Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
bluemet

3 hafta önce - Sal 30 Nis 2019, 15:16

Aziz Bey'in getirdiği vatandaşı soyan İZBAN sisteminde de gecerlimi bu uygulama ?

kara çam
3 hafta önce - Sal 30 Nis 2019, 15:22

@bluemet

Daha değil sanırım. ESHOT, İzmir Metro, İzdeniz, Tram İzmir, BŞB'ye bağlı olduğu için çabuk karara varıyor ama İzban, BŞB&TCDD ortaklığıdır. Umarım İzban da karara bağlanır.

Misafir a93

3 hafta önce - Sal 30 Nis 2019, 15:49

İzban'da da geçerli sadece eshotun havalimanı servislerinde geçerli değil diye biliyorum.

D3neme
3 hafta önce - Sal 30 Nis 2019, 22:17

Alıntı:
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in başlattığı "Halk Taşıt" uygulaması ile sabah 06.00-07.00, akşam 19.00-20.00 saatleri arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı tüm toplu ulaşım araçları yolcularını yüzde 50 indirimli tarifeden taşıyor. Otobüs, metro, tramvay, banliyö ve deniz ulaşımında geçerli olan uygulama, "Artı Para" ve "Gittiğin Kadar Öde" gibi sistemleri de kapsıyor. "90 Dakika Aktarma Sistemi" de geçerliliğini koruyor.

İzbanda da geçerli.

En kalabalık saatler sabah 7-8 arası ve akşam 6-7 arası özellikle 7 otobüsleri çok kalabalık oluyordu. Biraz dağıtmaya çalışmışlar. Benim gözlemlediğim yine aynı yolcu var. 1 hafta filan geçsin bakalım.

Misafir 3c7

3 hafta önce - Prş 02 May 2019, 10:44

aktarmalı ulaşıma geçilip eski merkez dışındaki yerlerde izbana yolcu taşıyan otobüste ayrı bilet izbanda ayrı bilet kesiliyor. ne anladım ben bu işten. Geç adil bir sisteme herkes gittiği kadar ödesin. çevre ilçe olmasına semt olmasına rağmen izmire metropol ilçelerinden yakın yerler var. Güzelbahçe, menemen ne kadar izmir merkezidir? kemalpaşa -konak 23 km, güzelbahçe- konak 40 km, menemen - konak 43 km , torbalı-konak 48 km. Halkçılık eşitlik nerede?Torbalı, kemalpaşa, çiğli izmirin üretim yükünü çeksin, çiğli körfezded olması ile avantajlı olsun, kemalpaşa-torbalı üvey evlat. eğer sıkıntı buraların akp belediye olması idiyse artık değiller efendiler.Size insanlar niye oy verdi?

brbyc
3 hafta önce - Prş 02 May 2019, 16:54

Aklıma bir şey takıldı. Diyelim ki sabah 06.30'da kart bastık. 1,5TL kesti. Sonra 90 dakika geçmeden, mesela saat 07.15'te aktarma yaptık. Aradaki farkı alıyor mu?

erkinalp
3 hafta önce - Prş 02 May 2019, 18:22

Hayır almıyor.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege