Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ksmrmvi
3 ay önce - Pts 06 May 2019, 23:38

Merhaba,

Amacım Türkiye'nin her coğrafyasına gitmek, güzel görüntüler çekmek, güzel ülkemizin tanıtımını yapmak ve yerli yabancı insanlara ulaştırmaktır. Bu durumu hobi haline getirdim. Sizden gelecek youtube kanalıma abone olma desteği beni bu yolda daha çok yüreklendirecektir. Sizler için yeni yerler çekeceğim. Belki size merak uyandırabilecek yerler çıkar karşınıza. Aşağıdaki video'nun sol üst simgesine mousenizi getirdiğinizde abone ol seçeneği çıkacaktır, olmazsa da lütfen Youtube üzerinden abone olup videoları beğenirseniz çok mutlu edersiniz beni. Desteklerinizi kanalıma aboneliklerinizle bekliyorum.

Saygılar.

MEMLEKTİMİZİN FARKLI ÇOĞRAFYALARINI SİZLERE TANITABİLMEM İÇİN VİDEOLARININ DEVAMI VE BAŞKA ÇEKİMLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN KANALIMA ABONE OLUP, BİLDİRİMLERİNİZİ AÇARSANIZ SEVİNİRİM.

[url=]
[/url]

[url=]
[/url]


rundll
1 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 17:55

Gidecekler için bilgilendirme, yol yapım çalışması var mıcır taş dökülmüş daha asfalt atılmamış yollar bozuk gidenler buna göre gitsin. İçmekan bilgisi olarak tuvaletler yenilenmiş mescid yapılmış, kır lokantası tarzı birşey yapılmış ama daha faal değil, içerde gözlemeci teyzeler var, odun satan amca var, suyu içiliyor, gece kalacaklar çok hazırlıklı gitsin sıcaklık 2-3 dereceye kadar düşüyor gölden dumanlar çıkıyor nem oranı %80i buluyor her yer ıslanıyor, son olarak lütfen nasıl bulduysanız öyle bırakın her taraf çöp dolu maalesef...

sayfa 2
ANA SAYFA -> ANKARA