Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
mertgil
6 ay önce - Çrş 19 Arl 2018, 11:57

Arda bey bölgeyi iyi biliriz.Bölgeyi kötüleme gibi özel gayretin içinde olmam ama gerçeğin yalnızca bir tarafını söylemek gerçeği saptırmak olur.

Misafir 3a8

6 ay önce - Çrş 19 Arl 2018, 13:11

Gece kondulularla oturmak istemeyen arkadaşım bide onlara sormak gerek senin gibi biriyle aynı yerde oturmak isterler mi...o gece konduda oturanlardan biri benim ve oranın arsa sahibiyiz şahsen ben senin gibi biriyle aynı yerde oturmak istemem

Misafir 976

6 ay önce - Cmt 22 Arl 2018, 15:08

Evler en fazla 500 700 bandına oturur kalkmaz istenilen ayri verilen ayrı fiyat büyüdükçe akternatuf çoğalır ovacigin 10 yili VAR piyasa bide boyleyken 1500 satilan arsalar 1200 1300 e çekildi o yuzden artan bisey yok SADECE insaat maliyetleri arttı insanlarin geliri aynı alan suanda kazanir ama arsa alan 1100 1200 'den ama gecen yil 1500 1600 den alanlara yazik ol-du bu dediklerim ytd

Misafir 892

5 ay önce - Pts 21 Oca 2019, 13:56

Gamador Koru'da 1 alana 1 bedava reklamları dönüyor. 10 aile ile sınırlı denilmiş.

Yaklaşık 1 sene 10 uncu kat için (doğu-güney tarafı idi galiba) 640 bin TL denilmişti.

Son durumda fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı ?

Tabi 2018 Haziran de oturuma hazır felan da demişlerdi ancak son durum hiç öyle gözükmüyor.

Misafir 63d

5 ay önce - Prş 31 Oca 2019, 22:47

Gamador bulvar 2020 nisan ayı teslim bu bölgeye yatırım yapanlar çok karli çıkacaklar milletin ağzı torba değilki büzesin alcak olanlar düşünmeden alsınlar iki sene sonra buralara güç yetme 2. Çukurambar

Misafir 47f

2 ay önce - Pzr 21 Nis 2019, 01:42

Gerçekten çok garip mesajlar var..anladigim kadarıyla insanlar ulaşamadığı alamadığı şeylere çamur atıyor ..gamador yada başka bir yapı dan ev alanların hepsi araştırmadan almış müteahitler milyonları yatırırken riske alacak paraları çokmus ama burada olumsuz yorum yapanların bilgisi çok fazla..keske size danışsaydık.bende mersedes marka arabaya binenlere görgüsüz diyordum ..ama şimdi mersedesim var başka bir konfor muş ...madem alamıyorsunuz çamur atmayın...ayiptir emeğe saygı..
Sen alma git cukurmabardan al ...ben gamador dan aldim çok da memnunum ne dedilerse yaptılar...evimin yanina iki tane devlet okulu yapıldı ..oranin gelişmesi kısa sürede tamamlanacak..sen kafanı yorma ..ben salağım ordan aldim ..sen alma

Zaten alamayacak gibisin ondan bu kadar çirkin konuşuyorsun..burdan üzerin e alınırsın artik..

.

sayfa 8
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet