Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1126
Haldun Turan

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 01:28

Alıntı:
Şu puan konusunu pek kafaya takmayın, fakat site yöneticilerinden bi rica var; artı puanları kimlerin verdiğini biliyoruz, eksilerinde kimlerin verdiğini bilelim.

Canın action istiyor herhalde Ali

Ama emin ol bana gelen eksilerin ardında kimlerin olduğunu az çok tahmin ediyorum.

Sıkıntı yok

Artılardada birinciyim eksilerdede

Herkese iyi saymalar dilerim.Cemoli D18
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 07:29

Hiç siyaset yazmazken, seçimden sonra elin neden siyasi başlıklara gitti Haldun turan?

Barış Öztürk

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 08:39

Binali Yıldırım'ın "Aradaki fark neden benim lehime artmaktadır?" sorusuna ve "Bu seçim murdar olmuş bir seçimdir." söylemine Ekrem İmamoğlu'nun cevabı:

Cemoli D18
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 09:23

İstanbul'da sandıkların ancak %10'unda sayım yapılabildi. Fark 28 binlerden 12 binlere indi. Yaklaşık 16 bin oy #FETÖnünİmamoğlu lehine iç edilmiş. Bu durum #OrganizeOyHırsızlığı'nın delilidir. Geri kalan %90'lık sandıkta ki hırsızlık ne olacak? #İstanbulSeçimiİptalEdilmelidir

Şener86
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 09:32

Ne sayımı. Bu zamana kadar çaldıklarına saysınlar. Hep onlar çalacak değil ya. Hırsızlık konusunda master yapmış insanların oyumuzu çaldılar diye ağlaması da ilginç.eslemela52
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 09:40

Cem bey,

O oy farkı geçersiz oyların sayılması sonucu kapandı. Oyların geçersiz sayılmış olma sebebi de önceki sayfalarda defalarca açıklandı, tekrar açıklayayım:

Logonun üzerine basılan mühürler farkedilmediği için boş oy kabul edildi ve geçersiz olarak kayda geçti.

Yine bir diğer sebep de listelerde yapılan kaydırmalardı ki onlar da düzeltildi.

Zaten geçerli kabul edilip sayılmış oyların baştan sayılması ise bir şeyi değiştirmez. Sondaj sayım yapılan yaklaşık 60 sandıktan çıkan sonuç da bunu gösterdi zaten.


ozgur_27

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 09:52

Alıntı:
Ne sayımı. Bu zamana kadar çaldıklarına saysınlar. Hep onlar çalacak değil ya. Hırsızlık konusunda master yapmış insanların oyumuzu çaldılar diye ağlaması da ilginç


Ak parti deliller ile gündeme geldi şimdiye kadar chp ise sadece konuşmakla yetinde.
Hırsız kimdir arıyorsan kanıtı olmayan boş boş konuşa bakcaksın.Ugi Öz

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 09:57

Alıntı:
Ak parti deliller ile gündeme geldi şimdiye kadar chp ise sadece konuşmakla yetinde.
Hırsız kimdir arıyorsan kanıtı olmayan boş boş konuşa bakcaksın.


Adamlar iftira atmakla yalanlarla tazminat ödeye ödeye bikmadilarki, hani su gemicik yalani yada en güzeli altin klozet yalani gibi mesalaaaa hani belge? Elde sifirrrr


eslemela52
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 10:03

Alıntı:
Ak parti deliller ile gündeme geldi şimdiye kadar chp ise sadece konuşmakla yetinde.


Şaka mı bu?

Yıldırım "bence bu işte bir gariplik var, bence seçim murdardır"dan öteye gidemez, varsayımlardan ötesini sunamazken imamoğlu elindeki belgelerle ve rakamlarla çıkıp açıklama yapıyor. Delil sunan ve boş konuşan ortada.


MurataruM
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 10:09

Ampule basilan muhurler nedeniyle gecersiz sayilan oylar duzeltildi. Bu CHPnin sucu degil, secmenin yanlis anlamasindan kaynaklaniyor.

Onun disinda tekrar sayilan oylardaki hatalar minimal ve iki partiye de sanirim 200-300 civarinda oy eklendi. Yani sadece AKPye degil.

Murdar oldu soylemi yenilen partinin bahanesi. Murdar olduysa iftira medya kampanyasi sayesinde murdar oldu, bunu yapan da yandas medya. Yillardir denenmis dunyanin en guvenilir secim sistemine guveni sarsiyorlar. Madem hile hurda yapildi, AKP ilce belediyelerini nasil kazandi? Insanlar besbelli buyuksehirde Imamogluna oy verdiler-tercih ettiler.

AKP ayni sistemle 17 yildir ulkeyi yonetti. Kimsenin sesi cikmadi.

Resmen Feto taktikleriyle insanlarin beynini yikiyorlar. Nasil bu ulkede genelkurmay baskani tutuklandiginda kimsenin sesi cikmayacak kadar insanlarin beyninin yikadilar, bu secimi de beyin yikamayla döndurme pesindeler. Murdar oldu soylemi sadece kamuoyunu hazirlama denemesidir.sayfa 1126
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET