Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1400
mete koray
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 17:17
abb gundemi

Arda Besir gercekten ilk toplantida danisman maasina zammi gorusuldu

Arda Beşir
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 16:56
Evet Mete Koray Biz Boşa Bekliyoruz

Millet imar bekler, indirim bekler, proje bekler, sözler tutulsun ister ama kendi danışmanlarının maaşları ile gündem açarlar.

Alıntı:
AK Parti Ankara il Gençlik Kolları Başkanı ve Keçiören Meclis Üyesi Ali Osman Özdemir, Yavaş'ın seçim öncesinde yaptığı bir açıklamada, "Öğrenci evi statüsünde olan yerler için ilk meclis toplantısında yüzde 50 indirim uygulayacağız" dediğini anımsatarak, bunun yerine ilk meclis toplantısında danışman ücretlerinin yer almasını üzüntüyle karşıladığını söyledi.

Korrekt
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 19:24

Arkadaşlar merhaba bende 15 yılın üstünde bu imarı bekleyen bir vatandaşım ve yurt dışında yaşıyorum ülkeye hem dışardan hemde içerden baka bilme şansım var olayları gündemi iki yönlü değerlendirme şansım var bundan sebep musadenizle bir kaç yorum katmak isterim bizim insanımız ne yazıkki çok hızlı düşünen çok hızlı karar veren çok hızlı eleştiren çok hızlı vazgeçen çok hızlı şittede yönele bilen böyle hafif canlı herşeyi hızlı bir milletiz bende isterdim belediye ilk gününde hadi böleren hadi susuz size imarı verdim gelin tapularınızı alın ama olmaz daha planımız askıda ve süresi var lütfen unutulduk gibi işte kıyamet kopacak kimse yüzümüze dönüp bakmayacak imar yine yattı arsa para etmiyecek hadi hep beraber kavun karpuz ekelim gibi olumsuzluk pompalamayın artık insanlara bakın burda gerçekten bir ev umutlarını buraya bağlamış yüzlerce insan olduğuna inanıyorum onları üzmeyin daha fazla sizden ricam süreçle ilgili bilgiler paylaşırsanız daha faydalı olur bizde sizin katkılarınızla süreci daha doğru ve daha kolay takip etme şansı yakalarız teşekkür ederim saygılar

Zel2005
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 20:01
Gönderilen maile gelen cevap

Mansur Yavaş a gönderdiğim maile gelen cevap. Sonuç almak için herkesin yazması ve tanıdıklarınında yazması için gerekli bilgi ve baskıyı yapması gerekir .

Elektronik postanız tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birimlerimize aktarılmıştır.

En kısa zamanda çözüm için çalışmalarımız başlatılacaktır.

Saygılarımızla.

Drsiroud
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 21:14
İmarr hkk

Askı ne zaman bitiyor parselasyon için bastıralım ama bu iş baydı sahşım adına organize olamayan on binlerden bahsediyoruz problem bu

ankara2017
2 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 23:56

hangi Parti olursa olsun olayları ne kadar çarpıtıyorsunuz .ne olacaktı belören imarımı görüşülecekti ilk toplantıda yeni göreve başlamış danışman maaaşını görüşmüş vah vah satın o zaman hissenizi ucuzamı demek istiyorsunuz boşuna uğraşmayın bu imar geçecek inşallah Ben chp li olmamama rağmen mansur beyin dürüst davranacagına inanıyorum ,artık ali cengiz oyunları yok iyi akşamlar dilerim

Dali2017
2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 11:05

Arkadaşlar sizde takip ediyorsunuzdur ama benim görebildiğim net bişey var bu Mansur Yavaş ne yer ne yedirir. O kadar rahatımki göreceksiniz parselasyon için bekleyen çakallarda umduğunu bulamayacak belediye kendisi el atacak sakın bu süreçte gidipte birine şahıs olarak yetki vermeyin. Belediyeyi bekleyin. Adam dışarıya verilen ihaleleri iptal edecek herşeyi belediye kendi yapsın dışarı rant yedirmesin derdinde. Sizce bu adam belörenden şu anda aç bekleyen kan emicilere parselasyonu emanet eder mi binlerce dönümü peşkeş çeker mi? İhtimal vermiyorum sizde göreceksiniz. O eski parselasyon için yok şu kadar daire alınacak şu kadar yer alınacak hepsi uçup gidecek. Bekleyin.

ahmet2019
2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 12:59
Bir sonraki Belediye Meclis Toplantısı Hk.

Askı süresi dolarak İmar onayının görüşüleceği bir sonraki Meclis toplantısına; aramızdan çok sayıda kişinin toplu olarak toplantıyı izlemek üzere giderek, sesimizin ilgililere duyurulması konusunda örgütlenmeliyiz diye düşünüyorum.

Ben toplantıya giderek; izleyip, konunun görüşüldüğü zaman aksi bir karar alınabileceği anda itirazda bulunmayı deneyeceğim...

Bilgilerinize.

Arda Beşir
2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 13:03

Alıntı:
Askı süresi dolarak İmar onayının görüşüleceği bir sonraki Meclis toplantısına;

Mayıs ayı toplantısında konuşulacağından emin miyiz ? Meclis üyesi tanıdıklarıma bu konu hakkında baskı yapabilirim.

İKRA AYBÜKE
2 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 13:23

Askı süreci 29 Nisan da sona erecek aksi bir durum olmaz ise mayıs gündemine Belören konusu gelebilir, bundan dolayı herkesin başkan mansur yavaş beyefendiye parselizasyon planının belediyenin kendisi tarafından bir an önce yapılması için e posta mail ve dilekçe göndererek kamuoyu oluşturması lazım bu konu gerçekten çok önemli sakin ha sakin aman bana ne benim dilekçemle ne olacak demeyin! Burayı takip eden herkes en azından bir dilekçe vb göndermeli.

sayfa 1400
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet