Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2436
torcemo
1 hafta önce - Cmt 13 Nis 2019, 15:05

Alıntı:
Belki bu metroyu baz alarak yazılacak bir yazı değil ama 20 dakika önce altunizade istasyon içinde adamın biri metroya binemedi kapılar kapandı banklara oturarak sigarasını keyifle içmeye başladı. 1.5 ay öncede aynı şekilde istasyon içinde ayakta içen birisine denk geldim. Metroyu günde en az 2 defa kullanan biri olarak birçok olaya kişiye şahit oluyorum fakat bu farklı bir olay artık. Diğer metrolarıda en az bu kadar kullanırım böyle bir olayla karşılaşmadım. Ümraniye için metro kültürünün biraz daha oturması gerekiyor anlaşılan. Gerçi bu metro kültürüyle alakalı bir durum mu orası tartışılır. Gördüğüm kadarıylada şahıs akli dengesi bozuk biri gibi değildi 25 26 yaşlarında uzun saçlı çantalı üniversite öğrencisi görünümlü birisiydi.

Bu biraz kaba bir ifade olmamış mı? Denk geldiğin bir iki terbiyesizin yaptığını Ümraniye'lilerin metro konusunda kültürsüzlüğüne bağladın.

matkap34
1 hafta önce - Cmt 13 Nis 2019, 16:53

Açılalı kaç ay oldu hala gösterge panelinde ışık yanmıyor yazık cok yazik

okurtulmus
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 13:48

Cumartesi günü öğlen 14:17'de Çekmeköy'den Üsküdar'a, dönüşte de 17:45'de Üsküdar'dan Çekmeköy'e kullandım. Giderken fark etmedim, dönerken baktığımda 4 dakikada bir çalıştığını gördüm. Sık çalıştırmaktan olsa gerek, çok yoğun değildi vagonlar.

oturkmen

5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 17:44

Çakmak istasyonunda anons sesi çok yüksek. Beyaz masaya yazdım dönmediler. Oradaki güvenliğe söyledim yüksek değil ya dedi. Kime başvuracağız da dikkate alacaklar bilemiyorum. Bir anda anons yapılınca insanlar korkuyor. Bu nedir ya. Bangır bangır. Ne gerek var her gün standart anonslara. Uyarı levhası asın yeter. Metroya girince iyice sinir oluyor insan.

Ahmet377
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 17:52

Oturkmen bey biliyorum sadece o istasyonda değil hattın çoğu istasyonunda anons sesi bayağı yüksek hadi direk durak ismini söylesin birde durak isminden önce dimg dong gibi ses çıkıyor

sayfa 2436
ANA SAYFA -> ULAŞIM