Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sevdan Bir Ateş
5 ay önce - Cmt 02 Mar 2019, 13:02
Trabzon Tanzim Satış Mağazaları, Fiyatlar...


Alıntı:
Trabzon'da Tanzim Satış Mağazası açıldı!

Türkiye’de ilk olarak İstanbul ve Ankara’da açılan Tanzim Satış Mağazası Trabzon’da da hizmete giriyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi öncesinde Trabzon Meydan Parkı’nın hemen üst kısmında dün akşam tanzim satış noktası kuruldu...

61SAAT HABER SERVİSİ - Türkiye’de ilk olarak İstanbul ve Ankara’da açılan Tanzim Satış Mağazası, Trabzon’a da geldi.

Özellikle aşırı yükselen sebze – meyve fiyatlarında vatandaşın daha ucuz bir şekilde bu ürünleri almasını sağlayan Tanzim Satış Noktaları Türkiye’ye yayılmaya başladı.

Bu durumun son örneği ise Trabzon’da yaşanıyor...

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’da düzenleyeceği miting öncesinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Meydan Parkının hemen üst noktasına ‘Tanzim Satış Noktası’ kuruldu.

Özellikle Türkiye’de farklı şehirlerinde açılmasının ardından Trabzon’da hizmete girip girmeyeceği merak konusu olan ‘Tanzim Satış’ mağazalarıyla ilgili bu soru da cevabını bulmuş oldu.

Tanzim satış noktasında satışlara ne zaman başlanacağı ise henüz açıklanmadı. Satışların bugün yapılması planlandığı ancak bölgede yoğun güvenlik önlemleri nedeniyle henüz bir karar verilmediği kaydediliyor. Ancak yerinin uzun süreli olarak Meydan Parkı’nın üst noktası olup olmayacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı...


Hayırlı olsun, meydan çok kalabalıktır zaten, izdiham olmaz inşallah.


Sevdan Bir Ateş
5 ay önce - Cmt 02 Mar 2019, 15:45
Trabzon Tanzim Şubesi’ne meyve sebze geldi!


Alıntı:
Dün gece montajı tamamlanan tanzim satış noktasının, bugün satışa başlayıp başlamayacağı merak konusu olurken, noktaya ilk meyve sebze dağıtımının yapıldığı haberi geldi.

MEYVE GELDİ AMA SATIŞ BAŞLAMADI

Tanzim noktasına meyvelerin gelmesi ile birlikte ilk müşteriler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon mitingi nedeniyle meydanda toplanan polis memurları ilk tanzim satış alıcıları oldular.61saat


Fiyatlar nasıl acaba, bizim buralarda sebze meyve cok pahalı oluyor.


Sevdan Bir Ateş
5 ay önce - Pzr 03 Mar 2019, 18:40


Sevdan Bir Ateş
5 ay önce - Sal 05 Mar 2019, 12:18
Sevdan Bir Ateş
5 ay önce - Sal 05 Mar 2019, 16:12
Trabzon’da yeni tanzim satış yerleri kuruluyor


Alıntı:
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon’da tanzim satış mağazalarının sayısını arttıracaklarını bildirdi.

15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Meydanı (Meydan Parkı)’nda tanzim satış uygulamasını sürdürdüklerini ifade eden Gümrükçüoğlu, Yenimahalle fuar alanı ve Çömlekçi otopark alanında oluşturacakları tanzim satış yerlerinin önümüzdeki hafta faaliyete başlayacağını söyledi. Gümrükçüoğlu, Ortahisar ilçesinin diğer mahalleleri ve Trabzon’un diğer ilçelerinde de tanzim satış yeri açarak, Trabzonlulara uygun fiyata sebze-meyve satışı yapmak için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.

Meydan Parkı’ndaki tanzim satış yerinin sorunsuz olarak hizmetini sürdürdüğünü belirten Gümrükçüoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile başlatılan enflasyonla topyekun mücadele çalışmaları ve fiyat spekülasyonları ile halkımızın mağdur edilmesine izin vermemek için Trabzon’umuzda başlattığımız tanzim satış uygulamasını daha da genişleteceğiz. Yeni tanzim satış yerlerimiz önümüzdeki haftadan itibaren faaliyete başlayacaktır. Haftanın her günü 10.00–18.00 saatleri arasında tanzim satış yerimizde aralıksız olarak satış yapılıyor. 7 ayrı sebze ve meyveyi burada halkımıza uygun fiyata sunuyoruz. Satışlarımız sürekli olarak halkımıza açıktır. Spekülatörlerin halkımızı mağdur etmesine asla izin vermeyeceğiz” diye konuştu.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan tanzim satış noktasında; domates 3 TL, soğan 2 TL, elma 3 TL, patates 2 TL, salatalık 4 TL, patlıcan 4,5 TL ve biber 6 TL’den satılıyor.

Meydan yetmezdi zaten, mağazaların yayılması güzel.ömür61

5 ay önce - Çrş 06 Mar 2019, 21:57

cok güzel bir proje, her yere kurulmalı. Allah razı olsun.

Sevdan Bir Ateş
5 ay önce - Cmt 09 Mar 2019, 19:14

Meydan çok kalabalık zaten, kuyruk uzadıkça uzuyor, alan da dar, vatandaş için sıkıntı oluyor, bir taraftan da trafik akıyor.
Geçici olduğunu biliyoruz ama bir an önce yeni tanzim yerleri faaliyete geçmeli.
Dün Çömlekçi otopark alanından geçtim, herhangi bir çalışma görmedim.
Yenimahalle Fuar alanında henüz açılmadı, yeri güzel.Sevdan Bir Ateş
5 ay önce - Sal 12 Mar 2019, 19:19
Trabzon'da yeni tanzim satış yeri belli oldu


Alıntı:
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Değirmendere mevkisinde tanzim satış yerinin yarın hizmete gireceğini bildirdi.

Gümrükçüoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Trabzon'da tanzim satışlarına 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Meydanı'nda başladıklarını belirtti.

Meydan Parkı'nın üst tarafında kurdukları tanzim satış yerini, Boztepe yokuşu başında bulunan Yavuz Selim İlkokulu'nun bahçesine taşıdıklarını kaydeden Gümrükçüoğlu, "Meydanda yaşanan yoğunluk nedeniyle tanzim satış yerini yine meydana yakın bir bölgeye, halkımızın alışverişlerini daha rahat yapacakları bir ortama taşımış olduk." ifadesini kullandı.

Gümrükçüoğlu, Atapark bölgesinde yıkılan SGK binalarının olduğu alanda da oluşturulan tanzim satış yerinin hizmete devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Değirmendere'de, Demirkırlar İş Merkezi'nin karşısındaki belediyemize ait otopark alanında oluşturduğumuz tanzim satış yerimiz de yarından itibaren hizmete girecektir. Halkımızın ulaşımı en kolay sağlayabileceği noktalarda tanzim satışlarımız devam edecektir. Tanzim satış yerlerinin sayılarının daha da artırılması için de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tanzim satış yerleri haftanın her günü 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hayırlı olsun.


Sevdan Bir Ateş
5 ay önce - Prş 21 Mar 2019, 09:57

Atapark'takinin önünden dün geçtim, çok kuyruk vardı, zaten trafik olarak cok yoğun ve tehlikeli bir yer.
Belediyenin yer seçimi konusunda sıkıntılar var.
Tamam insan yoğunluğunun fazla olduğu yerler olsun ama trafiğin en yoğun olduğu bölgeler hem kuyruktakiler için hem sürücüler için tehlikeli.ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET