Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 657
Hekim78
2 hafta önce - Cmt 06 Nis 2019, 20:58

Fark etmedim

emr_ylmz
2 hafta önce - Pzr 07 Nis 2019, 14:23

arkadaşlar bu fuar alanın tam olarak yerini sınırlar ile harita gösterebilecek biri var mı acaba?

fb_ahmet06
2 hafta önce - Pzr 07 Nis 2019, 17:52

emoni06
2 hafta önce - Pzr 07 Nis 2019, 20:32
Fuar alanı

İyi günler fuar alanı yapılınca karşısındaki gecekonduların durumu ne olur acaba

FatihBeyyy
1 hafta önce - Çrş 10 Nis 2019, 21:41
Fuar tek başına bir binami olmalı acaba?

Bir arsa sahibi olarak karamsarligimi engelliyemiyorum Fuar örnekleri olan ülkelere şehirlere bakıyorumda öncelikle dizayn görsellik modern mimarisiyle çevresi ile ulaşımı ile otelleri ile göz kamaştırıyor. Dünya Ticaret MerkEzide böyle olmalı ?
Velhasıl Akyurt için yapilan bu bina tekbasina orada yalnizliga terk edilecek gibi geliyor bu yüzden karamsarim kimseyide üzmek istemem ama sanki öyle

Mehmetbk
1 hafta önce - Prş 11 Nis 2019, 09:31

Fatihbey
Bende aynı şekilde düşünüyorum , etrafı gelişmedikten sonra Fuar binasının bir anlamı kalmaz gibi geliyor. Metro da şuan ki belediye ile zor görünüyor . Zaten kuzey bölgesi üvey evlat atıl bi şekilde kalmaz umarım.

omerfarukz
6 gün önce - Pts 15 Nis 2019, 10:01

Fuarın 30% civarı zaten yapıldı ve hızla yapılmaya devam ediliyor. Bölgedeki yakınlarım herhangi bir duraksama olmadan devam ettiği konusunda bilgi verdiler. Çözümsüz konular birer birer aşıldı. Yıl sonuna kadar olumlu gelişmeler olacağını umuyorum.

selim1970
5 gün önce - Sal 16 Nis 2019, 17:05
fuar gündemi

Fuar alanında çalışmalar var.Düzgün bir şekilde ilerliyor. Neden arada bazı insanlar çıkıp olumsuz ifadeler kullanıp, durduk yere insanları geriyorlar moral bozuyorlar,anlamış değilim.Arkadaşlar devamlı foto yolluyor burada yayınlıyorlar. Şu negatif düşünceleri bir bırakın da arsamız rayicini bulsun.Anlamıyorum ki ben bu olumsuzlukları konuşan arkadaşlar neyin peşindeler.Moral bozup ucuza arsa toplamaya mı çalışıyorlar bilemedim.
Orada yaşayan arkadaşlar sizden rica ediyorum güncel resim koyun.Herkes görsün inşaatın nasıl işlediğini.Pasifik İnşaat başlamış işini yapıyor.Mansur Yavaş'ta ''devam edecek çalışmalar'' dedi.
Bu yıl sonu hepimizin yüzü gülecek inanıyorum ben.

Mehmetbk
4 gün önce - Çrş 17 Nis 2019, 10:15

Selim Bey ;
İnşaatın yapımı güzel devam ediyor evet belli ki inşaat bu sene sonuna bitmiş olacak. Bizim düşüncemiz bittikten sonra bölge gerçekten hak ettiği değeri bulacak mı ? inşaat biter atıl kalırsa bir anlamı kalmamış olur.

Hakan_006
4 gün önce - Çrş 17 Nis 2019, 11:27

Atıl kalacağını hiç sanmıyorum. Ülkemizde ve dünyadaki örneklerini incelemenizi tavsiye ederim. Havaalanının yanında olması çok büyük avantaj. Bazıları şehir dışında olmasını dezavantaj olarak düşünüyor olabilir ben tam aksine bunun çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Trafik ve otopark sorunu olmayacak. Geçiyordum uğradım modundaki boş kalabalık olmayacak. Hakikaten zaman ayıran, emek harcayan, para harcayan gerçek fuar ziyaretçileri olacaktır. Talep oldukça diğer ihtiyaçlarda zaman içinde giderilecektir. Dolayısıyla gerçek değerini bulacaktır..

sayfa 657
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet