Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4559
SahEmre 1903

2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 23:28

Bugün hanım Yeşilköy - Üsküdar arasını hem sabah giderken hem de akşam dönerken çok yavaş ve dura kalka ağır ağır gittiklerini söyledi.

hulki99
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 23:45

Alıntı:
Ortalığı karıştırıp durmayın.

Türkiye'de bunun tercümesi şudur: "Yanlış şeyler oluyor, ben de biliyorum ama yokmuş gibi davranıyorum, siz de çenenizi tutun, sadece övün."

Ancak buradaki çoğunluk sizi dinleyemyecek Sedat Bey, ağlamayan çocuğa meme vermezler, en ufak aksilik bile bilinmeli, düzelmeli, ben bunu hak ettiğimi düşünüyorum, siz kendinizi düzgün işleyen bir hizmete layık görmüyorsanız sizin sorununuz.

mmk51

2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 00:42

12.20'de Yenikapı'da Marmaray beklerken birden tepe ışığı gördüm. Bu ne derken YHT geçti. Güzel denk geldi. 2 dakika sonra Marmaray treni geldi. Trenin üzerinde Ayrılık Çeşmesi yazıyoru, 4-5 kişi bu tren Suadiye'ye gitmiyor herhalde diye binmiyorlardı zor ikna ettim gittiğine. Söğütlüçeşme-Zeytinburnu arasında anonsların yapılması lazım düzenli olarak.

aydinminaj
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 02:28

Bugün öğleden sonra Küçükçekmece’den Cevizli’ye kadar olan yolculuğumda herhangi bir problemle karşılaşmadım.

yusuf708
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:25

Yanlıs anlamadiysam, Kücükcekmece'deki bir güvenlik görevlisi metrobüs baglantisi ile ilgili, sanırım köprünün oraya durak cekilmeye niyetli olundugunu söyledi, ayriyeten "Ya da alt gecitle baglayacaklar" dedi.

Kel Aliço
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:38

Arkadaşlar bu nötr bölge sorunu nasıl çözülür? trenden anlayan birileri ilkokul çocuğuna anlatır gibi anlatabilir mi? 2 sene yurt dışında yaşadım böyle bir şey görmedim, her tarafta tren vardı.

ctasan
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 15:09

Ekşi'de gezinirken... Söğütlüçeşme-Ayrılıkçeşmesi arasında genişletme çalışmaları, Şubat 2016:
https://eksisozluk.com/entry/59054155

Ahmet377
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 17:57

Bugün böyle bir olaya tanık oldum tam perona geldim kapılar kapandı ama tren hareket etmemişti ve 15 dakika da son anda kaçırdığım için bekledim bir önerim var bu marmaray setlerinde kapı düğmesi olması şart eskiden banliyö hattı çalışırken E23000ler vardı onlarda kapı düğmesi vardı bence şart kapı düğmesi mesela ben t1 kabataş bağcılar tramvay hattında diyelimki tramvaya yetişemeyince basıyorum iyi oluyor Marmaray'da da şart

En son Ahmet377 tarafından Sal 16 Nis 2019, 18:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

yusuf708
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 18:02

Kapı dügmesi olması bunun suistimal edilmesine yol acabilir.
Bugün Kücükcekmece'de trene giren birine merdivenden inmekte olan diger yolcu "Tut kapıyı geliyorum" diye seslendi, trendeki kişi de kapıya kolunu uzattı, bi süre kapı kapanamadı. Hoş bi durum degil acıkcası, önlem alınamıyor mu buna?

Ahmet377
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 18:04

Yusuf bey ama o farklı durum kapı tutma bunda sadece düğmeye basınca kapı açılıyor Eskiden banliyö hattı varken E23lerde vardı yani sonraki treni beklemek zorunda kalmıyorsun zaten 15 dakikada bir geliyor

sayfa 4559
ANA SAYFA -> ULAŞIM