Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
aykutsan
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 00:56

Ağaoğlu Katedrali yıkar.Skyscraper de la paris leri diker

Gokhan Bayraktar
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 01:04

Fransizlari sevmem ama nefretimi de yanan tarihi bir eserden alacak kadar embesil degilim. Masum insanlar ölür, oh oldu dersiniz.. Bir olay olur oh dersiniz. Bir bina yanar iyi oldu dersiniz Hadi politikalarini filan elestirseniz anlarim da bir binanin yanmasindan nasil tatmin oluyorsunuz?

AhmetB_44
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 01:09

Bir tarih kül olmamalıydı

Misafir c55

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 01:22

Allah'ın bildiğini kuldan niye saklayayım?

Şu kurbağa bacağı yiyen iğrenç ırkı hiç sevemedim.

İkide bir Ermeni soykırımını önümüze getiren bu milleti hiç sevemedim.

Mecburiyetten uçtuğum France Air'de milliyetçilik yapacağım diye ısrarla İngilizce konuşmayan hostesi hiç sevemedim.

Kıta Afrikasında yüzlerce yıl sömürgecilik yaptığı halde daha 3 gün önce bize insan hakları dersi vermeye kalkan bu pislikleri hiç sevemedim.

Geçen sene dünya şampiyonu oldukları futbol takımında hiç gerçek Fransız olmayan bu ülkeyi hiç sevemedim.

boran3365
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:22

Alıntı:
beter olsunlar

Ayasofya, Sultan Ahmet Camii, Süleymaniye Camii, Cumalıkızık Köyü'nden hiçbir farkı yok.
Orası dünyanın kültür mirası.
Dünyanın em muhteşem tarihi yapılarından birisi.
Fransa devletine kin tut da bir binadan ne istiyorsun?
İçinizi kin nefret kaplamış.

MeteHan!
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:32

Benim için çok bir şey ifade etmeyen yangın!
Duygusal bir millet olduğumuz için tepkilerimizi, sevincimi,üzüntümüzü hep uç da yaşıyoruz. Fransızlar bizim kadar dert etmiyordur bu binayı.
Bizdeki Divriği cami yansa kimsenin umurunda olmaz

Fransız itfaiyesi de tam beceriksizmiş, saatlerce için için yanan yangına müdahalede o kadar geç kaldılar ki, hatta gizli bir el müdahaleyi geciktirmiş bile olabilir. Masonlar, tapınakçılar arası restleşme

Bizim sivil savunma teşkilatlarının değerini bilmek lazım

Serkan Guzel
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:39

Kanburun ahı tuttu.

Hasan Pullu
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:41

Alıntı:
Ayasofya, Sultan Ahmet Camii, Süleymaniye Camii, Cumalıkızık Köyü'nden hiçbir farkı yok.
Orası dünyanın kültür mirası.
Dünyanın em muhteşem tarihi yapılarından birisi.
Fransa devletine kin tut da bir binadan ne istiyorsun?
İçinizi kin nefret kaplamış.

bu solculara soralım. 800 yıllık bir nakşi tekkesi . 800 yıldır şeyh mürid ilişkisi yaşanıyor. 800 yıldır kafa sallanıyor. müridler şeyhlerin her istediğini yapıyor. 800 yıl millet sömürülüyor o tekkede. ne dolaplar dönüyor. 800 yıl hangi siyasi oyunlara maşalık yapıyor ve bir gün o tekke yanıyor. ne derdiniz? bir tarih yanıyor mu diyecektiniz. hani siz aydınlanmacıydınız bu tarz dini sömürülere karşıydınız hani galileoyu baskıya alan kiliseni yobazlığına karşıydınız. hani pozitivisttiniz. hayır siz batıcısınız. hayır siz batıcı da değilsiniz. siz bir konuda islam ne hüküm vermişse onun aksini yapmaya meyillisiniz. nakşi tekkesini de islamla ilişkilendirdiğiniz islamla alakalı bir yapı zannettiğinz için düşmanlık beslersiniz.

notre dame neyi simgeler. o kiliseler şirki küfrü yalanı hileyi simgeler.anadoluya gelen haçlı ordularının fetva aldığı yerdir. insanları istedikleri askeri ve siyasi yöne yönlendirmek için yine insanların parasıyla yapılmış ve insanların gözünde otorite olan bir tuğyanı simgeler. lanet bir yerdir.800 yıllık tarih. evet orda bir tarih yatıyor .yalanın hilenin zulmün tarihi.

habibkadir
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:43

Otel yapmak için yakmış olmasınlar...
Haydarpaşa Garı yandığında atıp tutanlar nedense yangın kendiliğinden çıkmış gibi sus pus olmuş...
🙈🙉🙊

Demek ki neymiş insan hatası her yerde olabiliyormuş...

Keşke doğudaki tarihi bir eserlerinde batı gözünde bu kadar önemi olsa...

Afganistan'da, Irak'ta, Suriye'de binlerce yıllık tarihin yok olmasına sebep olan batı medeniyeti doğudan daha beter olsun...

Adem sivri
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:55

Bizim atıyorum süleymaniye camii yansa fransızlar ne tepki verirse bende o tepkiyi veriyorum şuan notre dame için
Yani 300 500 300 500

Sizler böyle tepeden bakmaya devam edin
Ama bizde size
Bu şekilde haddinizi
Bildirmeye devam edeceğiz
Artık eski bir Türkiye yok
12.04.2019
Mevlüt Çavuşoğlu

sayfa 2
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET