Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1382
Fatih C1
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 20:34

Alıntı:
Kadroya bak yahu ah Mecnun ahh konu fener olunca

Sakatlığı geçen kone bile yedek de bekliyor

Geçen hafta da yedekti adamın sakatlığı var. Bir tarafınızdan uydurmayın.

sinan5858
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 21:25

Hakem Sivasspor u katlediyor

Napiyonbea
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 21:40

(+)

Şu pozisyonu fener yakalasa bitirir miydi acaba çok merak ettim(!)

sebasteia
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 22:15

hakeme şunu demek istiyorum: Allah belanı versin!

talha58
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 22:22

Olacak iş mi bu ya?

Erdalsvs
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 22:23

Her hersene aynı utandım sivaslı olmaktan.

İyi yatışlar

murbin33
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 22:33

Tolgahan in özelliği nedir hermac hatalı gol ye ve oyna....

ssemihucar
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 22:44

Aziz Yıldırım maçın hakemi olsaydı vallahi bu kadar rezil maç yönetmezdi.

kayrakemal
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 22:45

Yeter ki böyle oynasınlar. Taş gibi, yürekli, onun bunun ağzına laf vermeden top oynadık.

MUAMMER TÜRK
1 hafta önce - Cum 15 Mar 2019, 22:46

Korktuğum başıma geldi,hakem müsfettesi fb nin kazanması için elinden geleni yaptı,sağolsun ziya,hakan gibi kalaslar ile tolgahanda hakeme yardımcı oldu,hakan keleşede bişey demiyorum artık,saolsun çok zor dönemde geldi iyide puan kazandırdıda ,bu takımın hocası olamıyacağınıda maalesef son 4 mağlubiyetle gösterdi ,yahu kardeşim bu rybalka &torje sana ne yaptı?mert hakan kim?erdoğan kim?bakın çok kritik 2 pozisyon bulduk ,mert hakan dağa taşa vurdu emre kaleyi tutturamadı,rybalka onları rahatlıkla gol yapacak kalitede ,özeri çıkartmak nedemek ?emreyi al ne buldun ?kaç maçtır gol attıktan sonra 1 2 dakika içinde gol yiyoruz,yahu sahaya gir gerekirse,oyuncular yalandan sakatlık numarası yapsın bi sakin olun bee,fb li sivas yönetimi başta olmak üzere ,fb li sivas medyası ,taraftarı sevindii,gerçek sivasspor taraftarı kahroldu,ulan 4 5 sezondur dizimizi döve döve maç izliyoruz,dizimiz morardı beee ,yaa ALLAH rızası için gidin bırakın takımı kayyuma kalsın,bundan daha beter yönetmezler ,kaleye hakan hocayı,forvete oflazı,oyun kurucu olarak oray otyakmazı oynatın ,sivasspor bu fb yi böyle zor yakalar,adamlar iğne deliğinden 2 gol attılar ,sivasspor kaleyi tutturamadı ,bizi fb yenmedi,hakan hocaa yendirdi ,uzatmaya gerek yok,ismail kartalmı olur,bülent uygunmu olur,rıza hocamı olur ,başkasımı olur bilemem ,hakan hocayla bu işin yürüyeceğini sanmıyorum zorlamaya gerek yok,BÜLENT YILDIRIM denen hakem müsfettesinede 2 çift sözüm var,seni bu maça atayanında,seninde ALLAH belasını versin.

sayfa 1382
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET