Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 17
Misafir 553

6 ay önce - Pts 11 Mar 2019, 14:48

Geçen hafta gectim bir bölümde duvar ogruluyordu diğer taraflarda dış cepheler yapiliyordu

Misafir d6e

6 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 17:58

bir bölümde duvar örülüyo demişsinizde daha hafritı alınmayan yerler var???

Misafir af0

4 ay önce - Sal 07 May 2019, 02:06

Downtown da isler hizlanmaya baslamis 3.kule vinci dikmişler.

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 22:02
Downtown Bursa / 16.06.2019

(+)

(+)

yturap

2 ay önce - Pts 15 Tem 2019, 15:20

(+)

(+)

(+)

Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Pts 12 Ağu 2019, 23:35

meryem4141
2 hafta önce - Sal 27 Ağu 2019, 13:25

WESPOİNT BURSA
Arkadaşlar merhaba 2 hafta kadar önce wespoint projelerinden ön sözleşme yaparak az da olsa bir kapora vererek ev aldım. Asıl ödemeyi haftaya yapacağım. İstanbul'da oturuyorum. yatırım amaçlı aldım evi ama peşinatı daha vermedim. Hafta arası Bursa ya gelip tüm projelerin gezdim gördüm. Bursa da gerçekten çok iyi bir itibarı var anladım. çok güzel projeler yapmış ve yapmaya da devam ediyor. Ama malum gerçek bir krizdeyiz herkes biliyor bunu özellikle inşaat sektörü. Atış yapı ile benim aramda yapılan sözleşme bana çok sağlıklı gelmedi. en garanti olanı sizce de noter huzurunda yapılan satış sözleşmesi değil mi? bu projeden ev alanlar lütfen yazabilir mi? siz de sadece firma ile mi sözleşme yaptınız. noter satışı sözleşmesi yapan varmı bir de noter ile görüştüm eğer noter huzurunda satış yapılırsa yani alıcı isterse tüm masrafları alıcıya aitmiş. sanırım o yüzden de alıcıların çoğu firma ile sözleşme yapmış. ortalama noter masrafları 2500 civarında oluyormuş. bilgi verirseniz çok sevinirim. noter daha garanti değil mi?

zbaran
2 hafta önce - Sal 27 Ağu 2019, 15:46

keşke aynı firmanın başka projelerinden alsaydınız . bu proje tam bir keşmekeşin ortasında küçük sanayinin dibi. otobüs minübüs duraklarının içinde hep gürültü hep karmaşa. siz bilirsiniz tabi de param da olsa ordan pek almazdım

meryem4141
2 hafta önce - Sal 27 Ağu 2019, 17:33

zbaran bey aslında down projesinden almak isterdim ama orada 1+1 yoktu. çevresinde yapılaşma çok olan bir bölge ben zaten proje bittiğinde kiraya vereceğim. o yüzden alıyorum. belki ileride satar daha güzel bir projelerinden alabilirim. kısmet

Donamidam
2 hafta önce - Prş 29 Ağu 2019, 10:25

Meryem4141 ben de o projeyle ilgileniyorum ama ofis mi alsam 1+1 mi alsam karar veremedim ya da hiç almasam mı kararsızım Sözleşmenin bu şekilde yapılması benim de kafamı kurcalıyor işin açığı. Para ödüyorsun ama elinde ne kadar sağlıklı olduğunu bilmediğin bir kağıt parçası var.

sayfa 17
« önceki   123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet