Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa TEKNOSAB
« önceki   123 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 33
Misafir ed7

5 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 21:36

Teknosab durdu gibi?Ne dersiniz?

Misafir e41

5 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 07:33

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/teknosabda-carkl ...ak/1074808
Btso ve hayalleri ‘ama 1 ama 15 ama hiç’


Misafir b44

4 ay önce - Çrş 01 May 2019, 15:33

TEKNOSAB TÜRKİYE'NİN EN GÖZDE PROJESİ

http://www.bursa.com/-teknosab-turkiyenin-en-gozd ...--n381883/Misafir 66a

4 ay önce - Prş 02 May 2019, 14:11

BTSO'DAN KARACABEY BELEDİYESİNE ZİRAAT

https://www.yoremguncel.com/btsodan-ali-ozkana-zi ...35448.html


süleymanKS

2 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 12:03
Bursa Ticaret Sanayi Odası Başkanı Burkay: Volksvagen Teknosab'a yatırım yapabilir


Türkiye, Volksvagen grubunun yapacağı yeni yatırımı konuşurken, Bursa Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, ileri teknolojili yatırım hedefleyen yerel ve uluslararası dünya markalarıyla görüşme yaptıklarını belirterek, "Alman otomotiv devi Volksvagen grubunun yanı sıra birçok önemli uluslararası yatırımcıyla Bursa ve Teknosab'daki yatırım imkanları hakkında görüşmelerimiz oldu. Bundan sonra da ulusal ve uluslararası yatırımcılara yönelik çalışmalarımız artarak devam edecektir" dedi

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, ekonomi gündemine ilişkin İhlas Haber Ajansı'na değerlendirmelerde bulundu. Yılın ilk 6 ayında ulaşılan rekor ihracat rakamının Türkiye'nin hedeflerine olan inancını kuvvetlendirdiğini belirten Burkay, "Seçim gündeminin geride kalmasının ardından Türkiye'miz yeni bir fırsat döneminin eşiğinde bulunuyor. Bu moral verici ihracat başarısının yanı sıra Sayın Cumhurbaşkanımızın G-20 Zirvesi'nde başta ABD olmak üzere dünya liderleriyle yaptığı görüşmelerde yakalanan işbirliği iklimi uluslararası alanda elimizi güçlendirdi. Diğer taraftan FED'in finansal genişlemeye yönelik adımları da Türkiye için yeni yatırımların habercisi niteliğindedir" dedi.

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay, ulusal ve uluslararası alanda yaşanan ekonomik ve siyasal gelişmelerin Türkiye'nin yatırım, üretim ve ihracat merkezi Bursa için de çok değerli olduğunun altını çizdi.

"Teknosab yeni yatırımlar için cazibe merkezi"

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayından bu yana finansal piyasalardan başlayarak reel sektörü olumsuz etkileyen gelişmelere de temas eden İbrahim Burkay, "Sayın Cumhurbaşkanımızın ve hükümetimizin büyük gayretleriyle birlikte iş dünyamızın üretim, yatırım ve ihracat kararlılığıyla çok kritik virajları geride bıraktığımıza inanıyorum. Seçim sürecinin ardından belirsizliklerin ortadan kalktığı, ekonomik reformlarla kalkınma hedeflerine daha hızlı ilerleyeceğimiz bir dönem başladı. Bununla birlikte özellikle uluslararası arenadaki siyasal ve ekonomik gelişmeler de yeni bir yatırım rüzgarının sinyallerini veriyor. Bursa iş dünyası olarak bu süreci çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Özellikle TEKNOSAB gibi global ölçekte dikkat çeken yatırımları tamamlamamız ve yenilerine de adım atmamız gerektiğinin farkındayız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da yakından takip ettiği TEKNOSAB'da ileri teknolojili yatırım hedefleyen yerel ve uluslarası dünya markalarıyla yaptığımız görüşmelerimiz devam ediyor. Bu kapsamda Alman otomotiv devi Wolksvagen grubunun yanı sıra birçok önemli uluslararası yatırımcıyla Bursa ve TEKNOSAB'daki yatırım imkanları hakkında görüşmelerimiz oldu. Bundan sonra da ulusal ve uluslararası yatırımcılara yönelik çalışmalarımız artarak devam edecektir. Gerek üretim altyapısı, gerek nitelikli insan kaynağı gerekse de lojistik avantajlarıyla Bursamız yatırımcısına kazandırmaya ve kentimiz ülke kalkınmasının liderliğini üstlenmeyi sürdürecektir." diye konuştu.

Bursadabugünkingcool16
2 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 13:32

İbrahim Bey'den artık millet olarak icraat görmek istiyoruz. Yıllardır aynı kelimeler, artık gözle görülür, elle tutulur bir şeyleri göstermesi geldi de geçiyor.

yasin aydin
2 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 15:41

İbrahim Bey napsın tek başına. Sonuçta para geldikçe harcanıyor Teknosaba..zbaran
2 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 13:39

https://www.haberturk.com/son-dakika-beklenen-kar ...59-ekonomi

Karacabey yatırımcısını üzecek haber...


samet1965
2 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 14:22

zbaran,

insanların bir çoğu teknosab ve yeni yapılacak yerleşim yeleri için yatırım yaptılar. vw 'de işin bonusu olabilirdi ama olmadı, sağlık olsun. vw gelmiyor diye tarlaların fiyatı düşmez. gelseydi bir miktar daha artabilirdi.


zbaran
2 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 15:05

iyi de teknosab da lafta kalacak bence... oralara fabrika kurulacakta yatırımcı fabrikasını taşıyacakta zor işler ... memleket durumları ve zihniyet böyle işlere girmez kolay kolay...sayfa 33
« önceki   123 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet