Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
yılmaz büktel

5 yıl önce - Cmt 03 May 2014, 23:44

- Ordu'da belediye otobüsü çalıştığına dair, Tansel ERİBOL adını taşıyan bir kare. Ancak fotoğrafı çeken kişi midir Tansel bey, yoksa resmi arşivinde bulunduran kişi midir bulamadım.

- 9 numaralı araç, Ünye ve Fatsa'da gördüğümüz kısa, 0302 görünümlü yapma kasa bir otobüs. Ön alınlığındaki model işareti Bedford olduğunu gösteriyor. Sağdaki ise Fabrikasyon bir otobüs olan Man 445. Plakası 52AF917 olarak okunuyor.

- Bu kare Ordu'da Man 590 lardan önce Man 445 lerin çalıştığını gösteriyor. Ancak çoğul konuştuğuma bakmayın, o tarihlere göre bu araçların sayısı taş çatlasa 5 tanedir.

- Otobüsler Ordu'nun hangi kesiminde duruyorlar bilebilmem mümkün değil ama olasılıkla şehrin giriş veya çıkışında manzaralı bir yerde olmalılar.

(+)

Misafir e04

4 yıl önce - Cmt 29 Ksm 2014, 23:29

Ordu da belediye otobüsü taşımacılığı 80 li yıllardan itibaren kaldırıldı, 1-2-3-4 hat tabir edilen dolmuş türü taşımacılık sistemi oluşturuldu...En uzak mahalle olan Cumhuriyet Mah. için sağra-meydan denilen ayrı bir hat var..Şimdiki toki evlerinin olduğu Terzili Köyüne de ayrı bir hat oluşturuldu..Siyasi olarak kağıt üzerinde ''Büyük Şehir'' yapılan Ordu da ulaşım gayet kolaydır yürümeyi yada bisiklet kullanmayı seviyorsanız en fazla yarım saatte şehir için ulaşım sağlayabilirsiniz.

Misafir 106

5 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 15:47

selamini aleykum beyfendi ben ünye masaya giderken konumu arabanın içinde unuttum fakat her numara yı aradim olumsuz veya başka başka numaralar verdiler bana yarı kim olabilir 2gün önce unuttum bana yqrcı olabilirsiniz...
abdulhalik kısa numaramı 552 443 0152 bana ulasir şansız memnun olurum...

sayfa 5
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler