Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 480
deniz_28
5 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 22:08

havacılıkla ilgili arkadaşlara bir sorum olacak. bildiğim kadarıyla paralel iniş kalkış için pistlerin arasında belirli bir mesafe olması gerekiyor. 1.5 km idi sanırım. ancak flightradardan san francisco havalimanına baktığımda, pistler çok yakın olmasına rağmen paralel iniş ve kalkışlar gerçekleşiyor. bu nasıl mümkün oluyor?

Ahmetuzuncelebi
5 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 22:15

Sabiha Gökçen’in etrafında günlük 10 liraya kapalı, 8 liraya açık bir çok otopark var. Ahl’de metro bağlantısı vardı bu şekilde hallediyorduk iyi kötü.

Yahu 50 km yol gidip bir de günlüğüne 63 lira mı vereceğiz? Sadece günlüğü 10 euro ama biz euro maaş almıyoruz.

Neyse artık havaist ile 16 liraya gideriz...

Efe Elaldı

5 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 23:14

Alıntı:
Neyse artık havaist ile 16 liraya gideriz...

Arabası olanların yakın yerleşim birimlerine araçlarını bırakıp ordan yeni havalimanına geçmeleri bence daha mantıklı olacaktır.göktürkü gördüm araç bırakacak dolu yer var.ordaki otoparklarda fiyat olarak çok daha uygundur tahminimce

Ahmetuzuncelebi
5 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 23:44

Mükerrer gönderim, silinebilir.

En son Ahmetuzuncelebi tarafından Pts 15 Nis 2019, 23:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 231

5 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 23:44

Arkadaşlar Lüleburgazdan IST'e nasil gidebilirim

Ustura Faysal
5 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 23:52

Alıntı:
Arkadaşlar Lüleburgazdan IST'e nasil gidebilirim

En kısa zamanda gitmek istiyorum dersen Çorlu'ya gelip oradan İstanbul Seyahat ile İSL'ye geçebilirsin. Zaman önemli değil dersen de Esenler Otogara gelip oradan HavaİST ile geçebilirsin.

mafakyanc

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 00:07

Yahu bu (Yeni) İstanbul Havalimanı'na artık ISL demeyin. Burasının IATA Kodu artık IST oldu, Atatürk Havalimanı da ISL kodunu aldı. Bazıları, AHL'dan mülhem İHL diyorlar ama ben yakıştıramıyorum. (İmam Hatip Liselerinin kısaltması olduğundan olsa gerek...)

Misafir efb

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 00:19

Bulunduğum semtten İstanbul havalimanına giden bir yakınım var, sadece gidiş 154 tl taksi parası artı 32 tl gidiş -geliş otoban parası (gidilen yer kabin hizmetleri saati belirsiz olduğu için, servis uymuyor maalesef) Dönüştede ayni şekilde 154+14 tl taksi parası tutuyor arkadaşlar. Ayda yaklaşık 15 gidiş 15 geliş rakamı artık siz hesaplayın. Umarım yakın zamanda istifalar başlamaz.

Ustura Faysal
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 01:04

Alıntı:
Ayda yaklaşık 15 gidiş 15 geliş rakamı artık siz hesaplayın. Umarım yakın zamanda istifalar başlamaz.

Bu hesapla ayda 5500 lira yol parası veren personel de araba almayacak kadar s.lak değildir herhalde 😂

Yahu hadi araba almasın, aylık araba kiralasa yine 3'te 1 fiyatına bile gelmez. Adam niye durduk yere bıraksın yağlı işini 😂

Furkan KSCK
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 01:11

Sayın ali alimi012

Siz kendi düşler dünyasında dolaşınız efendim . Yazmışsınız ki uçakları kaldıramadı ağır geldi. Bende diyorum ne alakası var . Aynı uçaklar Atatürk Havalimanından da kalkıyordu. Taşınınca havadan sudan fazladan uçak mı geldi.

Ayrıca ben sitenin avukatlığını yapmıyorum ve tartışma da çıkarmıyorum . Sizin bildiğiniz daha doğrusu kafadan uydurduğumuz bilgileri düzeltmeye çalışıyorum. Belli ki açıp kapatarak test aşamasında olduğunu belli ediyorlar .

Evet uçaklar yerden 250m gelince sinyal gidiyor evcut alıcıların gücü oraya kadar yetiyor. Eğer bu durumdan şikayetçi iseniz https://www.flightradar24.com/apply-for-receiver buraya başvurarak sizde bu sürece destek olabilirsiniz .
bu videodaki kutu açılışından anlayacağınız üzere evet anten ile veri alınıyor . Benim söyleyeceklerim bu kadardır.

Lütfen bir sonraki mesajınızda böyle link veya kanıtlarla yazarsanız daha iyi olur.

Teşekkürler.

sayfa 480
ANA SAYFA -> ULAŞIM