Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Kaşmir Mavi Orkide & Kaşmir Center
« önceki   123 ... 154155156 ... 170171172   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 155
kenan612
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 15:25

Metromall'e kule hapishane derken, 30 katlı, 120 daireli Kaşmir müstakil villa sınıfına mı giriyor. Güle, güle oturun. Başka projeleri kötüleyerek bir yere varamazsınız.

krslnbyrkl
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 16:39

Her projenin değerlendirenine göre +/- yönleri vardır.

Kendimce yaptığım bir benzetme ile koca bir projeyi kötüleyebileceğimi düşünmüyorum..

Müstakil villa parasına 26 katlı apartmanda oturmayı tercih ettik ve bu çokta iç açıcı birşey değil...

Bazı ihtiyaçlarımız/zorunluluklarımız bu tercihe götürdü.. Tercih ettiğimiz projeye/siteye birileri laf ediyor diye üzülecek değiliz....

2017 yılında Kaşmir Center'a anca Büfe, Perdeci açılır yazanlar olmuş buradan gaza gelerek kule hapishane yazdım

Hepimize güzel, huzurlu, sağlıklı, mutlu günler yaşamak nasip olsun inşaallah..

Hacıkşm
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 20:06

Paranızı tamamını vererek noter satışı bile yapmadıysanız eğer cesaretinize hayran kaldım ben şu durumda bile korkuyorum tapu olmadığı için ve birçok tanıdığım tapu vermiyorlar diye almıyor.Bir çok ilde maket ev satışından sorun yaşayan insanlar var.Noter ücreti boşa verilmiş bir para o yüzden kaşmir tez zamanda tapuları çıkartmalıdır ekstra yük yapmamalıdır alacak kişilere kat irtifakı bile olsa tapuları vermelidir.Dünya işleri belli olmuyor biraz garanticiyim

krslnbyrkl
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 21:17

6 aydir Mavi Orkideye alternatif yerlere bakiyorum. Bircok firma Proje ile gorustum. Affedersiniz ama bir cogu yam yam gibi. Ne bir fiyat politikalari var (Satis ofisi farkli ,Emlakci Farkli) ne de agiz birligi.. ayrica yaptiklari proje icin gorevlendirdikleri satis elemanlarini birakin kendileri bile projelerinin||evlerinin ozelliklerini bilmiyorlar.. Kime ne tutturusak hesabindalar..

Yaptiklari evlerin|sitelerinin ortak ozelligi makyajlamak.. evin icinde yasamaya basladiktan sonra bu makyajlarin nasil kalktigini goruyorsunuz..... 7|24 yuruyen komsunun ayak sesleri mi dersiniz, sabaha kadar horlayan adamin sesi mi

Simdiki yeni evler hep ses geciriyor diyip bu olayi basite indirmemek gerek.. Biraz ozen gosteren , isini ciddiye alan, disiplinli firmalarda bunun olmadigini goruyorum..

Mavi orkide bana guven verdi, noter olmasada benim guvenim tam, insaallah agustos sonu teslim ederler

Hacıkşm
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 21:32

Diğer projeler konusunda haklısın güven olmazsa şu an projenin yarısı satılmış olmazdı.Yine de insan elinde bir kağıt parçasıda olsa istiyor.Ülkenin nereye gideceği belli değil sürekli bir komplo teorisi çıkıyor daha iyi mi olacağız kötüye mi gidecek durum bilmiyoruz.

sonerb
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:36

Merhaba,
Zaten sözleşme yaptım yazmışsınız, hangi cephe ve kat için sözleşme yaptınız merak ettim.

yol gürültüsü alt katlarda olabilir ancak ankarada genellikle pencere kapalıyken pek gürültünün içeriden duyulacağını sanmıyorum.

Güneşlemenmeyi aşağıdaki linkten bakabilirsiniz, yada telefonlar icin uygulamalr var sun calculation vb. şeklinde, belirtiğiniz tarihte güneş hangi açıdan doğum batacağını görebiliyorsunuz.

http://www.suncalc.net/#/39.9922,32.6435,18/2019. ...6.10/09:31

krslnbyrkl
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 14:54

Merhaba,
Güneşlenme açısı/saati için paylaştığınız link için teşekkürler.
Kuzey Batı cephesi, 16. kat. ön sözleşme sonrası daireye çıkış yaptık, balkona yol sesi geliyordu.. emin olamadım. acaba en üst kat mı tercih etsem diye düşünüyorum.. 16. ve 26. katlar arasında duyulan yol sesi arasında fark olur mu ? bilemiyorum.. Pencereler çok iyi ısı cam kullanılmış.. Sinerji cam (hem soguk hem sıcak geçirmez) olsaydı çok daha süper olurdu..

sonerb
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 17:01

Merhaba, hayırlı olsun
daha üst katlarda daha az yol sesi duyulur, 16-26 arası aynı fiyattı satış politikası halen öyle ise yol sesi için daha üst katları tercih etmek daha uygun olacaktır, oradaki yolun kavşaktan başlangıcı biraz rampa ışık sonrası araç sesi fazla olabiliyor, ama D yada E blokta kuzey batı da daha az duyulur.

En üst kattı üzerinizde gürültü yapacak kimse olmaması açısından tercih edebilirsiniz ancak en üst katın
yazın sıcak kışın soğuk olma durumunu (yalıtım olsa da arakata göre fark olacaktır ) ve asansör dairesi gürültüsünü de dikkate almanız gerekir diye düşünüyorum.

Kata çıkarmış olmalarına da hem şaşırdım hem de sevindim, belki bizlerde bir ara çıkabiliriz

krslnbyrkl
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 17:32

D Blok halen satışa kapalı, E blokta ön arka hepsi aynı fiyattı diye hatırlıyorum (veya satılmıştı)

b ve c blokta 16-26 arası pek daire kalmamıştı..

a ve b kaşmir center önüne ve çevre yoluna daha yakın gibi ..

Aslında en güzeli D blok ama satışa açmadılar, açtıklarında da fiyatı farklı olacakmış birde D blok için kapalı otopark'tan yer verilmeme gibi bir durum olabilirmiş.. (veya 1 kapalı 1 açık)

Birçok arkadaşımı satış ofisine yönlendirdim.. Hemen hemen herkese aynı şeyleri söylüyorlar.. neyse o ... Bu güzel bir şey..

Warrior2
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 17:44

Yol gürültüsü A.ve B bloklarda üst katta olsa gelicektir. D veya E blok daha avantajlı diye düşünüyorum. Yinede göreceli bir kavram. Hayırlı olsun.üst tarafta E blok önünden acık otopark çıkış rampası fotografları paylasılmış hiç kullanışlı görünmüyor. Daha düz bir şekilde olsa iyi olurdu. Şu aşamada ortaya birde göbek yapılması lazım.Site girişi ve cıkışı tek olucaksa bu alanda araç trafiği kaçınılmaz olucaktır. Keşke çıkışı başka tarafta olsa daha iyi olurdu.

sayfa 155
« önceki   123 ... 154155156 ... 170171172   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet