Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 350

Yeni stat fikrinin gerçekleşeceğine inanıyor musunuz?
evet 49.2%  49.2%  [546]
hayır 50.8%  50.8%  [563]
Toplam Oy : 1109

S.Memo
2 ay önce - Prş 04 Nis 2019, 02:20

Bakalım Mansur Yavaş stad için birşeyler yapacak mı?

cCcenk38
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 01:13

Maalesef hicbir gelisme yok stat konusunda ve olmayacak da gibi..

Ki baskentimiz en iyisine layik.

Erkinb
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 01:20

Sembol bir stadyumu olmayan dünyada tek başkente sahibiz galiba.Sadece milli takımın oynadığ en az 50 bin kişilik bir stadyum başka bir şehir için geteksiz olur derdim ama başkent için çok gerekli bence

tilsimonline

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:23

Stad konusunu seçimlerden çok önce Spor bakanlığı ele aldı.Sonrasında hükümet yapacağız dedi,araya seçim girince seçimlerde vaat konusu oldu(olmamalıydı) Stad yapımı seçim sonucuna bağlanmak istenerek önümüzdeki bir kaç sene yapılmayabilir.

Umarım hükümet ile ankara halkı arasında böyle bir zıtlaşma olmaz ve stad yapımına başlanır. Eğer zıtlaşma başlarsa genel seçime kadar bekleriz.

Misafir d36

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 12:30

Ya arkadaş sen önce yavaşın ne yapacağını takip et hala muhalifliğinle takiptesin hadi meydan sizde görelim ne vaatler gerçekleşecek bilhassa siz bunu takip etmelisiniz.Yıllarca nerede arsa nerede bir yapılaşma kim almış kim yapmış takip ve söylemlerinizle bilgilendik.Yavaşın yapacaklarını listelediniz umarım sıkı takip edersiniz.

tilsimonline

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 14:58

Sayın @Misafir d36
Düşündüğünüz gibi muhalif biri değilim,ben Ankara için neler yapılıyor ve yapılmak isteniyor onu takipteyim
örneğin önceki başkanlar için açılan başlıkta projeleri ve sorunları tek tek yazdığım olmuştur,aşağıda linki vardır.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=159746 ...;start=470

Bazı arkadaşların seçimde kazanan adaya cephe almasıyla,öyle olmadığım halde bir adayın sempatizanı gibi göründüm. Bu konunun altında böyle bir açıklama yapmayacaktım,size özel mesaj atacaktım fakat misafir üye olarak görünüyorsunuz. İnanın ankara için ödenek har vurup harman savrulmadıkça önemli hangi proje yapılmak isteniyorsa her zaman arkasında durdum duracağımda. Eğer yukarıda yazdıklarımla farklı algılandıysam özür dilerim.

Misafir 9ce

1 ay önce - Pzr 05 May 2019, 23:02

Hangi ligde olursa olsun her takımın klüp yapısıyla özdeşleşen kendine ait stadı olması ev sahibi ve deplasman özelliğini koruması açısından kesinlikle şart böyle olması daha anlamlı ve güzel olur

Misafir b71

1 ay önce - Pzr 05 May 2019, 23:31

Futbol Film Festival ne severiz boş işleri. Üretin çalışın paranızı vaktinizi çoluğunuza çocuğunuza ayırın. Stadyum: kelime bile özümüze uygun değil. Tek kuruşum bu stadyum yapımlarına gidiyorsa zıkkım olsun.

Gürsel Aksel
1 ay önce - Pts 06 May 2019, 11:04

Neymiş senin özün?

sayfa 350
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet