Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 216
Misafir 1c7

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 01:45

Bana göre Karaların ilk işi Güney Adana’da Gülbahçesi, Obalar, Meydan, Hürriyet ve Havuzlubahçe gibi daha önce İmar izni vereceğini söylediği bölgelere imar ve az yoğunluk izni verecek, Kuzey Adana’da birçok bölgeyi imara açmayacağını daha önce söylemişti zaten, yani önceliği daha sorunlu bölgeler olacak.

Misafir afa

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 07:46

Misafir 1c7 he kardeş he herşey bitti bütün imzalar atıldı şimdi tekrardan çocuk oyuncagımı bu kuzey adanayı imara kapatsın bu işleri bilende konuşuyor bilmeyende şambayat kabasakal ALLAHA şükür herşey tamam bence siz bu konularda fazla kafa yormayın kendinizi yıpratmayın buraların artık Büyükşehir belediyesiyle işi kalmadı ama nedense çocuk gibi hergün yeni bir yalan söylemekten utanmıyorsunuz ayıp denen birşey var insanların 25 yıldır bekledigi arsalarıyla dalga geçiyorsunuz siz böyle yaparak kendinizi küçük düşürüyorsunuz bence siz gidin başka yerlerde dalganızı geçin burdaki insanları kandırmaya çalışarak elinize hiçbirşey geçmez önümüzdeki günlerde neyin ne oldugu ortaya çıkacak ve bu yalan söyleyenler konuştuklarıyla kalacalar

Misafir 59d

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:57

Arkadaşlar sariçam bolgesine neşter..çok yakında...neler oluyor...

Misafir 740

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 10:03

Kardaşìm ben suatla görüştūm mayısta tapular verilecek dedi şimdide temmuzda diyor dalgamı geçiyor anlamadım ben bu işten iyice sogudum yani ufak bi yerimiz bi ev alırız diye herşeyimizi bagladık ama gel gör pişman ettiler bizi biride yeşil alan muhabbeti çıkardı daha beter oldu daha sabrım kalmadı heran satabilirim yoksa dahada canım sıkılacak

asiboy
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 11:16

Başkan soner cetin olumsuz bisey demedikten sonra kimseye itibar etmeyin büyükşehir seyhan cukurova aynı partinin baskanlari birbirine kazık mi atacak bunlar defolun gidin başka yerleri karıştırın

Misafir ba5

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 11:44

Arkadaşlar her şey tamam dedik olumsuz bir şey yok dedik ama gel görki mayısta verilecek tapu temmuza kaldı ben kafayı yiyecem az kaldı iyice kabak tadı verdi böyle saçmalık dünyanın hiç bir yerinde yoktur bekle bekle iflagım kevredi yeter artıkkkkk

Misafir c8f

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 12:24

ba5 yerin nerede satacaksan alacagim. Kac para diyorsun ..

Misafir 006

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 12:39

Ben satım yerim esentepede 3 dönüm yola sifir varsa alan

Tarum34
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 13:27

Sakin olun arkadaşlar. Daha önce yazdım tekrar ediyorum, tapu işlemleri 3 ayı bulur. İnşaatlar en iyi ihtimal yazın sonunu bulur. Tabiiki ekonominin bozulmama ihtimaline göre yazıyorum. Arsa sahipleri dayanabildiği kadar dayansın. Parası olan için ideal yatırım yeri şambayadı Kabasakal bölgesi. Bilgi sahibi olmayanlar burada atıp tutuyor itibar etmeyin bu şahıslara.

Misafir b82

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 15:46

bizim arsanın civarında polis 2 gece önce defineci yakalamış mezarlıktaki belediye işçisi söyledi.buralarda tarihi eser var falan dedi.neyseki sözlü başkano konuyu halletmişti önceden allah razı olsun

sayfa 216
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET