Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 226
efed 1987
3 ay önce - Pts 29 Nis 2019, 18:13

Alıntı:
Hazır konusu açılmışken; hangi belediyelerin sanosları hala faal bilen var mı?

Herhalde hiçbiri kalmadı
Urla garajında var mı hiç hurda da olsa?

efed 1987
3 ay önce - Pzr 05 May 2019, 23:09
Durak tabelası

Tacettin Şenel

3 ay önce - Cum 17 May 2019, 23:51

Sanos araçlarımızda çok fazla hatıralarım daha doğrusu hatıralarımız oldu fakat 2014 senesi itibari ile Eshot filosundan ayrıldılar kimisinin ilgisini çekti kimisinin tepkisini çekti araçlar eski teknolojinin eseriyle üretilen kısımda olduğu için hurda külüstür teneke gibi yorumlar aldı benim gözümde o teneke hurda yığıntıları solarislerden hatta otokarlardan daha değerliler şuan faal olarak kullanılan Sanosumuz kalmadı hepsi hurdada beklemede yerini aldı Eshot filosunu gençleştirdi önemli adımlar attı günümüzde ve gelecekte Eshota ve filosuna başarılar dilerim Eshot Türkiyede en başarılı ulaşım kurumlarının başında yer alıyor Eshot personellerine saygı duyalım araçlarımıza temiz bakalım araçlarımıza zarar verenleri uyaralım bu hepimizin bir İzmirli olarak vatandaşlık görevi....

efed 1987
2 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 13:44

Urla'nın son Sanos'u olan 93-400, çok fazla arıza yapması sonucu bedava olarak birilerine verilmiştir ve sonunda kütüphane haline dönüştürülmüştür. Urla İskele'de bulunabilmektedir. Son kalan Sanos(lar) Buca'dadır.

Ne yazık ki Sanos'a binmek çok daha zorlaştı.

birileri ikigeri
2 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 15:28

Alıntı:
Urla'nın son Sanos'u olan 93-400, çok fazla arıza yapması sonucu bedava olarak birilerine verilmiştir ve sonunda kütüphane haline dönüştürülmüştür. Urla İskele'de bulunabilmektedir. Son kalan Sanos(lar) Buca'dadır.

Ne yazık ki Sanos'a binmek çok daha zorlaştı.

26 yıl boyunca durmadan çalıştıktan sonra, ciddi bir arıza yaşamadan seferden ayrıldı demek.
Kütüphane olarak değerlendirilmesi hurda olmasından daha iyi.

Buraya iliştireyim hemen hemen 2 sene önce çekilmiş:

Sanos bundan sonra anılarımızda yer alacak, Buca'dan pek beklentim yok açıkçası.

Tacettin Şenel

2 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 18:37

Urla iskeleye bir gidiverinde Sanosun resmini çekin....

birileri ikigeri
2 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 19:31

Tacettin Şenel demiş ki:
Urla iskeleye bir gidiverinde Sanosun resmini çekin....

Buyur Tacettin Amca
İnternetten buldum, biraz vakit aldı ama olsun.

Kaynak: Google

Tacettin Şenel

2 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 13:18

Sanoslarım benim evlatlarım bunlar benim Vışş vış vış Sanoslarımızı kitap evi yapmışlar....

mehmet ik260
2 hafta önce - Sal 30 Tem 2019, 18:29

Sanosların bazıları İETT'nin ikarusları gibi alçak taban yapılıp kullanılabilirdi tacettin amca.

GkhanTR
1 hafta önce - Cmt 03 Ağu 2019, 22:55

Gördüğüm kadarıyla kütüphane değil. Alandaki tesislerin idari binası olarak kullanılıyor. Herşeyi sökülmüş, direksiyon vb. hiç bir şey kalmamış. Urla Belediyesi Spor Kulübü'ne tahsis edilmiş Sanos.

(+)

sayfa 226
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege