Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1075
Serkan Guzel
3 ay önce - Pts 13 May 2019, 20:39

hocam yol kapatmaya ihtiyaç var mı ?

Artan trafik nedeniyle sürücüler konforlu yolu tercih etmektedir.

Zaten geçiş garantisi rakamına yıl sonuna kalmaz ulaşılmış olur.

Trafikten haberiniz yok sanırım. Yollar tıklım tıklım.

Yiğit3344
3 ay önce - Pts 13 May 2019, 20:42

Rakamla konuşmak lazım. Neye dayanarak böyle bir iddiada bulundunuz ortaya koymak lazım.

Serkan Guzel
3 ay önce - Pts 13 May 2019, 20:54

Yollarda devamlı gidip gelmek lazım.

Yani görünen köy kılavuz istemiyor.

Köprünün açıldığı ilk aylardaki trafiği biliyorum. Şimdiki trafiği de biliyorum. Çünkü araçla geçerken görüyorum.

Rakamları da yetkililer açıklayınca hep birlikte öğreniriz zaten...

Ayhan İmamoğlu

3 ay önce - Sal 14 May 2019, 15:23

boğazdaki gibi bu köprüyede ışıklandırma yapıldı galiba akşam belli oluyor halatlarda kırmızı olarak

kunteperim
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 14:47

gişelerin çoğu işlemiyor, boş. çalışan yok. hoş geçen de yok.

dr_korkut
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 09:09

hürriyetin gazeteciliği çoktan ölmüş gömün beni diye bağıran bir haber...
haber bile değil propaganda...
köprü benim için öldü.. aylardır geç(e)miyorum bile herif oraya ne harika köprü ne ekonomik kazançlar sağladı vatana millete falan yazmış yazık anca amatör eğlendirir...

Erol_B
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 09:18

Alıntı:
hocam yol kapatmaya ihtiyaç var mı ?

Artan trafik nedeniyle sürücüler konforlu yolu tercih etmektedir.

Zaten geçiş garantisi rakamına yıl sonuna kalmaz ulaşılmış olur.

Trafikten haberiniz yok sanırım. Yollar tıklım tıklım.

İşim gereği haftada bir gün bu köprüden geçerek İstanbul'a gidiyorum, ve her geçişimde kendimi VIP müşteri gibi hissediyorum, sanki köprü bana özel yapılmış gibi önümde arkamda doğru düzgün hiçkimse olmuyor. Yılbaşından önce, zam yapılmadan gerçekten gözle görülür artan bir trafik vardı ancak fiyatın 103 TL'ye çıkmasından sonra anında araç sayısı azaldı. Üzerine bir de ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumu da göz önüne aldığınızda hiç de sizin söylediğiniz gibi en azından 2019 yılı için sürekli artan bir trafikten bahsedemeyiz, hatta kendi gözlemim yapılan zamdan ötürü 2018'e göre azalış dahi olduğunu her hafta gözümle görüyorum.
Bu köprüyü ben yıllarca bekledim, memleket için gerçekten çok faydalı yıllardır hayal edilen bir projeydi ancak bu geçiş maliyetleri ile ne yazıkki istenen verimi sağlayamıyor bunu kabul etmek lazım.

kadir akbas
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 11:33

Hala feribot kuyrukları devam ediyor. Ben de geçen ay İzmir yolculuğumda Feribot ta çok pahalı olduğundan yine körfezi dolanarak 30 TL maliyet ile seyahat ettim. Feribot 75 TL olmuş. Köprü 103 TL. Köprü fiyatı feribota göre ucuz bile kalmış. Feribota bineceğine köprüden geçilebilir.

habibkadir
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 12:00

köprü 103 tl
feribot 75 tl
körfezi dolaşma 30-35 tl

köprü ücreti pahalı ama 75 tl ücreti olan feribot, 35 tl lik alternatifi olan körfezi dolaşma varken ne kadar uygun?...

bana 30 tl için ortalama yarım saat kaybetmek yerine 70 tl için bir saat kaybetmek daha mantıklı geliyor. yanılıyor muyum?

vaktim yoksa ya da yorgunsam köprüden geçiyorum, vakit varsasa körfezi dolaşıyorum...

bence köprü yapıldıktan sonra feribotun pek anlamı kalmadı.

kadir akbas
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 13:49

Alıntı:
bence köprü yapıldıktan sonra feribotun pek anlamı kalmadı.

Bencede bu fiyatlarla feribotu kullanmanın bir anlamı yok ama hala feribot kuyruğu devam ediyor.

sayfa 1075
ANA SAYFA -> ULAŞIM