Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1613
Ugi Öz

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 21:09

Bunlarin ne mal olduklarini anladik´ta ama bunlara 25% oy verenlere ne demeli? Bunlarla kol kola yürüyen cakma milliyetci Iyi partiye ne demeli? Göz göre göre dahala bunlara sahip cikanlar var. Yazik beee.

MeteHan!
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 21:50

Aaa onlar partiye değil adaya veriyorlar. Mersin seçim başlığında bahane bu
Apo chp den aday olsa ona da verecekler


!yunus!

2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 22:05

Yani gerizekaliysa gerizekaliligini bilsin, artik cok oldu bu utanmaz namussuz chpkk tayfasi.ali alimi012
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 22:15

pkk oylarıyla istanbul ve ankarada seçilecekmiş ve sonra hendek kazıp teröre destek vereceklermiş chdp li adaylar. ama kayyum diye bir kurtarıcı var. isterseniz alın. nasılsa teröre bulaşınca elinizden alınacak o belediye. eğer izmirde yaparsanız bu terör itliğinizi orayı da alırız kayyumla. millet hizmet görsün.

habibkadir
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 22:19

kk ya artık söylenecek söz yok.

kk ya kim talimat veriyorsa ya da kim yönlendiriyorsa Allah perişan etsin...

olay partisiyle kalsa iyiydi...
ne güzel kendi içlerinde oyalanırlardı ama milli güvenlik sorununa dönüşüyor artık.

ülkenin başına bela olacak böyle giderse...ali alimi012
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 23:26
KORAY3434
2 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 23:57

Kemal Kılıçdaroğlu ve kurmaylarını sevmiyoruz ama yine de Atatürk'ün partisi olduğu için CHP'ye oy veriyoruz diyenlerin durumu aldatan karısından boşanmış ve karısı başkasıyla evlenmiş bir adamın yine de karısını sevmesine ve onunla birlikte olmak istemesine benziyor. Yazık.fatih54
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 00:42

Türkiye, insanın nutkunu tutturan cinsten bir akıl durgunluğu yaşıyor. Her ne kadar PKK operasyonları askeri kanatta çok başarılı olarak yürütülse de terörist köpekler de mücadelesini sadece silahla yürütmüyor. Hatta buna artık bel bağlamadıkları açık. Çünkü getirisi çoook çok daha büyük nice farklı alanlar var. Milletvekilliği, belediye başkanlığı, eşbaşkanlık, spor kulübü, sivil tolum kuruluşları, kültürel/sanatsal alanlar, öğretmenlik, memurluk …. ilâ ahiri. Toplumsal alanın bütün noktlarına nüfuz edebilecek her yolu kullanma gibi akıllılığı etkili bir şekilde kullanmayı öğrendiler ve bütün bu kimlikler altında keyifleri de gayet yerinde. Siyaset ve "devlet adamlığının!" verdiği yetkiler ile her türlü bölücülük faaliyetlerini çok daha zahmetsizce, çok daha büyük kitlelere, takım elbiseler ve büyük imkanlarla hem de devletten aldıkları maaş ve daha nice devlet kaynaklarıyla gerçekleştirebiliyorlar. Bütün bu faaliyetlerinden dolayı zaten bir korku duymalarına da gerek yok. Artık kullana kullana bir türlü bitiremediğimiz şu demokratik haklar(!) ne menem bir şeyse bunlara da meydanlarda ve televizyonlarda her türlü teröristliği yapma imkanı veriyor.

İşin ilginci, pkk bile ortaya çıktığından beri Türkiye'de böylesine geniş imkan ve hareket alanı bulacağını belki de hiç tahmin etmiyordu. Şu anki duruma eminim onlar da büyük bir keyifle dört köşe olmuş, bir yandan da şapşallığımıza şaşırıyorlardır. Öyle ya devlet eliyle, devlete verebileceğin her türlü zararı bir dünya yasal fasa fiso ile verebiliyorsun. Bizler de öyle lanet okumaktan başka bir şey yapmadan izliyoruz nasılsa. Bir şekilde devlet bu yetkileri birinin elinden alsa ne olacak ki terörist mi yok. Birini içeri tıkarsın hemen başka biri yerine geçer. İçeri giren de üç-beş yıl sonra çıkınca daha bir kahraman haline geliyor zaten. Demirtaş içerde de parti mi battı.

Gelelim algı tutulmasına/akıl durgunluğuna. Aslında bütün iş, neden bunlara göz yumuyoruz ve sabrediyoruz kısmında. Örneğin neden HDP'yi kapatmıyoruz. Parti kapatma yasası vs....hep hikaye
Bir partinin her türlü bölücü faaliyeti yapması ne zamandan beri bizim için NORMAL karşılanmaya başladı. Bunun hesabı sandık(seçim) ile mi kapanır. Terörün/teröristin cezası nedir?.. Sanki eskiye göre "vatan" mefhumunu yitirdik/yitiriyoruz ve cevaplarımız çoook çok muğlak hale geldi. Kanaatimce bunun başat sebebi ise CHPKK büyük bir ustalıkla, evet ustalıkla -kesinlikle ahmak bir siyaset yürüttüklerini düşünmüyorum- teröre dair tüm düşüncemizi, kesin ve dik duruşumuzu hatta terminolojimizi iyiden iyiye zayıflatıyor olması. Zihinlerimiz acayip bulanmış durumda. Ve gidişata baktığımızda da öyle hiç köşeye sıkışmış bir halleri de yok. Her zamankinden daha saldırgan ve arsız bir şekilde özgüvenleri tavan yapmış, her yerdeler. Öyle rezil olmuşmuş, yalanı ortaya çıkmışmış... bu gibi dertleri falan da yok.

Bu parti kapatılıp her türlü faaliyetine son verilmedikçe ve chp içindeki pkk'lıların da hakkından gelinmedikçe ihanetin bin türlüsünü daima göreceğiz. Anlaşıldı ki bu namussuzlar insanlıktan ve adam yerine konulmaktan anlamıyor. Devlet şiddeti lazım bu iş siyasetle(hdp) falan olmuyor.


Cemoli D18
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 16:56


(+)Kemalistler
Atatürkçüler
Vatanseverler
İnsanlar
İnananlar
Tc vatandaşı olanlar

Okuyun, düşünün ve anlayalım sonra da idrak edelim.

Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok...


Arda Beşir
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 16:59

Devamı daha vahim. Diyor ki bizim oyumuzla secilecekler ve bunu unutmasınlar diyor. Yani biz oy verdik siz de bize ne istiyorsak vereceksiniz diyorsayfa 1613
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET