Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 303
kubiliq
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 12:32

Ihlamurkent ve Vadişehir bölgesi içinde beş yıl önce kartopu caddesine makas yaptılar ama devamını getirmediler. o bölgeninde nüfus yoğunluğunu düşünürsek ciddi bir ihtiyaç olduğu yatsınamaz....

26METİN
3 ay önce - Çrş 15 May 2019, 14:02

Alıntı:
Ihlamurkent ve Vadişehir bölgesi içinde beş yıl önce kartopu caddesine makas yaptılar ama devamını getirmediler.

benim düşüncem bundan sonraki uzatma hattı kartopu caddesi ( sağlık meslek lisesi kavşağı ) - ıhlamurkent üzerinden Şehirhastanesi arasında bu şekilde uzatılabilir.

(+)

hasana23
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 19:46

Ogü - sehir hastanesi arasinda tokiyi kapsayan oldukca mantıklı bir güzergah olur. Ama ne zaman yaparlar öngörüm yok.

X47B
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 22:45

Buradakilere kalsa eskişehiri çember içine alan koca bir çember çizelim tramvay o çemberin çevresinde dönsün dursun. Yok ogüyü şehir hastanesine bağlayalım yok ogüyü çamlıcaya bağlayalım. Madem öyle şehirdeki tüm bölünmüş yolları tramvay hattına çevirelim, herkes tramvayla ulaşımını sağlasın. Bu seferde tramvay çok kalabalık binemiyoruz dersiniz. Yorumlarınızı mantıklı yapın biraz

mkarakus1994

3 ay önce - Cmt 18 May 2019, 12:18

Durak isim değişikliği ile yine devam ediyoruz. Ulus Meydanı ismi görüldüğü gibi Ulus Anıtı olarak değiştirilmiştir. 1 ay öncede durak ismi değişikliği yapıldığını http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7161320#7161320 bu posttan yazmıştım

Dipnot : resim camın buğulu oluşmasından dolayı bulanık çıkmıştır

(+)

Efe Alpar
3 ay önce - Pzr 19 May 2019, 16:53

Sultandere hattında çalışmalar ne alemde

mkarakus1994

3 ay önce - Pzr 19 May 2019, 20:02

Alıntı:
Sultandere hattında çalışmalar ne alemde

Ray döşeme ve katenerler çekildiğini biliyorum, durakların turnike ve muhtelif işleri kaldı yakın zamanlarda test sürüşlerini de yapacaklarını umuyorum.

Kumlubel hattında ise Metroray ekipleri yoğun çalışıyor. katener hattı çekiliyor. Otogar ve opera tarafında ise makas montajı yapılacak. Ashap sokak’ta(yani Eski Otobüs Garajı tarafına) direkler dikilmiş, asfaltı atılmış sadece yokuş tarafına ray döşemesi yapılacak yani toplamda tahminen %85’lik işi bitti.

İsmail Kaplan

3 ay önce - Sal 21 May 2019, 15:29

Alıntı:
Durak isim değişikliği ile yine devam ediyoruz. Ulus Meydanı ismi görüldüğü gibi Ulus Anıtı olarak değiştirilmiştir. 1 ay öncede durak ismi değişikliği yapıldığını http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7161320#7161320 bu posttan yazmıştım

Tam Eskişehir usulü bir iş yapmışlar Üstelik tramvaydaki güzergah haritalarında hâlâ Espark yazıyor, durak anonsları da Espark diye yapılıyor. Kervan yolda düzülür hesabı, bir yerden başlamışlar işe resmen.

Murat cyln
3 ay önce - Sal 21 May 2019, 15:44

Alıntı:
Kervan yolda düzülür hesabı, bir yerden başlamışlar işe resmen.

sadece durak isimlerinde böyle olsa iyi yine . uzatma hatları yapılırkende plan değiştiriliyor.

mkarakus1994

3 ay önce - Sal 21 May 2019, 18:32

Alıntı:
Üstelik tramvaydaki güzergah haritalarında hâlâ Espark yazıyor, durak anonsları da Espark diye yapılıyor.

Skodaların çoğunda Espark diye anons ediliyor. Bombardierlerde ise Ulus Meydanı olarak anons ediliyor.

sayfa 303
ANA SAYFA -> ULAŞIM