Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
ediz001

1 yıl önce - Prş 17 May 2018, 10:20

1987 model olabilir ama fazla hatlara verilmez o yüzde yüz ya ek araç ve ya arızalı bir araç yerine konulmuş.

Misafir 5d2

11 ay önce - Pzr 03 Hzr 2018, 01:51

Ktu besirli hattinda ilk cikarilan otobusleri kullaniyolar heralde. Ben boyle rezil otobusler gormedim yagmurlu havada iceri su giriyor. Otobusun gurultusunden bahsetmiyorum bile.

Misafir c0b

11 ay önce - Pzr 03 Hzr 2018, 07:38

ktü beşirli hattındaki körüklüler istanbulun atığı.Sayın gümrükçü paraları denizi doldurmaya harcıyor insanların eski otobüsle yolculuk yapması umurunda değilki.

Mert Tosun
11 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 01:55

Bu eski otobüs rezaletine son verilmeli. 74 model otobüsler şehir içinde geziyor.

Berktuğ
site denetçisi

8 ay önce - Cum 07 Eyl 2018, 16:43

KÖRÜKLÜ OTOBÜS ORTADAN İKİYE AYRILDI
Alıntı:
Trabzon'da belediye otobüsünün refüje ve araçlara çarpması sonucu ilk belirlemelere göre 4 kişi yaralandı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesine ait körüklü otobüs, Yomra ilçesine bağlı Kaşüstü Mahallesi'nde refüje çarptı.

Savrularak körük kısmından ikiye ayrılan otobüs, çevredeki araçlara çarparak durdu.
Kazada ilk belirlemelere göre yaralanan 4 kişi, ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Trabzon'da karayolunda seyreden körüklü belediye otobüsü ortadan ikiye ayrılarak kaza yaptı. Kazada 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Trabzon'un Pelitli Mahallesinde şehir merkezinden Kaşüstü istikametine doğru giden Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüs seyir halindeyken körüğünün kopması sonucu kaza yaptı. Otobüs yaklaşık 20 metre sonra park halindeki araçlara çarparak durabildi. Belediye otobüsünde bulunan 3 kişi tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

Kaynak: https://www.yenisafak.com/gundem/trabzonda-korukl ...di-3394255

Çok geçmiş olsun, İETT'nin hibe ettiği araçlardan birisi.

Misafir 41c

8 ay önce - Cum 07 Eyl 2018, 18:13

Hurda otobüs zaten yolda giderken ikiye ayrılacak diye korkuyorduk neyseki insanlara fazla bişe olmadı.Denizi doldurmaya para var yeni otobüse yok

drano
8 ay önce - Cum 07 Eyl 2018, 18:27

Benim gördüğüm kadarı ile hatlar birbirine paralel. ( Fatih - Tıp ; Meydan - Tıp;Meydan - KTÜ ;Beşirli - Tıp ;Beşirli - Fatih - Tıp ; Beşirli - KTÜ ; Dikey hatlar ile fazla bence daha fazla beslenmeli. Bazı ana hatların sayı artırılıp aktarmalar yapılmasına imkan verilmeli ; mahallelerden ( eski köyler ) ilçe merkezlerin oradan da Trabzon a (Ortahisar ) aktarma imkanı olmalı ; Karaçam-Trabzon ; Oymalıtepe - Trabzon ; Bölümlü - Trabzon ; Uğurlu - Trabzon ; Çayırbağı - Trabzon gibi hatlar ne kadar mantıklı ; herhalde eski belde oldukları için gönül mü almaya çalışılıyor

Mert Tosun
8 ay önce - Sal 11 Eyl 2018, 23:23

3 ay önce uyarmışım.. Tek teselli can kaybı yok.
Bu şehri bu hale getirenlere yazıklar olsun.

Arda M Öztürk

3 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 01:35

61 BC 470

Efe61
1 ay önce - Çrş 27 Mar 2019, 22:39

(+)

601 Yomra - Meydan
61 VU 334

sayfa 9
ANA SAYFA -> ULAŞIM