Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8126
Gurbet Brian

1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 04:30

Alıntı:

Gurbet Brian kardeşim çok kafalı bir adamdır her dediği çıkmıştır....
Şu havalar ısınsada domates Patates Salatalık ucuzlasa 10 liraya salatalıkmı olur.....

Çok sağolasın Tacettin ağbi sende buranın demirbaşısın başımızın tacısın hiçbirimiz yokken sen burdaydın bu panoya yaptığın katkının emeğin hakkı ödenemez seninde tahminlerin yanıldın hiç görmedim desem yeridir tecrübe olsa gerek arkadaşlar biz bilhassa bu kış çok emek harcadık elmadağ meydan istasyonu ekibi olarak saatlerimizi raporlamaya kodlamaya verdiğmiz yetmiyormuş gibi birde üstüne buradaki dostlara kar tahmini için saatlerce exstradan vakit harcadık emek harcadık işimiz hava tahmini ama biz havacılık için tahminler kar konusu için bildiklerimizi anlattık niye neden nasıl bunları hep anlattık. Bazı tadımızı kaçıran nahoş kişiler olsada burada biz bize kımıl kımıl bir aile haline geldik. Bazen kırıcı yazıyo olabilirim laflarım mikropluk peşinde olanlara kendini biliyor onlar. Nahoş kişilere çok tepkiliyim onlar kendini biliyorlar burayı beğenmeyip burun kıvırıp istediği gibi tahmin yapilsin diye dikte edenler katkıda bulunmayıp eksileyen sitemizi karalama amacında olanlar tadımızı kaçırmaya çalışsada biz bir aileyiz biz hep burdayız burası gerçek tahmincilerin yuvası. Neyse arkadaşlar ay sonu biraz havalar soğuyacak gibi ama istanbulda kar artık anca serpinti olur en iyi ihtimal ankara süpriz olabilir ankara olarak iyi kar aldık ya

Gurbet Brian

1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 04:36

Alıntı:
Gurbetbrain bahar için tahminleriniz nedir bol yağmur alacakmiyiz

Dostum izlanda aktivitesi devam ediyor bu kış şubat hariç sonbahardan beri hep izlandaydı bu karayelli zayıf avrupanın sıcağnı getiren havalardan istanbula kar yağmadı zaten şubatta izlanda zayıfladı sibirya girdi bikere istanbil iyi kar aldı. Tabi eskiden sansürlü mevzular küresel ısınma ve ısı adasının etkilerinide çok hissettik eskiden olsa yerde kar olacak kaç tane hava sınırda kaldı. Bunlar gerçek arkadaşlar. Bahardada arada yağmurlu bir bahar bekliyorum bana sorarsanız ama bu kış istanbul olmasada anadolu iyi kar aldı yağmurlarda iyi su sorunumuz yok arkadaşlar. Aysonu en fazla serpinti olabilir istanbula mart sonu artık cemreler düştü toprak ısındı güneş dik geliyor toprakta ısındı yağmasa daha iyi. Keyifli baharlar ve yazlar bol bol keyfini çıkartalım arkadaşlar

Burç

1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 12:36

16 mart itibari ile leylekler istanbul'a gelmeye başladı. İlk leylek sürüsünü gördüm.

Bir ilkbahar fotoğrafı ile bu kış sezonunu kapatalım.

(+)

karadulcem

1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 15:05

Gurbet tamamı altı boş yorumlar ve insanlarla dalga geçer gibisin ciddi büyük bir felaket olarak görüyorum senin burda tahmin yapmanı işimiz sana kalsaydı yanmıştık allah yolunu açık etsin

karadulcem

1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 22:13

Bu arada mart sonu kar var .

Çakırbey
1 hafta önce - Pzr 17 Mar 2019, 12:13

Burç merhaba Mart bitmeden kış sezonu kapanmaz hatta Mayıs başında çok serin hatta soğuk havalar olur eğer kardan bahsediyorsan Mart ayı Aralık ayı gibidir kar yağması açısından bu ay sonu ciddi bir sistem geliyor yerde tutmaz belki ama kar yağabilir

karadulcem

1 hafta önce - Pzr 17 Mar 2019, 14:40

Mart sonu kar var kış var yeniden DOĞUŞ....

Gurbet Brian

1 hafta önce - Pzr 17 Mar 2019, 18:54

Alıntı:
Gurbet tamamı altı boş yorumlar ve insanlarla dalga geçer gibisin ciddi büyük bir felaket olarak görüyorum senin burda tahmin yapmanı işimiz sana kalsaydı yanmıştık allah yolunu açık etsin

Sen benle nebiçim konuşuyosun öyle ya altı boş yorumlar atan insanlarla dalga geçen sensin aynaya baksana sen tahminden hiç anlamıyosun kürkçü dükkanından arakladın şeyleri copyalıyosun sen anca ben ve benim ekibim biz bu işi biliyoruz sende artık yazma burda okey ? Ay sonu umarım kar yağmaz arkadaşlar tam bir ekolojik felaket olur

supermen1
1 hafta önce - Pzr 17 Mar 2019, 22:29
Gurbet kardeşim merhaba

Gurbet kardeşim bu site örümceklerden çok çekti.bir tane daha örümcek vardı ama artık buralara pek takılmıyor malum başka sitede takılıyor.sen takma kafana Gurbet kardeş.bunlara kalsa temmuzdada kar yağar hemde bir metre.bunlar mart sonu yaklaştımı halüsinasyon görmeye başlıyor.

mustafaeksi
1 hafta önce - Pts 18 Mar 2019, 01:01

Isı adası etkisini azaltabilir mi

Alıntı:
2023 yılında İstanbul’da kişi başına aktif yeşil alan büyüklüğünü 11.06 metrekareye çıkaracak biçimde 55 milyon 240 bin metrekarelik yeni yeşil alan

sayfa 8126
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet