Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Northgate Ankara
« önceki   123 ... 137138139 ... 142143144   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 138
Usta mimar
2 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 23:07

50-60 mt derinliğü ola bi temel. Tüm inşaatun çevresüne perde döniyler. Gördüm ve çok masraflu bi iş. Statiğe uygun yapıyorlar hatta şuni gördüm kullandıkları beton sınıfi C50. O kolun ve perde kesitleri hiç bir inşaata yoktir. Firma ya şaşıyorum bu inşaatı fotoğraflasalar Ankarada ilk kez bu kadar büyük bir inşaat yapılıyor. Kayan toprakları temizlediker ordan da başladılar çalışmaya. Az bir sabredun iş kendimi gösterecek. Sordum şantiye şefine şimduye kadar atmışlar 15.000 m3 beton. Çok yakında herkes bu şantiyeyi konuşacak bundan çok eminum. Haydin kalın sağlıcakla.

Osmanlı06
2 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 09:18

Northgate ankara tam gaz yoluna devam ederken seseler ve eleştiriler de bitti. Allaha şükür. Şimdi yapılacak olan şey projeye manevi destek. Eleştiri yerine dua, övgü almalı. Allah yolumuzu açık etsin. Bir arsa sahibi olarak bu projede yer almaktan memnunum ve bölge için heyecanlıyım.

Yasin muhendis
2 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 09:38

Usta mimar sen statikten bi habersin galiba canım benim. statige uygun olduğunu biliyorum diyorsun firmanın elemanisin demekki. Orda çalışmadan bilemezsin projeye bakmadan. Calistigin içinde milleti yanlış yonlendiriyorsun . Orda temelden gelen demirlerin kalınlığı ve sayisi projeyi tutmuyor diye biliyorum. Ve temel derinligide hataliymis.

Suat cesur
2 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 09:52

Peki sen nereden biliyorsun hep varsayımlar

albayrak5561
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 08:31

Bugun arsa sahibi olarak santiyeye gidecegim gorduklerimi aktaririm

Mavi82
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 23:36

Aslında tüm inşaat sektörünün bu kadar zor durumda olduğu bu dönemde çalışmaların olması sevindirici.Cumartesi tekrar gittim şantiye alanına yağan yağmur yine toprak getirmiş ve temelin bir kısmı yine toprağa gömülmüştü.Bir yandan insanlar çalışıyor,kamyonlar gelip gidiyor du.Bir kaç ay sonra yavaş yavaş katlar yükselmeye baslar bişeyler netleşir diye düşünüyorum.

Saraylı Necati
2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 08:39

Şimdi geçtim ordan harıl harıl çalışıyorlar. Bu iş çok büyük bir iş. Şaka maka değil. Ankarada bu büyüklükte bir inşaat görmedim. Beton kalitesi ve işçiliği müthiş. Kolay gele

akın akpınar

2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 08:54

Fotograf atan olsa bizde gorsek

emr_ylmz
2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 11:05

şantiyeye giden arkadaşlar bizimle de bir fotoğraf paylaşabilirler ise bizde uzaktan takip etmiş oluruz merakımızı gideririz.

Yasin muhendis
1 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 09:40

Bu iş düzgün yapılıyorsa biz iş bilmiyoruz .bodrum temelde yalıtım var mi bu kadar büyük inşaatın temel kalınlığı bu olur mu. Toprak kayar da birilerinin başına bir iş gelirse kim hesap verir güvenlik yeterli mi? Olmasın belkide olmayacak ama bu riske girilir mi . Beklemis paslı demir kullandilar. Yeni demir de alsalar eski suda beklemiş kaç yıllık demirleri de kullandılar iş büyük olabilir ama profesyonelce yönetilmiyor.

sayfa 138
« önceki   123 ... 137138139 ... 142143144   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet