Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 21
Murat Ds
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 01:30

Karalar’ın Seyhanda yaptıkları başlı başına bir başarıdır.

ceyhanlı umut
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 12:48

Hüseyin sözlü yeni Büyükşehir yasasıyla dez avantajlı başladı kırsalda alt yapı sorunlarını çözdü
sulama göletleri
köy yolları
menfezler
alt yapı kanalizasyon
Kızıldağ yolu
göller yaylası
gibi hizmetler yaptı
merkezde elle tutulur bir kaç hizmetten başka bir şey yapmadı
Adnan Menderes sahil yolu
ikizler köprüsü
D400 alt geçit üstünü kapama
bunların dışında pek hizmeti yok
Zeydan Karaların yapması gerekenler
-tarım kooparatifleri kurmalı
-modern alt yapılı sanayi siteleri yapmalı
turizm de Pozantı Elmalı’ya kayak merkezi yumurtalık haylazlıya sörf merkezi yapmalı
Harbiş zeytinbelli ve tuzla plajlarına mavi bayrak kazandırmalı
eğlence vadisi hayvanat parkı opera salonu kent meydanı akvaryum gibi projeler yapmalı
hürriyet Denizli Sinanpaşa Kozan çarşı gibi kent merkezine yakın çarpık yapılaşmanın olduğu semtlere kentsel dönüşüm yapmalı

Misafir 096

6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 14:50

Murat Ds Karaların Seyhan’da elle tutulur başarısı yarım yamalakta olsa Kent meydanı’dır, çünkü çok sorunlu mezbele bir yeri dönüştürmek çokta kolay değildir, o yüzden Kent meydanı projesini doğru buluyorum, onun haricinde elle tutulur dişe dokunur bir projede göremiyorum, belki Adana hep Belediyeler tarafından ihmal edildiği içindirki yapılan en küçük bir işi bile gözümüzde büyütüyoruz, şimdi bütçesi kat be kat daha iyi olan Büyükşehir’in başında artık bahaneside kalmadı hep birlikte bekleyip göreceğiz neler yapabileceğini, umarım Karalara destek verenler hayal kırıklığına uğramazlar.

ads 1940
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 17:27

@Ahmet YükselS Biraz demokrasiye saygınız olsun seçimden önce Hüseyin bey otobüslere 250 bin fark atıyoruz yazıyordu şimdi kaç fark yedi acaba?

Hiçbişey yapmasa bile Hüseyin'den daha kötü olamaz borç ödesin yeterlidir sizde 2023'ü bekleyin gerçi onda da şimdilerde ortaokullarda liselerde okuyan muhalif talebeler sazı eline alacak yaşlı muhafazakar tayfalar için yolculuk zamanı olacak valla bundan sonra işiniz zor geçiyor borun pazarı.

Zeydan bey şehre yeni mezarlık alanları kazandırmalı Buruk ve Kabasakal uzaklarda kalıyor Yüreğirdeki kışla taşınmalı orası mezarlık alanı olarak kullanılmalı.
Alıntı:
Murat Ds Karaların Seyhan’da elle tutulur başarısı yarım yamalakta olsa Kent meydanı’dır, çünkü çok sorunlu mezbele bir yeri dönüştürmek çokta kolay değildir,

Sözlü hiçbişey yapmadığı gibi ADS'yi batırdı Ceyhanspor'u da şike yaparak batırdı Ceyhan Belediye Bayan Basket takımını batırdı, Botaş'ı Ankara'ya kaçırttı, yetmedi Tarsus'tan aldığı bayan basket takımının adını ASKİ yaptı sonra onu da batırdı, amatör kümede Adana BŞ BLD spor vardı BAL liginde oynuyordu bu takımın ismini değiştirip Adana Vefa Spor yaptı peki o takıma ne mi oldu? dersiniz o takım da ligden ihraç edildi yani onu da batırdı http://www.amatorfutbol.org/tff/bolgesel-amator-l ...-5626.html

Spordaki son icraati ise bu oldu seçilememesinin acısını U14 minik kız basket takımından çıkarttı.

Alıntı:
Adana Büyükşehir Belediye U14 Kız Basketbol Takımı, Türkiye Şampiyonası için Adana'dan Çanakkale'ye yola çıktı. 14 saatlik yolculuktan sonra Çanakkale'ye çok az kala seçimi kaybeden MHP'li büyükşehir yetkilileri, "Otel rezervasyonunuzu iptal ettik, geri dönün" haberi gönderdi. Çocuklar Adana'ya geri döndü.

https://tr.sputniknews/spor/20190402103857324 ...canakkale/

İşte böyle beceriksiz adamları savunuyorlar.

Alıntı:
Beni hiçbir olay bu kadar üzüp, sinirlendiremezdi…

Adana’dan Türkiye Şampiyonası yarı finalleri için yolan çıkan Adana BŞB U14 Kız Takımı Çanakkale’ye 100 kilometre kala, kafilenin konaklayacağı yer olmadığı gerekçesiyle geri döndürüldü…

Çocuklar 14 saat gittiler, ağlaya ağlaya 14 saat döndüler…

Bunun nasıl bir açıklaması olabilir? Hangi gerekçe böyle bir karara mantıklı bir neden oluşturabilir…
Erken haberim olsa, o takımımın geri dönmemesi için bütün gücümü kullanırdım… Çanakkale’deki tanıdıklarımı arardım, sponsor bulmaya çalışırdım, TBF yetkililerini arardım… En kötü ihtimalle kızları, Çanakkaleli ailelerin birer birer evlerinde konuk etmeleri için uğraşırdım…
Keşke erken haberimiz olsaydı… Keşke…

http://www.canakkaleyorum.com/ulgur-gokhan-o-cagr ...z-kalmadi/

Şimdi nereye el atsa kurutan iki koyun versen güdemeyecek olan adamın seçilmemesine üzülenleri görüyorum valla komik adam bunlar.

Misafir 1f1

6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 17:43

ads 1940 ben Sözlü’yü başarılı bulanlardan değilim, hatta başarısız bir 5 yıl geçirdide diyebilirim, ama Karalar’ı pohpohlamayıda doğru bulmuyorum, nihayetinde Adana’ya hizmet etmek için adam seçiyoruz kimse Babasının hayrına birşey yapmıyor, ona oy verenlere hizmet etmesi mecburiyeti vardır, görelim inşallah Sözlü’yü aratmaz başarılı olmasını umuyorum.

Ahmet YükselS
4 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 21:00

Alıntı:
@Ahmet YükselS Biraz demokrasiye saygınız olsun seçimden önce Hüseyin bey otobüslere 250 bin fark atıyoruz yazıyordu şimdi kaç fark yedi acaba?

Hiçbişey yapmasa bile Hüseyin'den daha kötü olamaz borç ödesin yeterlidir

ADS1940, çaktırmıyorsun ama baya partizan bir adamsın.. Ben hiç bir zaman Sözlüyü savunmadım. Hatta eleştirdim. İki adaylı seçim olunca dediğim hep şu oldu, Adanaya yazık oldu. İki başarısız arasında adanalı birini seçecek. Hangisi kazansa Sonuçta Adana kaybedecek.

Alıntı:
sizde 2023'ü bekleyin gerçi onda da şimdilerde ortaokullarda liselerde okuyan muhalif talebeler sazı eline alacak yaşlı muhafazakar tayfalar için yolculuk zamanı olacak valla bundan sonra işiniz zor geçiyor borun pazarı.

Bak bunda haklısın! İşimiz zor olacak.. Ke_malcılar, terör destekli malum partilerle işbirliği yaparak büyükşehirlerde ciddi oy oranlarına ulaştılar. Adana da dahil buna. Bunu devam ettireceklerdir. İşimiz zor. Yeni gençler değil, bu asıl bu sinsi işbirlikleri korkutuyor beni.
Bakalım bunların diyetini nasıl ödeyecek seçilen başkanlar? Rahat çalıştırmazlar. Mersinde gelen yeni başkan ilk iş olarak halk ekmek fabrikasını kapatmış. Meğer fırıncılar odası başkanı malum terör partisindenmiş..
Bakalım Adanadakiler ne verecek diyet olarak?

Misafir 835

4 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 21:44

Kapanan ekmek fabrikası olsun birileri zamanında ortakları için kazılan hendeklere kafasını çevirip görmezden gelmişti.

cigsar
4 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 22:02

Alıntı:
sizde 2023'ü bekleyin gerçi onda da şimdilerde ortaokullarda liselerde okuyan muhalif talebeler sazı eline alacak yaşlı muhafazakar tayfalar için yolculuk zamanı olacak valla bundan sonra işiniz zor geçiyor borun pazarı.

Yaşlıların ölümünden medet uman ne kadar çirkin bir zihniyet ... Yazık ....
Anasının babasının mirasına konmak için ölmesini bekleyen hayırsız evlat misali.

Priroda
4 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 23:14

Alıntı:
Ke_malcılar

Ahmet yüksels bey, bu tabiri kullanarak ne demek istediğinizi, ya da kimi terörist olarak kastettiğinizi açıklar mısınız? Ke_mal derken ki kastınız nedir?

Ahmet YükselS
4 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 23:42

Ana muhalefetin başındaki zatı kasdettiğim anlaşılmıyor mu?
Terörist partinin de kim olduğunu anlamıyorsan sana ne diyeyim kardeşim!! Hani başkan .ponun heykelini dikeceğiz diyordu eş başkanı.. hapiste şimdi

sayfa 21
« önceki   123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM