Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara HİTTOWN Yeni Batı
« önceki   123 ... 43444546   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 44
Misafir fce

2 hafta önce - Pzr 07 Nis 2019, 21:08

esat60 ve o düsüncede olan arkadaslar... Kendi adima belirtmek isterim firma elemani degilim. Iftira atmaniza gerek yok. Bilmeden insanlari suclamak haksizlik. Zar zor imkanlarimizi zorlayarak aldigimiz dairenin ilerlemesi iyi ise, firma verdigi sözü tutacak gibi görünüyor ise; bunu belirtmenin ne zarari olabilir ki... Belki firma elemani olup yaglar ballar akitanlar vardir, ben denk gelmedim. Onlari direk hedef alin yada hedef almayin EV sahipleri kendi görsünler bunu. Mayis ta teslim alacagiz diye ümitle bekliyoruz. Haziran da oturumlar baslar kismetse.. Ve Yenibati bir güzel site daha kazanir. Bizler ekonominin kötüye gittigi bu dönemde basimiza bisey gelmeden evlerimize kavusmanin telasindayiz. Insaat sirketleri zaten kazanacagini en bastan garantiye aliyor. Biz ödedigimiz ve daha 11 ay boyunca ödeyecegimiz emek sarfederek kazandigimiz HELAL paramizin derdindeyiz.

Misafir cc1

1 hafta önce - Pts 08 Nis 2019, 02:20

Arkadaşlar haftasonu satış ofisine yapmış olduğum ziyaretler sonucunda öğrendiğim bilgileri siz değerli komşularıma da aktarmak isterim. A ve B blok da bulunan dairelerin içleri nerdeyse bitmiş durumda iç kapılar takılıp son eksikler yapılmakta. Teslimleri mayıs ayı içerisinde başlayıp bayram sonrasında devam edecekmiş. C ve D bloğun kaba inşaatı temmuz-ağustos ayı içerisinde bitmesi planlanmaktaymış. Dükkan önlerinin peyzaj kısmı yapılmak da. Site giriş nizamiyesi yapılmak da ve inşaatı devam eden kısım ile ayrılcağını söylediler. Çiftlik arazisinin ise kesinlikle kapanması söz konusu bile olamaz. Nata Delta Avm için ise herşeyin planlandığı ve hazır olduğu ancak günümüz koşulları içinde net bir tarih veremeyeceklerini söylediler.

Misafir fce

1 hafta önce - Pts 08 Nis 2019, 14:04

Cc1 elinizde fotoğraf varmı acaba? Blok girişleri ve katlar nasıl oldu ? Bina içi ve dışı boyaları kalitesini ve renk tonlarını beğendiniz mi ? Teşekkürler.

Misafir b54

1 hafta önce - Pts 08 Nis 2019, 16:29

Misafir fce Malesef fotoğraf bulunmamakta ancak Jotun marka boyalar kullanılmakta. Koridor zeminlerinde büyük ölçülerde açık renk seramik kullanılmış. Bina girişleri yapımı devam etmekde. Bence şuana kadar herşey hoş gözükmekte.

Misafir fce

1 hafta önce - Pts 08 Nis 2019, 23:47

Bilgi için teşekkürler...

Misafir 199

1 hafta önce - Çrş 10 Nis 2019, 15:10

2,5+1 kiralık daire arıyorum yardımcı olabilcek var mı

Misafir 478

6 gün önce - Pzr 14 Nis 2019, 23:55

bu projede güney cephe 2,5+1 dairem var. metroyu ve istanbul yolunu gören cephe. kiralar nedir o bölgede bilmiyorum. ama rakamlar tatminkarsa teslim alır almaz kiraya verebilirim. kiralamak isteyen arkadaşlardan bekledikleri fiyatı yazmalarini bekliyorum. saygılar

Misafir 738

6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 11:48

Yeni evleneceğin 1200 düşünüyorum 🙂 zaten merkez biyer değil hem etrafında bir şey yok o civarda evler bu şekilde 4+1 e bile 1400 1500 isteniyor eğer kiralarsanız oturum başladığı an tutarım düğünüm eylülün ilk haftası

Misafir c60

6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 21:21

Misafir 478 evlerin teslimleri başlayınca malum sitede kiralık ilanları verilmeye başlar, orada fiyatlar az çok belli olur. O zaman hittownun yerini ve konumunu beğenen birileri çıkar elbette.

06Ümit

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 09:28

@Misafir 478, hocam daireyi satmayı düşünüyor musunuz ?
yada projede 2,5+1 dairesi olup satmayı düşünen varmı ?

sayfa 44
« önceki   123 ... 43444546   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet