Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 338
Mcinar
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 07:21

Merhaba benim görüşüme göre inşaat çok yavaş ilerliyor, peyzaj olmaması da dezavantajı..

serkantaş
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 14:01

Merhabalar. Konar inşaatin iskan ile ilgili yaşadığı söylenen sorunlar doğru mudur?

POSTAAA
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 14:31

merhaba

istgatenin ünündeki ve vizyon towera kadar giden yoldaki çamurları önlemek ye yolun asfalt olması için 444 93 64 nolu yeni mahalle telefon hattına istek yaptım. Eger sizlerde telefon acabılır konuyla ilgili istek yapabilirseniz kısa sürede sonuçlanacaktır.

teşekkürler

Kerem78
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 15:23
Mcinar

Mcinar ; proje yavaş ilerliyor demissiniz yani inanin zor bir karar çünkü temmuz da teslim deniyor eve şimdi güvenilirli mi teslim ederler mi insan zor da kalıyo verdiginiz bilgi için tsk ederim

Mitter
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 18:33

geçmiş yazılarda fatih sultan mehmet bulvarı viyadüğü yapım işinin etimesgut belediyesine aktarıldığı gibi bir şey okudum ve etimesgut belediyesine başvurdum. etimesgut belediyesinden gelen cevapta ise bu işin büyükşehir belediyesinin sorumluluğunda olduğunu belirtildi.

başvuru: Yenimahalle, yeni batı mahallesi ile etimesgut, şehit osman avcı mahallesini bağlayacak, necip fazıl caddesi devamı olan fatih sultan mehmet bulvarı viyadüğü ne zaman yapılacak?
cevap: Sayın ...., Caddeler, kavşaklar, viyadükler , orta refüjler, üst ve alt geçitlerin yapım ve onarım işleri Ankara Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundadır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

POSTAAA
4 gün önce - Çrş 17 Nis 2019, 14:37

Sayın Mitter,

ilginizden dolayı teşekkür ederim. Yeni batı mahallesinde yasayanlar karşı şeride geçmek için göksü kavşağına kadar gitmek zorunda kalıyor. Bahsettiğiniz viyadüğün yapımı için nasıl bir başvuru yapmamız gerekiyorsa hep beraber yapalım bunun bir ihiyaç olduğunu anlatalım.

Teşekkürler

Emekli06
2 gün önce - Cum 19 Nis 2019, 14:06

(+)

[/quote]

Necip Fazıl Caddesinde Yol Yapımı başlamış sanıyorum......

Hazır başlamışken karşıya Eryaman'a bir üst geçitle geçilmesi ve Ankara'ya gidiş istikametine de yonca yaprağı şeklinde bağlantı verilmesi bizi çok rahatlatacaktır.

Greenpark, hit, konar, altınbaşak gibi sitelerde ikamet edenler için Ankara'ya gidiş istikameti bize çok pahalıya maloluyor....

0660
1 gün önce - 14:40 (dün)

Ata yildiz bati konutlarinin yaninda hizla yukselen insaatta konsept 3+1 ve 5+1 seklindeymis. Ama cogunlukla 5+1 varmis. Satis bayramdan sonra baslayacakmis.

Ali _
1 gün önce - 17:49 (dün)
yol yapımı

Necip Fazıl caddesinin eryamana bağlantısını yapacak ve Ankara istikametine dönüşü sağlayacak yolun yapılması için muhtarla irtibata geçmek lağzım,ne kadar çok kişi ilgilenirse o kadar etkili olur sanırım.muhtar Fatma BAL tel no:0532 738 72 94

sayfa 338
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet