Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir Hastanesi - Bursa Entegre Sağlık Kampüsü inşaatı
« önceki   123 ... 555657   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 56
Misafir dac

1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 03:57

Şehir hastanesi 3ay sonra açilacak . En geç 6 ay sonra tam faliyete geçecek. En az 20000 kişi giriş cikiş yapacak hastaneye ne zannettiniz bi arkadas 3 4 sene sonra diyor avm ve hoteller için. Yüzde 1 azami 200 kişi eder konaklamak için nerde kalacak zaman geçirecek bu millet... duyumlarim seçim bekleniyor ve tapular kadastrodan sora verilecek yollar zaten hizli bu şekilde yapiliyor ... hadi hayirlisi ellerini kavuşturan çok selamlar

Sedat vatansever
1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 14:35

3-4 sene lafını tourist guide yazmış. Ben de katılıyorum. He deyince olmuyor hiçbir şey. Bugün imar verseler. Yer için anlaşsalar binanın yapımıfalan 2 sene sürer. En az. Önce hastane açılsın. Görkemini bi görelim. Yollar yapılsın. Hayırlısıyla güzel bir yapılaşma olur insallah.

podzol
1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 21:26

diğer açılmış şehir hastanelerin etrafına bakınız bursadakininde etrafını ona göre yorumlayın cokta bişi beklemeyin bu zor donemde.

Misafir 0f2

1 hafta önce - Pzr 17 Mar 2019, 16:08

Diğer şehir hastanelerinin kurulduğu yerle bursa’dakinin kurulduğu yer benzer değil ki. Bursa’da kurulduğu yer zaten şehrin doğal genişleme alanı içinde, yapılaşmayı hızlandırıcı etki yapacaktır.

tourist guide
1 hafta önce - Pts 18 Mar 2019, 08:12

Misafir 0f2 gerekli cevabı vermiş.

Diğer şehir hastanelerinin etrafından bahsetmeden önce,Bursa Şehir Hastenesinin bulunduğu bölgeyi ziyaret etmenizi tavsiye ederim.Ya da en azından google mapsten de bakabilirsiniz.

Misafir 63c

1 hafta önce - Pts 18 Mar 2019, 13:24

Organize sanayinin oradaki bağlantı yolu yapım çalışması hızla devam ediyor, pazar günü bile aralıksız sürdü süreç hızlı ilerliyor şuan belli ki, ancak yol bahsedildiği gibi 40 metre genişlikte falan gözükmüyor dar bir yol gibi geldi bana

Efe Elaldı

1 hafta önce - Pts 18 Mar 2019, 16:29

Yol 2x2 olacak gibi 3x3 olmayacak zannedersem yapılsında 2x2 de yeterli

tourist guide
1 hafta önce - Pts 18 Mar 2019, 16:48

Arıtmanın oradan geçecek yolun 3x3 olması çok zor.Çünkü şartlar elverişli değil.Nosab-hastanesi arasını belki daha geniş tutabilirler.

Efe Elaldı

1 hafta önce - Pts 18 Mar 2019, 17:07

Alıntı:
Arıtmanın oradan geçecek yolun 3x3 olması çok zor.Çünkü şartlar elverişli değil.Nosab-hastanesi arasını belki daha geniş tutabilirler.

benimde tahminim o yönde altınşehir kavşağı-nosab kavşağı arası 2x2 nosab-şehir hastanesi arası 3x3 olacak

Sedat vatansever
1 hafta önce - Pts 18 Mar 2019, 21:49

Katılıyorum. Ben de yapılaşmanın arasında 2 şerit gider ama sonra boş arazilerin arasında 3 şerite çıkar diye düşünüyorum. Yaza bitirebilirler yolu.

sayfa 56
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 555657   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet