Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sizce Adana Sarıçam Gelecekte Nasıl Bir İlçe Olur?
« önceki   123 ... 161718   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
Misafir b23

1 ay önce - Sal 05 Şub 2019, 19:01

Sarıçam müthiş gelişir diye düşünüyorum.büyük büyük Avm'ler, katlı otopark, havaalanı, çöp konteynırları, yat limanı, buz pisti neyim yapılır.

Sarıçam nüfusunun yıllık artış hızı şimdiden %8,28'den %9,42'lere çıktı. Boşanma ile ilgili TÜİK verilerine baktığımızda dava açanlar on %72,65'inin kadın olduğunu görüyoruz. Demek ki Sarıçam kadınları nafaka alma özgürlüğünü kullanmaya başladı. Fırınlardaki personelin tırnak kontrolleri sıklaştı. Bu güzel gelişme, Sarıçam Üniversitesi Tıp Fakültesinin geçen yıl üçüncü mezunlarını vermesiyle taçlanmıştır. Bordo renkli kaldırım taşları Sarıçam'ın sembolü olmuştur. Güzel olmuştur.

Hayırlı olsun.

Misafir a8f

1 ay önce - Sal 05 Şub 2019, 19:38

Çok muhafazakar olduğu kesin, konya olur.

Misafir b47

1 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 01:35

çok kötü plansız gelişiyor geniş büyük bulvarlar yok
diyarbakırın kayapınar ilçesi son 20 yılda sıfırdan kurulmuş bir ilçe nüfusu 360 bin inanılmaz güzel iyi yapılaşmış yine diyarbakırda bağların 120 bin nüfuslu son 15 yılda kurulan bağcılar mahallesi mükemmel yapılaşmış
diyarbakır yeni yerleşimlerde adanadan çok daha üstün
adananın bu durumuna üzülüyorum

Misafir e90

1 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 19:21

O kadar da kötü gelişmiyor ama vasat olması sıkıntı

Misafir c53

1 ay önce - Çrş 06 Şub 2019, 21:39

---Adanayı hasta file benzetiyorum mutlaka bu kısır döngüyü kıracaktır...
---eğer çok yüksek klasmanda(yani pahalı) bir şehir olsaydı göç eden garibanları kucaklayamazdı...Allah herkesin kısmetini yaratıyor işte...
---Sarıçam'da dargelirliye fırsat oldu...bizim hısımlar 120- 130 bine ordan ev aldılar abi aynı ev seyhanda 250-300 den başlıyor diyorlardı...gerçi Sarıçam'da pahalanmış...

Misafir c58

1 ay önce - Prş 07 Şub 2019, 11:39

Sarıçam diye tartışılan bölge genel olarak yeni stadyumun oraları galiba. O bölge elit bir yerleşim olmayacağı kesin yapılaşma nin düzensizliğinden ötürü. Varoş bir yerleşimde olmaz çünkü daire alanlar ve kiracılar genel olarak sağlıklı konutlarda oturmak isteyen çok yüksek olmasada düzenli geliri olan işinde gücünde düzgün insanlar. Ankara 'da batıkent te mesela süper lüks konutlar değil orta sınıf bir mahalledir ama eğitimli düzgün insanların varlığı sayesinde yaşanılacak bir semttir.

Misafir dd5

1 hafta önce - Pts 11 Mar 2019, 22:17

ARKADASLAR
Sarıçam da kaya life 6 dan daire almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz bilgi sahibi var mı ????

Misafir c53

1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 21:58

bölgenin en güçlü firmalarından birisi diye biliyorum ONUNCU projesine başladı... lakin fiyatlar bir miktar pahalı oda güven endeksli kalitede yeterli düzeyde hatta çoğundan iyi alan her zaman karlıdır
hayırlı olsun!... bende seyhanda oturuyorum eşimi ikna etme sürecindeyim inşallah bende oradan alacam...

Misafir 0a1

1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:41

Kaya life 6 dan daire alacağım bugün gidip. Örnek daire henüz hazır değil ama eminim güzel olacaktır .

keremenes
1 hafta önce - Cmt 16 Mar 2019, 16:09

Allah utandirmasin simdiden hayirli ugurlu olsun.bende aldim life 6 dan.

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET