Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
2019 Mersin Büyükşehir Belediyesi Seçimleri başlığı [SİYASET]
« önceki   123 ... 170171172   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 171

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olması için kime oy vereceksiniz?
CHP - Vahap Seçer 46.6%  46.6%  [108]
DP - Ayfer Yılmaz 13.4%  13.4%  [31]
MHP - Hamit Tuna 40.1%  40.1%  [93]
Toplam Oy : 232

Emre hazar
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 04:10

İlker333 Akşehiriler ve Ereğlililer konyalıyım demezler ve pek kabul etmezler. Ama böyle yazmaya devam edersen aykutsan'ı bu kategori dışına çıkartıp tersini yaptıracaksın. Her yer dışarıdan anlatılan bakış tarzıyla değerlendirilmez. Burada belediyeciliği konuşuyorsak belediyecilik hizmetlerini değerlendirelim bence. Yeşil yeşil mi? Temizlik tam mı? MERSİNİMİZ en güzeline layık. Şu ana kadar MERSİN'i yönetenler bu şehrin hakkını verdi mi? Belediyecilik konusunda memnun olan parmak kaldırsın....

serkan33

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 00:37

Şu görüntüye iyi bakın, yarınki büyükşehir meclisi öncesi Vahap Seçer meclis üyelerine yemek vermiş, Vahap başkanın yanında Akp’li Akdeniz Belediye Başkanı da dahil büyük ilçelerin başkanları var ama bilin bakalım kim yok? Atsız Afşin/Toroslar başkanı!

aykutsan
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 00:42

Atsız Afşin başındaki misafirler yüzünden geç gelmiştir

Zafer33
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 03:46

serkan33 senin bu MHP'li belediye başkanları ile alıp veremediğin nedir kardeşim? Yeni gelen başkana da 'vizyonsuz' damgası vurmak için alan kolluyorsun resmen. Ayıp!

Atsız Afşın Yılmaz, Toroslar'daki hdp destekli CHP adayı ile bile nezaketen de olsa seçim sürecinde tokalaşan bir adam. Seçim sonrası da Neşet Tarhan'la, Vahap Seçer'le sık sık muhabbeti olan bir isim. Bir insanı bir kare üzerinden eleştirmeden önce iyice bir araştır! Belli ki o sırada başka masaları dolaşıyordu, diğer başkanlarla tokalaşıyordu başkan.

serkan33

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 14:54

İlk Meclis toplantısı şu an yapılıyor

Zafer33
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 16:14

Mahmut Tat, çok yapıcı bir konuşma yaptı. Helal olsun! Meclisi böylesine Mersin için bir arada görmek çok güzel. Ben de buradaki Mersinli üyelere çağrı yapıyorum, lütfen bundan sonra birbirimizi kırmayalım ve hangi partiden olursa olsun 13 ilçemizin de başkanlarına çok olumsuz şeyler görmedikçe sahip çıkalım. Amacımız, Mersin'in daha ileriye gitmesi olsun. Farklı partilerden, farklı dünya görüşlerinde insanlar olsak da güzel olan şeyleri alkışlamasını bilelim.

CHP'li AKP'yi MHP'yi, MHP'li ve AKP'li de CHP'yi alkışlayabilmeli artık. Mersin çok güzel bir kent, birbirimizi kırmayalım arkadaşlar.

serkan33

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 19:13

Birbirimizi kırmayalım diyene bak, seçim öncesi ve sonrası Vahap Seçer’e ve ona oy verenlere demediğinizi bırakmadınız malum üyenin! biriyle ama sizin gibilere en güzel cevabı meclis toplantısında AKP’li Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Gültak verdi; komisyonlarda Cumhur ittifakı çoğunluk olunca söz alıp Vahap Seçer’e “biz de sabah başkanın durumundaydık (Akdeniz Belediye meclisinde de AKP azınlık konumunda) ama bu hiç sorun değil şehrimizin menfaatine parti ayrımı gözetmeksizin beraber güzel kararlar alacağız” mealinde sözler söyledi. Demekki neymiş demokrasi bir uzlaşı kültürüymüş değil mi zafer33, bunu sizlerde kafanıza yazın bence, parti askeri gibi ona buna saldırmanıza gerek yok, bak başkanlar bile ne kadar ılımlı...

önery

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 19:36

Alıntı:
Ben de buradaki Mersinli üyelere çağrı yapıyorum, lütfen bundan sonra birbirimizi kırmayalım ve hangi partiden olursa olsun 13 ilçemizin de başkanlarına çok olumsuz şeyler görmedikçe sahip çıkalım. Amacımız, Mersin'in daha ileriye gitmesi olsun. Farklı partilerden, farklı dünya görüşlerinde insanlar olsak da güzel olan şeyleri alkışlamasını bilelim.

CHP'li AKP'yi MHP'yi, MHP'li ve AKP'li de CHP'yi alkışlayabilmeli artık. Mersin çok güzel bir kent, birbirimizi kırmayalım arkadaşlar.

Bunu seçimlerden önce diyecektiniz. Simdi demokrasiden kardeslikten bahsetmek pek samimi gelmiyor.

Kaç kere dedik mersin halkı körü körüne partizanlık yapmaz diye. Ama biz kaç malum arkadaş sabah akşam başlığı sulandirip hayali şeyler yazdı...

Zafer33
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 19:51

Yahu önery kardeş, seninle hiç biz insan gibi muhabbet edemeyecek miyiz? Biri yüzünden niye herkese kinleniyorsun? İyi gel kavga edelim! Ben sana, sen bana, o sana, sen ona vurmaya devam et. Seçim dönemleri hep sancılı geçer zaten. Bu 5 yıl şehrimiz için çabalayalım diyorum, yine "yok ben kavga etmeyi seviyorum, uzlaşmayalım" diyorsun.

Bir sakin ol be birader!

En son Zafer33 tarafından Sal 16 Nis 2019, 19:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

aykutsan
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 19:52

Alıntı:
Birbirimizi kırmayalım diyene bak, seçim öncesi ve sonrası Vahap Seçer’e ve ona oy verenlere demediğinizi bırakmadınız malum üyenin! biriyle ama sizin gibilere en güzel cevabı meclis toplantısında AKP’li Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Gültak verdi; komisyonlarda Cumhur ittifakı çoğunluk olunca söz alıp Vahap Seçer’e “biz de sabah başkanın durumundaydık (Akdeniz Belediye meclisinde de AKP azınlık konumunda) ama bu hiç sorun değil şehrimizin menfaatine parti ayrımı gözetmeksizin beraber güzel kararlar alacağız” mealinde sözler söyledi. Demekki neymiş demokrasi bir uzlaşı kültürüymüş değil mi zafer33, bunu sizlerde kafanıza yazın bence, parti askeri gibi ona buna saldırmanıza gerek yok, bak başkanlar bile ne kadar ılımlı... 

Sendeki kin nefrete ne demeli.
MHP'lilere senin garezin ne ?
Vahap Seçer'in bir huyunu gördüm.Biraz sempati duymaya başladım.İhşallah Mersin'i ileriye götürür.

sayfa 171
« önceki   123 ... 170171172   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET