Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 27
Misafir a18

2 ay önce - Cum 12 Nis 2019, 23:12

Mrb.kamil bey yeni. Çubuk belediye başkanın projeleri ni araştrken buldum sanırım gazeteci sormş .cevb olarak ta bunları yazmş.

Adg06
2 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 02:29
Melikşah

Valla artık vaadlerde hasret kaldık inşallah bu yönde bir adım atılır.

ibrahimhy
2 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 14:08

Bölgedeki fiyatlarla ilgili bilgisi olan var mı acaba?

Kamil bey
2 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 16:38

İbrahim bey ilanlardan gördüğümüz kadar biliyoruz.Değerlerini bilmiyoruz tam olarak .normal fiyattan da satanlar var 5 sene önce aldığımız fiyattan daha düşük fiayata satanda var .Biz mi yüksek fiyattan aldık kandırılıp bilmiyorum .Ya da insanların çok ihtiyacı var elden çıksın diye düşük fiyat yazıyorlar.Ama şaşırtıcı olan bizler gibi yatırım yapıp bölge de güzel şeyler olmasını bekleyenler ve dışardan duyduğumuz kadar bölgenin yatırıma çok uygun olduğunun söylenmesi gibi duyumlar alınca bu kadar düşük fiyatlar insanı şaşırtıyor hem de canımızı sıkıyor .Bu kadar bekledik sonuna kadar beklemek mantıklı .Fiyatlar can sıkıyor fakat imar sorunu çözülünce hersey düzelir diye düşünüyorum .Ancak ne zaman çözülür onu da bilemiyorum .

ibrahimhy
2 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 17:56

Katılıyorum size Kamil Bey. 2 yıl önce ciddi rakamlar gördü ve daha da yükselir beklentisiyle satmadım. Bu bölge de Türkiye'nin genel durumundan kopuk değil, haliyle etkileniyor tabi. Sabırla hakettiği yere gelmesini bekleyeceğiz.

Kamil bey
2 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 21:27

İbrahim bey illa ki yükselecek .Şu anda satmak mantıklı değil zaten .Ama dediğim gibi önemli olan imar .Ondan sonra fiyatlar kademeli olarak yükselecektir.

Misafir 5a2

2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 00:43

Yeni çubuk beledye başkanı bölge yi iyi bilen biri. Melikşah sorunlarnı iyi biliyo. bence bu dönem olumlu gelşmeler olacak gibi inş.

Adg06
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 12:32
Melikşah

Malum siteden fiyat yorumu yapmak gerçekten çok zor aynı ada aynı parsel metrekare 56 yazanda var 136 da bu nasıl bir iş anlamadım

Kamil bey
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 15:38

Adg06 dediğiniz çok doğru . O Fiyatları ancak çok ihtiyacı olup elinden çıkarmak isteyen yazar.yoksa çok mantıklı değil fiyatlar .Ancak çok yüksek yazanlar da ya satılırsa diye koyuyor diye düşünüyorum .Serbest piyasa maalesef yapacak bişe yok

Adg06
2 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 17:15
Meliksah

Kamil bey Allah kimseyi acil duruma düşürmesin.56 rakamı benim 5 yıl önce aldığım rakamlara çok yakın arada geçen zaman paranın diğer finans araçlarıyla karşılaştırılması derken boşa geçen koskoca 5 yıl demek. Inşallah emeklerimizin karşılığını alırız.

sayfa 27
« önceki   123 ... 2627282930   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet