 22:21
MAN TGE


Alıntı:
MAN TGE’de ilk toplu teslimat Turex Turizm’e gerçekleştirildi.
Personel taşımacılığı ve toplu taşımacılığın yanı sıra filo kiralama ve turizm alanlarında da hizmet veren Turex Turizm yeni yatırımında MAN’ın hafif ticari aracı TGE’yi tercih etti. İşbirliği kapsamında 17 adet MAN TGE minibüsün teslimatı özel bir törenle gerçekleştirildi. ‪#MANTruck #mantruckandbus #mantürkiye ‬
(+)
Alperen BE 2
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:39

Bunu yazmadan edemeyeceğim. MAN SL 222 / SL 232 / SL 252 ve MAN Lion's Classic / SL 223 / SL 263 / SL 283 nerede üretiliyordu? Bilgi verirseniz sevinirim.

Yolcu34
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:42

ankarasayfa 11
« önceki   123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM