Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4848
Kaptan metin
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 18:49

Ümmü34 mutlaka yetkililer açıklamayı yapacaklardır.Kamil Koçun ismini ve Logusunu değiştireceklerini sanmıyorum.Sonucunda 100 yıla yaklaşan bir marka değeri var Kamil Koçun..

totoci metin
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 19:08

Fix bus almamyada cok cabuk buyuyen fima buyurken de rakiplerine hic acmiyo mesela almanyada post. Ads. Ortakligin da kurulan bu firmalari yuttu avrupanin heryerine seferi var .ve cok ucuza yolcu tasiyor tum biletlerini internetten satiyor yuzde 70 bireyselci calistiriyorlar eger turkiye pazarina girdiyse ve kamil koc gibi firmayi aldıysa dogu bati farketmez bireyselci yasadi. Yine dogu bati farketmez silinecek cokk sirket var demekktir bu adamlar cok zengin silip kendileri tekel oluyor ama yinede simarmayip fiyat yukseltmiyor ben bekleyip gorecez . Pamuk truva efe isleri cok zor olacak

Emir1471

2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 19:16

Alıntı:
Sektör radikal kararlar almak zorunda.....2+2 ye tekrar geri dönülecek....Metro T. Genel Müdürü de aynı şekilde 2+2 ye dönülecek diyor. Bu döviz kuru, bu yakıt fiyatları ile bu iş yürümez, herkes batar.........

Mercedes Yetkilisi diyor Türkiye de 1000 otobüs satılması gerekiyor, bu yıl hedef 250......Tüketimde ki düşüş %75...........

2+2 ye dönüş bir gecede olmayacak tabii....Sektör ortak karar alacak, İkramlar kısıtlanacak, tv ler kalkacak ......Sözde tv, internet standart tüm ulusal şirketlerde ama çalışan internet bulmak çok zor.......

Her koltuğa kocaman bir tv ye bence gerek yok, tüm seferlerin 2+1 olmasına gerek......

Firmalar o zaman geçici süre bu kararları alabilir. Ama tamamen ve kalıcı olarak bu kararları alarak yolcuların rahatını bozmak doğru değil. Madem eski sistemi kalıcı olarak geri getiriyorlar o zaman O302 leri de yollara soksunlar da tam olsun bari. Tıpkı eski türk filmlerinde olduğu gibi. Hatta sigarayı bile serbest bıraksınlar. Yok öyle bir dünya!

YAŞAR METİN
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 19:33

Emir 1471

arkadaşım, eski 2+2 ler çok daha rahat araçlar, 2+1 tamamen göstermelik.........Tourismo ve Safir i Travego ile karşılaştırılamaz bile......Yani ben her türlü otobüsü yakından tanıyan birisi olarak söylüyorum...Eskiden 2+2 Setra, Mercedes Travego, Neoplan'lar çok kaliteli araçlardı.....Şimdi 2+1 den dolayı alt sınıf araçlar kullanılıyor....

oguzhan23
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 19:40

2019 un ilk Travego 16'sı Malatya Beydağı turizme

ertugrul bey

2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 19:43

Hayır cide aslan aldı şuanda ikitelli de kapanıyor. Beydağı yarın teslim alıyor.
Bu arada bahsettiğim setra 415 barış Turizme hayırlı olsun

Ramazan Taşkaya

2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 19:52

Ertuğrul onu şase numaralarına bakmadan bilemessin belki ilk beydağı almıştır fabrikadan çıkaran cide olmuştur

Samed M
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 20:22

Flixbus' ın Avrupa'daki yolcu profili ile Kamil Koç' un Türkiye'deki yolcu profili bir değil. Büyük olması kaliteli olduğu anlamına gelmez. Flixbus Avrupa'da genelde alt kesimleri veya göçmenleri taşıyor. Yolculuk yorumları pek de iç açıcı değil.
Kamil Koç yolcusu ise orta üst kesimdir. Marka değeri olarak bakarsak, ülkeler farklı da olsa Kamil Koç'un marka değeri kesinlikle Flixbus' tan daha fazla.

ZaferKerem
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 20:31

Beydağına hayırlı olsun

https://www.instagram.com/p/BxfKVyvFHow/?utm_sour ...vx1f2j8ryx

GkhanTR
2 ay önce - Çrş 15 May 2019, 20:33

Alıntı:
2016 da şirketin hisselerini üstüme aldım 2018 de geçtiğimiz seneden beri azerbeycan irana gergi rulman imalatı yapıp ihraç ediyorum. Bu kadar çalışıyorken şahsım adıma olan arsayı satıp geçtiğimiz ay 2015 special travegoya ortak girdim ondan önce 2013 dü satıp special aldık

Ramazan Bey Allah kazancınızı artırsın kaza bela vermesin. Özel bir soru olacak ama mesela sizin aracınızı düşünürsek gerçekten o kadar yüksek paraları bağlamaya deyiyor mu bu sektör? Ortalama kazancı ne oluyor? Yoksa gerçekten sektörde dendiği gibi durumlar sıkıntılı mı?

sayfa 4848
ANA SAYFA -> ULAŞIM