Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
Ahmet Bby

8 ay önce - Cum 21 Arl 2018, 20:18

Bu başlık kilitlenmiş. Aynı olduğu için mi? Yoksa bu yönetici arkadaşların Kayseri'ye bir garezi falan mı var?? Merak ediyorum.. Kilitlenmesi gereken birsürü başlık varken ( Kayseri eskişehir sidik yarışı ) .. Kayseri ile alakalı başlıkların kilitlenmesini doğru bulmuyorum.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6915134#6915134

murat_

7 ay önce - Çrş 16 Oca 2019, 16:24

Dün akşam saatlerinde Kayseri merkezde hızı 190 Km'yi bulan rüzgar nedeniyle özellikle Talas ilçesinde bir çok ev ve iş yerinin çatıları uçtu, çok sayıda ev ve araçta büyük çaplı hasar meydana geldi. İlçede bulunan Tablakaya Camiinin de minaresi rüzgar nedeniyle yıkıldı.

Dün yaşanan fırtına sonrası Kayseri genelinde kar yağışı başladı. Şehir merkezinde 30 cm yi bulan kar kalınlığı oluşurken kırsalda ise kar kalınlığının yer yer 1 metreyi geçtiği söyleniyor. Kayseri - Malatya, Kayseri - Sivas ve Kayseri - Kahramanmaraş yolları ise trafiğe kapatılmış durumda.

Sarız Dokuz Dolambaç mevkiinde yağan karın yüksekliği ise 3.5 metreyi bulmuş.

( Fotoğraf: Kayseri Gündem Gazetesi )

Ahmet Bby

7 ay önce - Prş 17 Oca 2019, 10:52

190 değil 119 diye biliyorum. Kayseri'de gazetecilik yapan bi basın mensubu öyle demişti.

Nazmi

4 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 16:10

Maalesef şehrimizde yaşanmış bu olay. Birileri, tilkiyi bacak ve boyun kısmından direğe asmışlar. Tilki ölmüş. Yazık ki, ne yazık. Nereye gidiyor bu insanlık..

Fatih Glr 21
4 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 22:14

Ya yazık günahtır ya bu hayvan sana ne yaptı ne sebepten dolayı bunu yapıyorsun mübarek, bu işleri yapınca zevkimi alıyorsunuz.Allah için bi kendinize gelin yahu!
. Allah ıslah etsin 😔😔😔

Ahmet Bby

Nazmi

3 ay önce - Cmt 04 May 2019, 15:26

Yamaç paraşütü iniş pistini ıskalamış, direğe takılmış adam. Neyse ki, bir şey olmamış

sayfa 10
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET