Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Ulaşım Yardım
« önceki   123 ... 424344   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 43
Musa07
8 ay önce - Prş 18 Ekm 2018, 01:40

Durak terminal kapısından çıkar çıkmaz köprü üzerinde. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürebilir, ihtiyatlı olunuz

CrossBench
6 ay önce - Prş 29 Ksm 2018, 22:51

Manavgat'tan Antalya'ya gideceğim yarın akşam. Manavgat Seyahat en son ne zaman kalkıyor?

mstfust4
3 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 05:56

Arkadaşlar acil sabah 9 da antalya otobüsümüz var otogardan hisarçandırdaki salıncak gözlem evine nasıl gideriz 515 diye bir hat öğrendik ama saatleri ters ve saçma geldi doğru saatlerini bilen varsa yazabilirmi yada başka bi ulaşım şekli varmı hisarçandıra şimdiden teşekkürler

Ahmetuzuncelebi
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 19:27

Havalimanından Belek’e gidedeceğim. Bugüne kadar genelde transfer kullandım ama sizden gelecek cevaba göre transfer alacağım.

Atlas global ile geliyorum ve servisi var. Abdullah Ege petrol gösteriyor durağını ve otele burası 20 km. (Titanic belek). Taksiye binsem ne kadar yazar?

Ya da geride bir shell gördüm haritada, Kadriye’ye daha yakın gösteriyor ve 10 km mesafe var. Orada atlas global servisi indirir mi?

İşin özü taksi ücretleri nasıl? Yoksa hiç 10 veya 20 km uğraşma 100 liraya transfer daha mı mantıklı dersiniz?

Musa07
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 03:41

Transfer kullanmak ve transfer almak nedir : )

Mert_07
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 09:20

Alıntı:
İşin özü taksi ücretleri nasıl? Yoksa hiç 10 veya 20 km uğraşma 100 liraya transfer daha mı mantıklı dersiniz?

Ben bir turizm acentesinde calısıyorum ve taksi kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Mesafe evet uzak aslında ama tutacagı fiyatta cok yüksek fiyat tutmaz. Taksiler malasef sizden baya fazla alacaktır o mesafe için.
Transfer fiyatları şirketine göre değişir ama bizim transfer araclarımız uygun fiyata götürüyor genellikle. Yani transfer en mantıklısı. Hiç değilse fiyatları sabit oluyor. Taksiler gibi saçma sapan fiyatlar istemezler.

Ahmetuzuncelebi
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 12:19

Atlas global müşteri hizmetleri bahsettiğim yerde indirebileceklerini söyledi. 10 km taksi kullanmak veya 2 kişi direk havalimanından 100 liraya otele gitmek.

İnternetten baktığımda taksi ücreti 50 lira gibi bir şey gösteriyor ama Antalya’da galiba bölgeler vs varmış, fazla alırlar şeklinde yorumlar gördüm. Bu durumda sanki 70-75 TL ödenecek. 25 lira için değmez dediğiniz gibi direk havalimanından transfer kullanarak gitmek daha mantıklı gibi.

BeyDaglari
2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 00:36

Antalya'da taksiler için merkez ilçeler ve diğer ilçeler olarak bir ayrım var. Merkez ilçeler Konyaaltı, Muratpaşa, Aksu, Kepez ve Döşemealtı olarak geçiyor geri kalanlar ise diğer iller. Havalimanından uzun mesafe taksiye binerken zaten taksimetre açtırmayın mümkünse, pazarlık usulü işi halledebilirsiniz böylece sürpriz çıkmamış olur. Antalya'da taksi ise biraz pahalıdır, merkezde açılış ücreti 4TL km ücreti 3.75 gibi bir bilgi kalmış aklımda.

Misafir 0b7

2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 16:26

selam arkadaşlar antalya otogardan Venezia Palace deluxe hotel e nasil gidebilirim. Bu soru 5 yil once yazilmis ama hat isimlerinde degisiklik falan var mi yoksa onceki mesaj a gore haraket etsem hotel e gidebilir miyim? Tesekkurler.

Mert_07
2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 16:33

Otogardan direk ulaşım yok. Otogar içinde yer alan 93 veya 94 numaralı otobüslere binip güzelobada veya terracityinin orda inip tekrardan LC07'ye binebilirsin.
Veya otogardan tramvaya binip doğu garajında inip LC07 ye binebilirsin.

sayfa 43
« önceki   123 ... 424344   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM