Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
ismail özçelik
1 ay önce - Cum 10 May 2019, 09:20

Bu caddeye iki üç tane ulusal iş yapan marka geldiğinde işler değişecek bence. Artık eski Sivas'tan yeni Sivas'a bazı firmalar geçecektir. Tabi banka şubeleri de açılmadan olmaz.

sinan5858
1 ay önce - Cum 10 May 2019, 09:22

Cadde 3*3 serite çevrilebilir şuan daha fazla daralmadan bir düzenleme yapılsa çok iyi olur.

Misafir 002

1 ay önce - Cum 10 May 2019, 12:41

Bu caddeye birkac banka subesi, bir de Burger King veya McDonald’s subesi acilirsa tam olur.

ismail özçelik
1 ay önce - Cum 10 May 2019, 12:50

Alıntı:
Cadde 3*3 serite çevrilebilir şuan daha fazla daralmadan bir düzenleme yapılsa çok iyi olur.

Kesinlikle katılıyorum, hatta mümkün olan yerlerde orta refüj geniş tutulmalı.

Barut_44
1 ay önce - Cum 10 May 2019, 13:37

Sivas güzel olmuş. Bizim Malatyadada böyle güzel projelerin olmasını diliyorum.

Misafir 2c9

1 ay önce - Cum 10 May 2019, 22:14

2.videonun üzerinden en az bir yıl geçti.Aradan geçen zaman dilimi içerisinde Alaaddin ve Malia otelleri açıldı.Cadde üzerinde Cafe ve resturant sayısı arttı. Dominos pizza nın Sivastaki 2. şubesi bu cadde üzerinde bulunuyor.Burger king in bu bölgeyeye şube açması ise çok yakın...

sebasteia
1 ay önce - Cum 10 May 2019, 23:26

tekrar olacak ama zararı yok, ettekraru ahsen velev kane yüzseksen
vakti zamanında eğri köprü ve bağdat caddesi başlıklarına yazmıştım. aşağıdaki hususları yine belirtmek istiyorum.

- eğri köprünün her iki başından yirmi dönüm alanı ağaçlandırıp, peyzaj düzenlemesini yapıp parka dönüştürmek,

- eğri köprünün ayaklarını ışıklandırmak, köprü üzerine geceleri kandil gibi yanacak aydınlatma yapmak,

- bu köprüyü ve çevresini şehir turizmine kazandırmak,

- eğri köprü üzerinden üniversite-hükumet meydanı arasını yaya yolu ile aralıksız tek bir güzergah haline getirmek ve üniversite ile şehri birleştirmek,

- her geçen gün gelişen bağdat caddesinin yaya trafiğini eğri köprü üzerinden üniversite ve yeni yerleşim yerlerine bağlamak

ısrarla eğri köprü çevre düzenlemesi ve bağdat caddesinin bütünleşik olması gerektiğini vurguluyorum. böylece bağdat caddesi kızılırmakla da bütünleşmiş olur. hatta kızılırmak üzerinden üniversiteye kadar uzanan canlı bir caddeye dönüşüverir. önerilerimi ilgililerin dikkatine sunarım. ayrıca yukarıdaki mesajlarda arkadaşlarımız birbirinden kıymetli yorum ve önerilerde bulunmuşlar. inşallah bir abinin dikkatini çeker.

sayfa 11
« önceki   123 ... 91011
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET