Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Arda Beşir
2 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 10:51

Mansur Yavş'ın eli rahat değil, fazla bir şey yapabileceğini düşünmüyorum.
25 ilçenin 22 si Cumhur İttifakında, Yavş mecliste de azınlık durumunda. İlçeler kendi içlerinde güzel çalışmalara imza atarsa ve devlet desteğini daha fazla alırsa daha iyi olur. Altınok'un projelerine Erdoğan da fazlasıyla destek verecek. Özellikle Bağlum ile ilgili pazarlar, iş yerleri ve yeşil alan projelerine başlaması fiyatları artıracak ve bölgeye hareketlilik kazandıracaktır.
Emsal artışı öyle kafadan atılarak hadi 2 olsun diyecek bir konu değil, mimari konusu önemli, daire büyüklükleri önemli, bölgenin talep görüp görmeyeceği önemli. Kafadan atmayla hadi sizin için 2 olsun denecek bir şey değil. Yoğun bir çalışma gerektiren konu. Mazbatayı dün alıp bugün emsal 2 olsun diyemez, aylar süren çalışmalar yapılır.


Misafir a0d

2 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 20:20

Baglumda meslek lisesi acılcak mı bilginiz var mı?

Arda Beşir
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 17:29

Onu bilmiyorum da bu ne oldu ?
Arda Beşir
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 14:11

Bugünkü röportaj


Misafir 74d

1 ay önce - Çrş 01 May 2019, 11:00

Ne zaman başlayacakArda Beşir
1 ay önce - Çrş 08 May 2019, 13:40

Duyum alırsam hemen yazacağım

Arda Beşir
1 ay önce - Sal 14 May 2019, 12:12
BAĞLUM'DA 4 MAHALLEYE ORGANİK ÜRÜNLER SATIŞ MERKEZİ KURULACAK


Alıntı:
Her bölgeye eşit hizmet götürerek Keçiören’e yakışır peyzaj çalışmalarıyla, ilçenin siluetini daha düzenli ve daha yeşil hale getireceklerini belirten Başkan Altınok, “Ağaçlandırma ile ilgili sözümüz vardı, ağaçlandırma çalışmalarımız cadde ve sokaklarımızda devam ediyor. İnşallah 2 yıl içerisinde tüm mahalle, cadde ve sokaklarımızda ağaçlandırma çalışmalarımızı tamamlamış olacağız” diye konuştu.


Alıntı:
ORGANİK ÜRÜNLER SATIŞ MERKEZİ KURULACAK

Başkan Altınok, sözlerini şöyle sürdürdü: “Keçiören, 10 yıl sonra Türkiye`nin en yeşil kenti, kişi başına düşen yeşil alan miktarı en fazla olan ilçesi olarak anılacak. ‘Yeşil bir Keçiören, yeşil bir Ankara, yeşil bir Türkiye’ anlayışımızla kentimizin ve ülkemizin yeşillenmesine katkı sunacağız. Parklarımızın geneli ciddi anlamda sıkıntılı durumda. 3 ay içerisinde parklarda sistem oturmuş olacak. Bu arada adaylık sürecimizde ziyaret ederek çocuk oyun parkı sözü verdiğimiz Güzelyurt Mahallemizde park yapımına başladık. Güzelyurt mahallemiz, Keçiören merkeze oldukça uzak olsa da belediye hizmetlerimizden kolayca istifade edebilecek. Aynı zamanda eskiden köy olup şimdi Keçiören’e bağlı olan dört mahallemiz var. Tarım ve hayvancılığa müsait olan mahallelerimizin sakinlerine destek verilerek, üretilen ürünlerin satışı için Organik Ürünler Satış Merkezi kurulacak.”


14.05.2019

KEÇİÖREN GÜNDEMsayfa 3
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet